Şampuan ve Saç Kremleri BIM saç kremi A Plus

Benim saçlarım kuru ve kabarık.
Dolabımda alıp yarım bıraktığım şampuanlara yer bulamıyorum. Ama bu bimin şampuanı süper ya. Diğer markalar halt etmiş. Saçlarım kabarmıyor, yumuşuyor ve kolay taranıyor.
Son 2 aydır bunu kullanıyorum.
Kız kardeşime tavsiye ettim aaa bunu mu kullanıyosun vay pinti dedi ama hiç alakası yok. Gerçekten iyiEn Büyük TÜRKİYE

boyadan dolayı yanmış saçlarıma süper çözüm oldu konu sahibi teşekkür ederim bizimle paylaştığınız için

1 seneyi askin suredir kullaniyorum A+ sac kremini, hala ilk gunku gibi yumusacik yapiyor cok memnunum. Hem de kocaman bereketli. Yalniz bu kadar begenildigini BIM farketmis olmali ki fiyati artik eskisi gibi cok cok cazip degil, pahalandi.

bende bir ara bimin şaç kremini kullanmıştım güzeldi benim şaçlarım kıvırcık dove un şaç kremi çok iyi geliyor saçlarımı tararkende avonun durulunmayan saç bakım kremini kullanıyorum ardından bebe yağı sürüyorum iyi geliyor kuru saçlarıma:KK37:

Ablama sac kremi al dedim yakininda bim var diye gitmis a plus sac kremi almis.Bu ne yaaa oofff ben sana bunu mu al dedim dedim. Sonra bi kk ya bakayim mutlaka kullanan vardir diye dusndm yanilmamisim olumlu yorumlar icimi rahatlatti deneyecegim :)

Geçen ay bi markette Hobby marka koskocaman saç kremi gördüm fiyatı 2,5 TL idi. Alayım kötü olsa da fiyatı ucuz üzülmem dedim. Hiç beğenmedim. Sonra BiM'in saç kremi nasıldır diye düşünmeye başladım bi KK ya bakayım mutlaka cevap bulurum dedim:KK1: Bugün gittim aldım 2 saat önce yıkadım saçlarımı ardından A Plus kremle kremledim ve sonuçtan memnunum. BİM'i çok seviyorum ya. Ama kozmetik ürünleri iyi değildir diye düşünüyordum, ne kadar önyargılıyız . Valla pahalı kremlere para vermeye hiç gerek yok. Ben de bundan sonra A Plus kullanıcam. Bu arada fiyatı 5,95 TL. 750 ml
kONU SAHİBİ arkadaşımıza teşekkürler bizi A Plus kremle tanıştırdığı için. :)) :KK9::KK9::KK9:

Ben bu saç kreminin şampuanını kullanmıştım. Saçlarımı bildiginiz süpürge givi yapmıştı. Hiç memnun kalmamıştım. Annem geçen mecburiyetten onun kremini almış aceleden. Daha kullanmadım ama umarım senin aldigin gibi bir sonuc alirim ^.^

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Geçen ay bi markette Hobby marka koskocaman saç kremi gördüm fiyatı 2,5 TL idi. Alayım kötü olsa da fiyatı ucuz üzülmem dedim. Hiç beğenmedim. Sonra BiM'in saç kremi nasıldır diye düşünmeye başladım bi KK ya bakayım mutlaka cevap bulurum dedim:KK1: Bugün gittim aldım 2 saat önce yıkadım saçlarımı ardından A Plus kremle kremledim ve sonuçtan memnunum. BİM'i çok seviyorum ya. Ama kozmetik ürünleri iyi değildir diye düşünüyordum, ne kadar önyargılıyız . Valla pahalı kremlere para vermeye hiç gerek yok. Ben de bundan sonra A Plus kullanıcam. Bu arada fiyatı 5,95 TL. 750 ml
kONU SAHİBİ arkadaşımıza teşekkürler bizi A Plus kremle tanıştırdığı için. :)) :KK9::KK9::KK9:

Kizlar konuyu acali yillar gecmis :) unutmusum bile...ama hala ayni kremi kullaniyorum ve inanilmaz memnunm....bazi arkadaslar begenmemis ama geneli memnun....uzun vadede saclarima en ufak zarari olmadi....gonul rahatligiyla kullanin.....

Bu arada koleston boyanin icinde bi krem var asįl ama ah bi bulabilsem aynisini.....

Hala var mı bu şampuan bimde. Bende kullanmak istiyorum. Bugun çıkıp baksam iyi olucak :)

Gerçekten şoktayım ! :KK53::KK53::KK53:
Ne kadar çok memnun olan var. Ben saç kremi kullanmıyorum ama şampuanını gerçekten çok merak ettim :44::44:
A-101 de de vardı sanırım bu A plustan gidip bakacağım bu şampuana içindekilere ve kokusuna cidden çok ilginç :44:

Cok merak ettim gercekten bazen cok iyi markalar bile iyi gelmiyor mesela ben dovedan hic memnun kalmamistim bunu da bi denerim ne de olsa ucuz denemeye deger :)

aylardır kullanıyorum kullandıgım en ıyı sac kremı kesınlkle hem cok uygun hemde pahalılarında daha ıyı ıs cıkarıyor sıddetle tavsıye ederım evdekı sampunaım bıtsın sampuanınıda denıcem gecekten kızlar paramıza yazık ınanın en pahalı sac kremlerıne bın ceker deneyın gorun

Kizlar konuyu acali yillar gecmis :) unutmusum bile...ama hala ayni kremi kullaniyorum ve inanilmaz memnunm....bazi arkadaslar begenmemis ama geneli memnun....uzun vadede saclarima en ufak zarari olmadi....gonul rahatligiyla kullanin.....

FiyatI ne kadardı canIm??

merhaba,

bilenler mutlaka vardır ama ben yeni keşfettim,benim gibi bilmeyenler varsa paylaşmak istedim...
saçlarım hayatımda ilk defa sırtımdan aşağıya dökülüyorlar :21: uzun yıllardır boya,röfle,perma herşeyi yaptırdım saçlarıma malesef...bu yüzden hep kısa tutmak zorunda kalıyordum.2 senedir yarısı röfle+boya yarısı doğal geçinip gidiyoruz...ne zamandır kestireyim diyorum ama kıyamıyordum...yarısı gerçekten tiftik tiftik duruyordu...geçen hafta BIM de saç kremi gördüm aldım A Plus adı...inanamadım saçlarım daha taramadan parmaklarımın arasından kayıp gidiyor...uçlarındaki o çirkin görüntü düzeldi,inanamadım...umarım rastlantı değildir...:KK31:

ben sureklı degıstırıyorum genelde loreal in yada schwarzkopf ürünü kullanıyorum boyalı saclarıma iyi geliyor ben diğer şampuanları iki üç kere iyi geliyor sanıp kullandım ipek sampuanı yada hacışakiirin ürünlerini sonra baktım 3-4 kullanımdan sonra durduk yere kepeklendiler kullanmadım zaten sampuanım bitipte zorunlu kalmasam kullanmayacagım ürünler pantene de eskiden iyiydi ama şimdi hiç bir etkisi yok giibi elidor da yaglanma ve kepeklenme yapıyor

bende kullandım ama o kadar da harika değil anlatılanlar kadar.. ben saç kremini 1-2 dk anca bekletirim, ve buna ragmen çok güzel etki verenler olur, bunu bi 3-4 dk bekletince diğerlerine erişebiliyor..

X