Bim'deki ürünler hakkında..

aynen katılıyorum bu deseni aldım duvarıma yapıştırdım bile
çok ekonomik sıkılırsanız çıkarırsınız :KK66:

sakınnn bende aldım yapıştırdım yamuk oldu diye tekrar çıkarıym dedim duvarın boyası kalktı ona çok dikkat edin

Bende kızımın odasına 3 boyutlu yapıştırmalardan aldım bugün çok hoş taşlı falan..

bime gelen sıvı deterjan aldım.Beyazlar için olandan.
ama beni ve eşimi çok kaşındırdı.hepsini yeniden yıkadım.
benim gibi bi durumla karşılaşan varmı?
acaba deterjandanmı bilemedim. markası billy galiba

bende aldım ondan 3 4 defa yıkadım çamaşır ama bişey yok bizde renkliler için olanını aldım ben

bim'de yüzey temizleyici vardı pembe renkli adını unuttum. eski evimizin ordayken alırdım çok güzel bir kokusu vardı. topiği görünce aklıma geldi. bi ara alayım bari evi onunla siliyordum kokusu süperdi :KK66:

Ben de beyazlarımı onunla yıkadım yeni aldım, normalde eşimde çamaşır deterjanları kaşıntı yapıyor sabun tozuyla yıkıyordum ama bu deterjan hiç kaşıntı yapmadı beyazlarım da bembeyaz oldu memnun kaldım, kişinin teninin hassasiyetine göre değişebilir de tabi.

arkadaşlar yarın gelecek olan 2li sensodyn jel diş macunu nasıldır.
normalde bunun normal macununu kullanıyorum ama,
bunun da fiyatı çok iyi geldi bana.
ne dersiniz

sakınnn bende aldım yapıştırdım yamuk oldu diye tekrar çıkarıym dedim duvarın boyası kalktı ona çok dikkat edin

yaaaaa:KK43: nolcak peki, hiç çıkaramayacak mıyım?
normalde duvar stickerları iz yapmadan çıkıyor ama
bu kalitesiz diyeee mi böyleee :KK50:

1_87610147_14_ocak_kozmetik.jpg

bu sabah bime gittim ilk defa sabah erken gittim millet kapış kapıştı valla erkekler araba ürünlerine hücum etmişlerdi:KK1:
ben eşime rexona setini aldım bide duş jeli diş macunu loreal saç bakım maskesini aldım :KK52::KK52:

eşim dün almış.
jel gibi tadı bi tuhaf ama acayip köpürüyo
güzel temizliyo dişleri tavsiye ederim
biraz pahalı ama

yaaaaa:KK43: nolcak peki, hiç çıkaramayacak mıyım?
normalde duvar stickerları iz yapmadan çıkıyor ama
bu kalitesiz diyeee mi böyleee :KK50:
ya ben bütün odalara aldım yapıştırdım.sabah kaltıkki düşmüş hepsi.laleli kuşlu,çicekli,çocukların odasına aldım 3 parça .onlar düşüyor biz yapıştırıyoruzz :KK50:

ya ben bütün odalara aldım yapıştırdım.sabah kaltıkki düşmüş hepsi.laleli kuşlu,çicekli,çocukların odasına aldım 3 parça .onlar düşüyor biz yapıştırıyoruzz :KK50:

çocuk odası için farklıydı stickerlar belki o yüzden tam yapışmıyodur..ben yapıştırdım sökülcek gibi değil

X