Şampuan ve Saç Kremleri BIM saç kremi A Plus

Tabii ki, kendi fikriniz. Bende bir bilgimi paylaşmak istedimm.

Ben öyle pek bilinmeyen - özellikle marketlerin kendi ürettiği malları - pek kullanmam. ama bimde satılanların arkasına bakıp, google da araştırsanız, büyük firmalara, markalara ait olduğunu anlarsınız.

Son düzenleme:
Tabii ki, kendi fikriniz. Bende bir bilgimi paylaşmak istedimm.

Ben öyle pek bilinmeyen - özellikle marketlerin kendi ürettiği malları - pek kullanmam. ama bimde satılanların arkasına bakıp, google da araştırsanız, büyük firmalara, markalara ait olduğunu anlarsınız.
Bim ürünlerini kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz sonucta yararıda zararıda size. Bim ürünlerinin kaliteli oldugunu düsünmemek de benim tercihim.( Ne kadar büyük firmalara ait oldugunu savunsanızda)

Öncelikle A +PLUS ı tavsiye eden arkadaşlara teşekkürler.Siteye 1-2 haftadır üyeyim tavsiyelerinizi teker teker deniyorum.Bu sefer A+PLUSı aldım.Saçlarım çok ince telli ve zayıf.Yıpranmış gibiler..3-4 gün önce bi saç boyasından çıkan A+plus kremi vardı.Kullanmayı unutmuşum.gecen pazartesi onu görünce deneyeyim dedim ve cidden yıkandıktan sonra ilk kez saçlarım sert ve eğeç büğüç olmadı. dün gidip hem şampuanı hem kremini aldım.içeriğindeki ne olursa olsun saçıma iyi geldi sonuçta... Elidor,Elseve ve Wella kullandıklarımın arasında en iyisiydi ama bu sefer bunlarda ----kremsiz kullanınca bile---AKŞAMINA yağlandırıp ağırlaştırıyorlardı.bunların arasında en iyi saçta kou veren ise Elidorun pembesi(dipnot).ama benim istediğim çocukken haftada bi yıkandıgı halde tertemiz kalabilen biraz yumuşak saçlardı.ve tertemiz kısmı biraz da yumuşak kısmı tamamdır..daha iyisini bulana dek A+plus cıyım :) teşekkürler ...

Arkadaşlar Bimden anneme A Plus şampuan ve saç kremi numuneleri vermişler annemin saçları da fena sayılmaz gürlük açısından bi kullanayım bakalım nasılmış dedi,şampuanı ve kremi öve öve bitiremedi ben de marka şampuan kullanan birisi olarak inanamadım.Şimdi esas A plus şampuan ve kremini aldı memnun kaldığı için.Bim baya yükselişe geçti bir de züccaciye gibi ev eşyalarında taksit yapsalar kredi kartlarına ah ne güzel olucak.

merhaba,

bilenler mutlaka vardır ama ben yeni keşfettim,benim gibi bilmeyenler varsa paylaşmak istedim...
saçlarım hayatımda ilk defa sırtımdan aşağıya dökülüyorlar :21: uzun yıllardır boya,röfle,perma herşeyi yaptırdım saçlarıma malesef...bu yüzden hep kısa tutmak zorunda kalıyordum.2 senedir yarısı röfle+boya yarısı doğal geçinip gidiyoruz...ne zamandır kestireyim diyorum ama kıyamıyordum...yarısı gerçekten tiftik tiftik duruyordu...geçen hafta BIM de saç kremi gördüm aldım A Plus adı...inanamadım saçlarım daha taramadan parmaklarımın arasından kayıp gidiyor...uçlarındaki o çirkin görüntü düzeldi,inanamadım...umarım rastlantı değildir...:KK31:

EVET CNM BENE ŞİMDİ KONU AÇACAKTIM a+PLUS BİMDE SATILAN SAÇ KREMİ HEM FİYATI ÇOK UYGUN HEMDE İNANILMAZ Bİ ÜRÜN BENDE KULLANIYORUM SAÇLARIM ŞİMDİ YUMUŞACIK VE PARLAK İNANAMADIM TAVSİYEDE EDERİM :KK66:

eşime bir kere şampuan al dedim, BİM den A plus almış gelmiş, bir kaç kere kullandım belki olur diye yok, hiç bir işe yaramıyor, tavsiye etmem. Ancak krem hakkında yorum yapamam henüz kullanmadım.

merhaba,

bilenler mutlaka vardır ama ben yeni keşfettim,benim gibi bilmeyenler varsa paylaşmak istedim...
Saçlarım hayatımda ilk defa sırtımdan aşağıya dökülüyorlar :21: Uzun yıllardır boya,röfle,perma herşeyi yaptırdım saçlarıma malesef...bu yüzden hep kısa tutmak zorunda kalıyordum.2 senedir yarısı röfle+boya yarısı doğal geçinip gidiyoruz...ne zamandır kestireyim diyorum ama kıyamıyordum...yarısı gerçekten tiftik tiftik duruyordu...geçen hafta bım de saç kremi gördüm aldım a plus adı...inanamadım saçlarım daha taramadan parmaklarımın arasından kayıp gidiyor...uçlarındaki o çirkin görüntü düzeldi,inanamadım...umarım rastlantı değildir...:KK31:

ende bu hafta sonu bakayım bim e yumşatıcı aslında ben balea kullanıyorum cokda menunum ama bim e bakarım balea tr yok cünki yurtdısından arkadas getiriyor

cidden ben de burda okuyp almıştım aylar önce hem şampuan hem krem. hala kremi duruyor. ilk 1 hafta özellikle ilk 2 yıkamada saçlarım sanki fön çekmişcesine bi farklı oldular(ki saçım dalgalı ve kurudur.) ama sonra normal seyrinde devam etti..bende 2 hafta hiçbir değişiklik yaratmadı.. şuan 3 haftadır watsondan aldığım (yine burdakilerin tavsiyleriyle :) ballı-avakadolu-sütlü saç maskelerini kullanıyorum.en çok avakadodan memnun akldım.parlatıyo-yumuşatıyor ve çok temiz ferah bi koku yayılıyo tüm gün saçtan.. bi bakın sitedeki yorumlara derim.. fiyatı 8 tl.

özellikle yazmak için alt sayfalarda kalan bu konuyu buldum,
bu kremi bir defa teyzemde kullandım o gün çok hoşuma gitti,ben de aldım.birkaç kullanım daha memnun kaldım ama sonra,
saçlarımı sönük ve tiftik tiftik oldu.banyodan sonra o kadar çok sünüyor ki saçlarım sinir oldum.
hiç beğenmedim,saç alışıyor mu ne oluyor ama bir süre sonra saçlarımı hacimsiz ve tiftik tiftik yaptı.
uyarmak istedim.bir de çok büyük bitmez de şimdi.atıcam herhalde

Daha önce Bimde çalışmış biri olarak kesinlikle kullanmayın.. Alabilirseniz isimli ürünleri tercih edin . Bu Aplus şampuan ve kremlerini bize baskıyla sattırıyorlardı.

saç kremimin son demlerinde bimde kasaya doğru giderken elim gidip geldi kreme doğru almadım.Başka markette yoktu yolumun üstünde başka kremde almadım henüz
yarın gidip alacağım a+plus memnun kalmazsam elde yıkanan çamaşırlarıma yumuşatıcı olur artık :KK53::KK52::KK33:
şu an durunun inci özlü saç kremini kullanıyorum o da çok ucuz 4-5 tl bişeydi en son ona rağmen dovedan syosstan welladan çokk daha iyi
bakalım benimde saçlarım ellerimden akıp gidecek mi :KK53:

Gliss'in saç kremleri çok daha iyi saçı yumuşatıyor ve yıkarken saça yapışmıyor aplus'ı 4 ay kullandım bu saç kremini saçlarımı yıprattı birde yapışıyor saçıma bu krem ne kadar durulasam çıkmıyor düzleştirirkende çok duman çıkıyor tavsiye etmiyorum ben açıkcası..

X