Bim'deki ürünler hakkında..

slm, geçenlerde bim den aldığımız tavuktan rahatsızlandığımızı söylemiştim, 174 de şikayetimi bildirmiştim, yapılan araştırmada herhangi bir bozuk gıdaya rastlanmadı...bunu bildirmek istedim.

Tavuk bulyonu felaket acaip iğrenç kokuyor 1tencere yemeği döktüm tavsiye etmiyorum

bimin kıymasından alan var mı? dün alacaktım eşim fiyatı çok ucuz buldu. vardır onda bir şey dedi. güvenip alamadım.

bimin tavuk tabletii olmadan yemekk yapamamm
amaa ben et tabletinii dahaa çok seviyordum artık gelmiyorr

Kızlar tam 1 senedir alışverişimi bimden yapıyorum.Dün başka bi marketin broşürü geldi temizlik malzemelerinde baya indirim falan varmış bende aldandım.Eşimle gittik fazla da bşy almadık.Her ay aldığım şelerdi yani.Bim 90-100 arası tutan şeyler o markette tam 150,00 tl tuttu.Artık töbe bimden başka marketin önünden geçmem.:KK1:

$1.png

kızlar kahvaltılığı gözüme kestirdim:KK1:

Son düzenleme:
bir daha asla bimden ıslak mendil almam 2 küsür bisiydi fiyatı ve içinden yırtık yırtık parça ıslak mendiller çıktı iğrençç ya
nomral marketlerden kaliteli aldıüım ne bilim johansson marka ya da dalin marka gibi tanınmış markalarda 2 küsür bişi ve o kadar kalın ve kaliteliler ki
bimin ıslak mendili hiçde ucuz değil ve çok kalitesiz zaten enden güvenip aldıysam temizlik malzemelerni almam ordan zaten:KK19:
geçenlerde de yengem evini bimin çamaşır suyuyla silerken bende yanındaydım o ne koku yaa berbatt kokuyordu ev kusucaktım yani
acenin kokusunun yanında tın gelir tırıs gider bir koku yaniii böğğğ:KK19:

Bim'in 24 şubat ta baslayacak ürünlerinde Dermokil maskeler var 2,95 TL alıp denemek istiyorum bakalım

bimin kıymasından alan var mı? dün alacaktım eşim fiyatı çok ucuz buldu. vardır onda bir şey dedi. güvenip alamadım.

Benim arkadaşım bimden kıyma aldı ve geceyi ailecek hastanede geçirdiler hepsi zehirlendi.Çok şükür şuan iyiler hepsi.Belki onların bulunduğu semtteki marketten kaynaklanıyordur bilmiyorum.Ama tarihi geçmiş ürün değilmiş:KK50:Diğer kapalı paketteki ürünler neysede tavuk- kıyma tarzı ürünleri nereden aldığımızı iki kere düşünerek almak lazım.Bu benim şahsi fikrim.

slm, geçenlerde bim den aldığımız tavuktan rahatsızlandığımızı söylemiştim, 174 de şikayetimi bildirmiştim, yapılan araştırmada herhangi bir bozuk gıdaya rastlanmadı...bunu bildirmek istedim.

Bir kaç kez bende tavuk almıştım Bimden, mide bulantısı falan yaptı bizdede..
Sonra duyduğuma göre soğutma sistemiyle alakalı sorun yaşıyorlarmış sürekli ..
En iyisi o tür besinler almamak..
Onun dışındakilerden memnunum..Şimdiye kadar şampuan konusunda çok özenli olan ben..
Burdan yola çıkarak şampuanını kullandım çok beğendik ailecek.:)
saç boyasıda öyle.:)

Benim arkadaşım bimden kıyma aldı ve geceyi ailecek hastanede geçirdiler hepsi zehirlendi.Çok şükür şuan iyiler hepsi.Belki onların bulunduğu semtteki marketten kaynaklanıyordur bilmiyorum.Ama tarihi geçmiş ürün değilmiş:KK50:Diğer kapalı paketteki ürünler neysede tavuk- kıyma tarzı ürünleri nereden aldığımızı iki kere düşünerek almak lazım.Bu benim şahsi fikrim.

benim eşimde gecenlerde köfteden zehirlendi çalıştığı yerde yemişler ve 200 kişi zehirlendi üstelik iyi şirketi migrostan alıyolarmış etleri...kasaplar bence en güvenilir yerler marketlerdeki ithal ette olabilir bayat oluyolar

doğru diyorsun canım. kullanan herkes aynı şeyi söylediğine göre almamak en iyisi.

Evet, tavuk öyle her yerden alınmaz zaten ..
Bimin sadece aktüel ürünlerini takip eder, uygun buldugumu alırım.Bimin tekstil ürünleri gerçekten güzel ve kalitesi iyi denebilecek cinsten..Herşeyi Bimden almak zorunda değilsiniz ..

yaklaşık 4 yıldır, bimden alıyoruz tavuk etlerini.. hiç bir sorun yaşamadık..
yalnız kıymayı beğenmiyoruz, tadı ete benzemiyor. kavururken uzun uzun kalıyor ayıramıyorum kalın ip gibiler..tawsiye etmiyorum

arkadaşlar mide bulantısı,gıda zehirlenmesi geçirdiğiniz durumlarda Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Alo Gıda Hattı var,174'ü arıyorsunuz ilgili işletmenin adı,adresi ve şikayetinizi belirtiyorsunuz..isterseniz Tc numaranızı vererek ya da sorgu numarası alarak internetten sonuçla ilgili haberdar olabilirsiniz.Numune alınmasını,analize gönderilmesini isteyebilirsiniz.
ALO GIDA 174 sitesine hoş geldiniz

bimin ürünlerınden memnunum!!coğu kişi markasız olarak goruyor sattığı ürünleri!!oysa oyle degıl!en basıtınden dost dıye bıldıgınız sut içim tesiislerinde üretiliyor!!!arastırırsanız tum urunlerının boyle oldugunu goreceksınız!!!ve baska yerde bulamzsınız!!cunku fırmalar sırf bım ıle anlasmalı!derz temizleyicisi,bezleri,sütü,petniri,milföy hamuru,unu,sekeri vb.aklıma gelmeyen bırcok urun!!!
genellıkle bımden alısverıs yapanların maddı durumu kotu dıye dusunuyorlar!!boyle dusunmeye hıc gerek yok !!kımsenın parasını kımse kazanmıyor!! kalıtelı ve ucuz olan mal nerdeyse ordan alısverız yaparım!!bırde ıckı satmaması benım ıcın onemlı!!bunun da vurgulayayım...

bimin ürünlerınden memnunum!!coğu kişi markasız olarak goruyor sattığı ürünleri!!oysa oyle degıl!en basıtınden dost dıye bıldıgınız sut içim tesiislerinde üretiliyor!!!arastırırsanız tum urunlerının boyle oldugunu goreceksınız!!!ve baska yerde bulamzsınız!!cunku fırmalar sırf bım ıle anlasmalı!derz temizleyicisi,bezleri,sütü,petniri,milföy hamuru,unu,sekeri vb.aklıma gelmeyen bırcok urun!!!
genellıkle bımden alısverıs yapanların maddı durumu kotu dıye dusunuyorlar!!boyle dusunmeye hıc gerek yok !!kımsenın parasını kımse kazanmıyor!! kalıtelı ve ucuz olan mal nerdeyse ordan alısverız yaparım!!bırde ıckı satmaması benım ıcın onemlı!!bunun da vurgulayayım...

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

derz temizleyici dediğiniz ürün hangisi

X