Bin Muhteşem Güneş / Khaled Hosseini

bende çok kısa sürede bitirdiğim kitaplar arasında yerini aldı.olayları çözene kadar azcık sıkıcı sizinde dedğinz gibi sonra akıcı.her iki kitabıda çok güzel.

şahane bır kıtap ve bır kadının kesınlıkle okuması gereken bır eser.ucurtma avcısınıda okudum o da cok guzeldı ama bı kadın gozuyle baktgım ıcın belkıde bu benı daha cok etkıledı

Bugune kadar bir cok kitap okudum,
Bir cogunun adini unuttum, ama ismini unutamadigim kitaplardan biri bu.
COk guzel yazilmis. Ben cok begenmistim..

uzun süredir etkisinden kurtulamadığım bir kitap
hala kitaptki olaylar karakterler hafızamda
meryemin kendi memleketine gidipte annesiyle yaşadığı evi uzun yıllar sonra görmesi
beni o kadar çok etkiledi ki gözyaşlarıma hakim olamadım
yazarın dili gayet yalın sıkılmadan okunuyor
3. kitabını sabırsızlıkla bekliyorum

ılk ıyı basladım okuyordum ama yarısından sonra ılerletemedım sonra oyle kaldı. ama okunmalı afganıstanın savas yıllarını basarılı bır sekılde anlatmıs yazar

Kesinlikle raflarda bulunması gereken bi kitap..

Sabah elime aldım bitirdigimde sabaha yaklaşıyodum. :KK1:

Kurgusunu, dilini, olayların akışını çok begendim..

Gerçekten okunması gereken bi eser :KK16:

Bende tavsiye ederim uçurtma avcısını çok güzel bir kitaptı. Erkek arkadaşımla aynı anda okuduk bitirdik sonra dvd sini alıp izledik muhteşem oldu. Yazarın Bin Muhteşem Güneş kitabınıda alıcam çok methediyorlar. Severek okuduğum kitabı bulduğumda benden mutlusu yok elimden bırakasım gelmiyor gözlerim kapanana kadar.:KK1:

Kitap şuan tam önümde duruyo bitmesine 30-40 sayfa kaldı. Bitsin istemiyorum kıyamıyorum. Hele bazı bölümlerde oturup ağlayasım geldi ki anlatamam. Kitap okurken daha önce hiç böyle bi duygu yaşamamıştım. Bazı yerleri okurken nefesimi tuttuğumun, bazı yerleri okurken de nefes nefese kaldığımı farkediyorum biliyo musunuz? :) Harika bi kitap, okudum beğenmedim diyen birisi olamaz :)

hımm bunu gördüğüm ıyı oldu
şuan uçurtma avcısını okuyorum geç kaldım bıraz ama olsun:KK1:ck beğendımm gercektenn sonuna yaklaştımm ve başka kıtabı var mı dıye bakarken bunu gördm
kesınlıkle almalıyımm:KK52:

kesinlikle hayatımın tek kitabı...henüz üstüne bir roman daha tanımıyorum... mükemmeldi.. hiçbir zaman unutamayacağım ve tekrar tekrar heyecanla okuyacağım özel kitap....

uçurtma avcısının üstüne kitap yazamaz ama bu da güzeldir,okuyayım dedim. ondan daha da güzel,daha acıklı,daha etkileyici. bunun da filmini çekseler keşke!

Harika bir kitaptı çok beğendim okurken bitmesin diye yavaş yavaş okurdum sanki o zaman bitmeyecek :KK61:

"Bin Muhteşem Güneş" i bitirdikten sonra yazarın "Uçurtma Avcısı" nı da severek okudum.

X