Bin Muhteşem Güneş / Khaled Hosseini

benn ıkısınıde cok uzuldum meryem ıcın agladım gunlerce aklıma geldı ama en guzel yanı leyla ıle tarık kavususuyor yaa ole bır sevındımkıı sankı ben sevgılme kavustum bu arada benımde sevgılım afganıstanlı ve ayrıyız suan:))))

harika çok sevdim. geçenlerde bir erkeğin elinde gördüm. tebrik ettim kendisini bunu okuduğu için. bence en başta erkeklere okutulmalı. kitabı okuduktan sonra sıkı bi feminist olabilirsiniz. amaaan dikkat.

uçurtma avcısını okudum beni çok etkiledi bunuda okumak istiyorum

elimde olan bir kitap,duygular,çıkmazlar,çaresizlik...harika bir kitap,okumayanlar mutlaka temin etsin

bu yazar super anlatmıs afganıstanın yasadıgı zulmu 3. kıtabını hehycanla beklıyorum ama afganları yasadıgı sıkıntıların dısınas cıkıp farklı bır hıkaye yazssa okumaktan keyf alırmıyım?yınde dıger kıtapları gıbı afgaıstan hıkayesı olsa bayarmı ? bılmıyorum ama ıkı kıtabınıda cok buyuk bır keyıfle okudum ucurtma avcısının fılmını cok aradım ızledım ama hayal kırıklıgının danıskasını ıyasadım boyle guzel bır kıtapı bu kadar dar bır gorusle nasıl yansıtmıs yonetmen bılemeıyorum berbattı

bu yazar super anlatmıs afganıstanın yasadıgı zulmu 3. kıtabını hehycanla beklıyorum ama afganları yasadıgı sıkıntıların dısınas cıkıp farklı bır hıkaye yazssa okumaktan keyf alırmıyım?yınde dıger kıtapları gıbı afgaıstan hıkayesı olsa bayarmı ? bılmıyorum ama ıkı kıtabınıda cok buyuk bır keyıfle okudum ucurtma avcısının fılmını cok aradım ızledım ama hayal kırıklıgının danıskasını ıyasadım boyle guzel bır kıtapı bu kadar dar bır gorusle nasıl yansıtmıs yonetmen bılemeıyorum berbattı

Değişik bir bakış açısı.. Yazarı, bizzat yaşadığı sıkıntıları basit bir dil ve iyi bir kurguyla yazdığı romanlarıyla sevdik.. Aynı konuya devam etse ne olur sahiden..? Ya da dediğin gibi başka bir konuya el atsa ne olur..

İlk adım ne kadar önemli.. Sonrasında ne olacak, sayende ben de meraklandım şimdi.. yerimseniben

Not: Filmini izlememiştim, uyarı için teşekkürler..

tek kelimeyle müthiş bir kitap okuduğum en iyi kitaplardan biri ilk kitabını okumamıştım onuda okumak istiyorum en yakın zamanda.

"Bin Muhteşem Güneş" i bitirdikten sonra yazarın "Uçurtma Avcısı" nı da okumanı öneririm sevgili HİS..

bende bin muhteşem güneşi okudum.gerçekten süper bi kitap.şimdi de elime uçurtma avcısını aldım.umarım buda iyidir.:kahve:

ben uçurtma avcısı nı okudum süperdi bin muhteşem güneşide okuyacağım

Khaled Hosseini uçurtma avcısıyla tanıdım heöen ardından bin muhteşem güneşi okudum ikiside harika kensinlikle okunması gereken kitaplardan daha fazla kitap istiyoruz Khaled Hosseini den

Bu kitabı ben de bir an once alıp okumayı istiyorum ama once Uçurtma Avcısını mı alıp okusam bilemiyorum.. Aklım karışık açıkçası...

Uçurtma Avcısını büyük bir beğeniyle okudum ,harıkaydı.
Ama Bin Muhteşem Güneşi başlamıştım ,kendimi zorladım ama tamamlayamadım,sıkıcı buldum.

ikisinide peşpeşe okudum itiraf etmeliyim bin muhteşem güneşten çok etkilendim.afgan kadınlarına karşı özel bi ilgim başladı.....bütün karakterler çok etkileyici

ben de önce bin muhteşem güneşi ardından uçurtma avcısını okudum , ikisi de çoook güzeldi...okumayanlar mutlaka okumalı...

aglamaktan gözlerim sisti kitabı 2günde okudum dayanılır gibi değil kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum

aglamaktan gözlerim sisti kitabı 2günde okudum dayanılır gibi değil kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum

kız bacım gel öpcem senı,yaa kaç kişiye sordum,millet ruhsuz,ne gözlerımın şişmesi nede başaksı,göz pınarlarım kurudu bacım,maf oldum

uçurtma avcısını okumadım ama en kısa sürede okuyacağım. bin muhteşem güneş gerçekten muhteşemdi

X