Bim'deki ürünler hakkında..

ben de bu yorumlar karşısında kararsız kaldım.
dijital ateş ölçer termometre hakkında.
acaba normal termometre mi alsam
geçen eczanede gördüm ama bununla rasında baya fiyat farkı var
dijital olanlar normal olanlara göre daha mı kaliteli acaba?
arasındaki fark nedir ki?

daha kaliteli değilde daha pratik digitaller.. çünki bebişler hastalandıkları zaman huysuz oluyolar normal ateş ölçerlerde 1 dakka filan beklemen gerekiyor -ki bu baya uzun bi zaman.. kaliteli bir ateş ölçer almak lazım onunda fiyatı 100- 130 arası...

100-130 mu??
valla ben chicco nun aldım 30 tl çokta memnunum butür şeylerde korkarım ucuz etin yahnisi yani

100-130 mu??
valla ben chicco nun aldım 30 tl çokta memnunum butür şeylerde korkarım ucuz etin yahnisi yani

aaa öylemii süpermiş... hani bir saniyede ölçen ateş ölçerlerden bahsediyosun dimi... ablamınki bozulmuş ona söliyimde alsın bare... eğer dil altı digital ateş ölçerlerden bahsediyosan onlarda doğru ölçüyo ama 1 dakika beklemek lazım bebekler için uygun değil ama yetişkinler için gayet güzel...

ben de bu yorumlar karşısında kararsız kaldım.
dijital ateş ölçer termometre hakkında.
acaba normal termometre mi alsam
geçen eczanede gördüm ama bununla rasında baya fiyat farkı var
dijital olanlar normal olanlara göre daha mı kaliteli acaba?
arasındaki fark nedir ki?

en iyisi eski usul civalı termometreler.gerisi yalan ve ateş önemli bir konu dijitalle ateşim 37lerde iken fenalaştım hastanede ölçüldü 40 dereceymiş.hemen kontrol ettim 40 denilince dijital hala 37 lerde.bu size bir fikir verir herhalde.

en iyisi eski usul civalı termometreler.gerisi yalan ve ateş önemli bir konu dijitalle ateşim 37lerde iken fenalaştım hastanede ölçüldü 40 dereceymiş.hemen kontrol ettim 40 denilince dijital hala 37 lerde.bu size bir fikir verir herhalde.

evet kesinlikle haklısın en garantisi o ama içinde cıva olan bişeyi evime sokamam allah korusun çocuk bu eline geçirir kırar filan.. geçtiğimiz senelerde bir çocuk cıvayı hem kendi içmiş hem yemeğin içine koymuş oyun yapmış işte aklınca.. sonuç malum tabi:KK43:(

ben geçen hafta üçlü omlet setini aldım fena değil o fiyata iyi yani... yalnız su böreği yufkası almıştım hiç memnun kalmadım suya attığım anda dağıldı piştikten sonra da bulamaç gibi oldu hiç öyle kat kat olmadı almayı düşünen varsa su söreği yufkasını hiç tavsiye etmiyorum

ben de bu hafta kendime sosluk,kızıma da müzikli oyuncaktan almayı düşünüyorrum.
bu arada ben de su böreği yufkası alıyorum, çok da beğeniyorum, ilk yaptığımda benim de acemiliğime gelmişti dağılmıştı ama sonra ki yaptığımda becerebildim. sıcak olan suyun içine boooool tuz atmayı dene bakalım.

1 ay önce bimden oğluma oyuncak robot almıştım eve geldiğimde pillerini çok ısıttı patlayacak sandık bir daha da çalıştırmadık geçen gün fişimle gittim ve değiştirmek istedim sağolsunlar kontrol ettiler bi sorun çıkmadı oyuncakta ama hiç bir aksilik çıkarmadılar isterseniz parasını alın ya da başka alışveriş edin dediler bu davranışlarından çok memnun kaldım bim e burdan teşekkür ediyorum

Bim' e artık gitmemeye çalşıyorum.
Ne bu ya her hafta güzel bir şey denk geliyor.
Sanki almazsam olmayacakmış gibi "hah tamda ihtiyacım olan şey" dedirtiyorlar.
Hele oğlanla gitmek bana savaş oluyor. Direk "bakalım bu hafta hangi oyuncaklar geldi" diye atlıyor hemen...
Sözde alışverişi ucuza getireceğiz. Nerde...
Yok Bim' i esefle kınıyorum.:KK37:

Son düzenleme:
bebek bezi jeny will olması lazım, ben kullanıyorum hem ucuz hemde çok güzel, diğer pahalı bezleride kullandım ama bunda karar kıldım

merhaba arkadaşlar ben bugün BİM'den teflon tencere seti aldım güzel görünüyor.geçen haftada sahan setini almıştım beğendim.buhaftaki soslukta çok güzel tavsiye ederim.

bebek bezi jeny will olması lazım, ben kullanıyorum hem ucuz hemde çok güzel, diğer pahalı bezleride kullandım ama bunda karar kıldım

Doğrudur ismini hatırlayamadım dün gördüm bana da çok uygun geldi..Ve kremli yeni doğan için de uygun ama karar vermekte zorlanıyorum herkes bişey söylüyor..Bende bir de burdaki arkadaşlara sormak istedim..Çok teşekkür ederim..

merhaba arkadaşlar ben bugün BİM'den teflon tencere seti aldım güzel görünüyor.geçen haftada sahan setini almıştım beğendim.buhaftaki soslukta çok güzel tavsiye ederim.

arkadaşıma kesinlikle katılıyorum.bende geçen hafta sahan setini ve krep tavasını almıştım bu haftada sosluğunu aldım takım oldu hepsi:KK36:çok beğendim ben.tavsiye ederim

Daha önce fark etmemiştim ama
bugün muratbey lor peyniri aldım
hemde 500gr 2,50 tl gibi bişeydi
diğer yerlere göre oldukça ucuz

birde yeni ürünü altın balık çıkarmışlar
daha önce superfresh yemiştim
biminki derya adında ama inanın tadı aynı
ben tavsiye ederim alın
çok lezzetliydi ve daha ucuz :KK71:

Daha önce fark etmemiştim ama
bugün muratbey lor peyniri aldım
hemde 500gr 2,50 tl gibi bişeydi
diğer yerlere göre oldukça ucuz

birde yeni ürünü altın balık çıkarmışlar
daha önce superfresh yemiştim
biminki derya adında ama inanın tadı aynı
ben tavsiye ederim alın
çok lezzetliydi ve daha ucuz :KK71:

kesinlikle bim ürünleri gerçekten çok kaliteli ve uygun..Ben dost yoğurt süt bayılıyorum başka yediğimde tuhaf geliyor içim almıyor..

X