Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bioblas Saç dökülmesine karşı Şampuan kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Birde unuttuğumuz durum şu olabiliyor Mevsimsel dökülmeler Bu saç öyle birşey ki farkına bile varamıyoruz neden olduğunu ?

Mesela Sivilce ilaçları kullanan sevgili arkadaşlarım kesinlikle saçınızın dökülmesine hazır olun .

ben bioblas kullandım ilk kullandıgım zaman iyiydi ama sonra yine dökülmeye basladı. suan bioxin forte kullanıyorum yeni aldım, yeni cıkmıs. bakalım neler olucak :)

Ben de bir kutu bioblas bitirdim, ikinciye de başlamıştım ve gerçekten saç dökülmem durdu ama bu sefer de saçlarımın uçları çatallaştı, kırıldı. önce fark etmedim kırıkları aldırdım ama daha sonra 1 ay geçmeden tekrar oldular.. ben de şampuanı bıraktım ona bağladım bu sonucu başka bi şey yapmıyorum saçıma çünkü. şimdi başka bi tane şampuana geçtim ki tekrar dökülmeye başladı saçlarım. burda araştırdım yine, en son sebamed alacağım bugün, bir de onu deneyeceğim. :KK4:

Ben bioblasın yağlı saçlar için olnanını kullanmıştım 1 ay.Saçım kepekliydi hiç kepek kalmadı saç dökülmem azaldı saçımın yağ oranı azaldı.Ama ben hata yapıp bıraktım ve syoss şampuana geçtim hata yapmışım saçım kepekten geçilmiyo artık hergün yıkamazsam yağlı yağlı kalıyo ve çok kötü dökülüyo saçlarım :KK5: .Yeniden bioblasa geçicem.Mükemmel bi şampuan.Şöyle diyim 5 tane farklı şampuan kullandım saçıma en çok faydası dokunann bu şampuan daha doğrusu tek faydası dokunan. :KK34:

Ben 2.5 yildir Bioblas kullaniyorum.YUrtdisinda yasamama ragmen Turkiye ye her gittigimde Alip getiriyorum. sAclarim inanilmaz azdi..Bİr ton para harcayip pahali urunler, bakimlar denedim hicbirsekilde cozum bulamadim.Surekli saclarim dokuluyordu ve uzadiginda hemen ense hizzasindan sac ucalari ikiye ayrilmayabasliyordu ve boylelikle asla uzatamiyordum surekli kesiyordum..Uzun sac hayalimden dolayi extension sac eklettim vs va..EN sonunda bioblas kullanmayabasladim.2.5 yil gecti ve saclarimi su an tokalar tutmuyor .Dİyebilirim ki 3 kayi kadar cogaldi..SUrekli diplerden yeni saclar geliyor ve hic kirilmiyor.. Saclarim su an hayatimda ilk kez belime kadar.BEn hala bu sampuana inanabilmis degilim ama tek bildigim duzenli kullanmak..KUaforume giderken bile yanimda tasiyorum baska urun kullanmiyorum.Extradan sac bakim urununu ve yikama sonrasi spreyini de kullaniyorum.Gercekten uzun sure kullanimda cok cok ise yariyor..Saclarimin inceligi de gitti her sac teli kalinlasti..ACikcasi fiyati cok uygun olmasina ragmen bu sekilde etki gostermesi beni cok sasirtti.Her goren sac mi eklerttirdin diyor..:)) Pek forumlara yazan biri degilim ama benim gibi sac problemi olup omru boyunca kendine dert edinenler icin belki yarari olur acisindan paylasmak istedim
sevgilerle

bende yıllarca kullandım bioblas...gerçekten o fiyata bulunabilecek en ii şampuan... ama 7-8 ay kadar önce feci şekilde dökülmeler başladı gene...bioblas bile durduramadı...vichy dercos şampuan aldım...o durdurdu ve onu kullanıyorum...serumlarını da aldım... çok memnunum vichy den ama vichy biraz pahalı... maddi açıdan daha uygunu olsun diyorsanız bioblas, maddiyat önemli değil diyorsanız kesinlikle vichy :))

Ben bioblasın yağlı saçlar için olnanını kullanmıştım 1 ay.Saçım kepekliydi hiç kepek kalmadı saç dökülmem azaldı saçımın yağ oranı azaldı.Ama ben hata yapıp bıraktım ve syoss şampuana geçtim hata yapmışım saçım kepekten geçilmiyo artık hergün yıkamazsam yağlı yağlı kalıyo ve çok kötü dökülüyo saçlarım :KK5: .Yeniden bioblasa geçicem.Mükemmel bi şampuan.Şöyle diyim 5 tane farklı şampuan kullandım saçıma en çok faydası dokunann bu şampuan daha doğrusu tek faydası dokunan. :KK34:

ayyyyyyyyyy syoss bende kullandım mütiş dökülme yaptıydı bana kızmasınar ama bu tüketici analizi nede olsa kutusunu bitirmeden bıraktım bıoblas kullanıom bende simdi kendine geldi işallah daha iyi olcak :44:

ben de bgn aldım yağlı saçlar için olanını.. evvet saçlarım dökülüyo yağlandığı için ama benim asıl sorunum yaaağğğğ :KK50: inş faydasını görürüm.. gelişmeleri yazarım..

ben de bgn aldım yağlı saçlar için olanını.. evvet saçlarım dökülüyo yağlandığı için ama benim asıl sorunum yaaağğğğ :KK50: inş faydasını görürüm.. gelişmeleri yazarım..

Bende de aşırı yağlanma problemi vardı.Bioblas'ın yağlı saçlar için olan şampuanı ile hergün ddüzenli bir şekilde kullandım ve sonuçlarından çok memnunum.Saçımdaki yağlanma zamanla azaldı.

Şimdi bioblas kullanıyorum ama pek bi faydasını göremedim internetten organik marka olan Rareblossom ın 3Dmatrix onarım jelini aldım indirimde diye isirganli bir ürün biraz kokusu garip ama sac dökülmem azaldı sanki?banyodan sonra sac diplerime ıslakken sürüyorum ama saclarım öyle garip kokmuyo aslında bu marka epey pahalı ben sadece denemek icin uygun fiyatli bi ürününü kullanayım dedim şimdi paraya kıyıp diğer sampuanini falan alsam mı diye düşünüyorum ama galiba logona sante gibi başka bi organik markanın sampuanini alicam ben yaklaşık 2 senedir bioblas kullanıyorum basta iyi gibiydi ama şimdi hiç bir ise yaramiyo:KK43:( bi de watson's tan "down under naturals" markasının en son çıkan (ya da ben öyle anladım) nude serisi parabensiz doğal içerikli sampuanini aldım iyi gibi öyle sertleştirmedi saçlarımı. sac dokulmesi icin parabensiz mümkünse organik sertifikalı bi sampuani önerecek olan?

Yaklaşık yedi aydır kullanıyorum.
Temizlemesi, kokusu falan gerçekten çok iyi,
saçlarımda yumuşacık oluyor.
Ama dökülmeye karşı hiiiiiiiiç bir etkisini görmedim ne yazık ki :KK50:

Yaklaşık yedi aydır kullanıyorum.
Temizlemesi, kokusu falan gerçekten çok iyi,
saçlarımda yumuşacık oluyor.
Ama dökülmeye karşı hiiiiiiiiç bir etkisini görmedim ne yazık ki :KK50:
Aynen 2 yıldır kullanıyorum..sertleştirmiyor saçı, yumuşak oluyor..ama dökülmeye en ufak bi etkisi olmadı..şimdi bitti şampuanım ama yenisini almıcam..başka şeyler deniycem :KK14:

2-3 defa kullandım saçlarım mahfoldu kurudu dolaştı düğüm düğüm oldu bir daha tövbe :KK19:

arkadaşlar pazar günü bioblası aldın hergün kullanıyorum aynı zamanda yarım şişe bebek yağı+ bir şişe yılan yağı+bir şişe badem yağı +3 ampul bemiks koydum karıştırdım banyodan bir iki saat önce yağlı kaışımı sürüp sonra şampuanla yıkıyorum inanın saçlarım o kadar dökülüyordu ki aylardır saçlarım toplu geziyordum hem çok açılmıştı utanıyordum:KK30: hem de ortalık hep saç oluyordu şimdi saçlarım yeniden çıkmaya başladı alnımın üst tarafı çok açılmıştı şimdi küçük küçük saçlar çıkmaya başladı hemde saçlarım daha hacimli ve yumuşacık oldu dün akşama kadar saçımı toplamadım
herkese yaramıyor demek ki umarım bu sorundan muzdarip arkadaşlar da kendilerine uygun yöntemi bulup kullanırlar

X