Saç Uzatma Yöntemleri BIOBLAS Sarmaşık özlü kullanmaya başladım sizi bilgilendiricem

Deeriin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2013
194
2
Merhaba arkadaşlar ben derin aranıza yeni katıldım ve benimde dertli olduğum konu saçlarım saçlarıma yapmadığım şey kalmadı malesef :KK43: bundan 1 yıl önce saçlarım mükemmeldi hiç bir sorun yoktu ... ilk olarak saçıma balyaj yaptırdım saçlarım baya bir yıprandı kestirdim bu seferde çok kısa geliyo bana buda yetmedi ikide bifde düzleştirdim maşa yaptım saçlarım berbat durumda anlayacağınız. Bende yarın kuaföre gidip kırıklarımı aldırıcam bu haftada bıoblas sarmaşık özlüye başladım (saç uzatan sampuan) önceki konularda baya bir araştırdım kaşındırdığını söyleyenler oldu ama bende kaşınma yok tam aksi tek yıkamada kepeklenmemde yok oldu inanırmısınız :KK70: ben bıoblasa başladım saçlarımı yıkadıktan sonra saçlarımı nemliyken saçlarımı yağlandırmayacak şekilde argan yağı kullanıyorum ( argan yağını uzun zamandır kullanıyorum ) argan yağının faydasını gerçektende gördüm, bıoblas sarmaşık özlüdetek yıkamada saçlarımı yumuşattı yağlanmadıda saçlarım yıkayalı 5 gün felanda oldu yani :KK70: siz düşünün artık .4-5 hafta daha kullanıp saçlarımın uzamasını kontrol edicem uzadıysa hemen sizinle paylaşacağım. Sizinde deneyip memnun kaldığınız kür vb. şeyleri paylaşırsanız sevinirim :)

benimde iligimi çekmişti bu arlar.merakla takip edicem:)

kullanalı 5 gün oldu ve ben gerçektende memnun kaldım kaşınmadı diğer diyenlere göre . İlk kullanımda kepeğim gitti ve acayip bir şekilde kepeklenmem vardı , saçımda muhteşem bir yumuşama oldu ve şampuan kremli değil kremsizinden aldım , bu arada şampuan çok güzel kokuyor ve rengide yeşil yeni ben ilk kullanımda çok memnun kaldım inş. hayal kırıklığına uğramam uzamaya gelince 1-1.5 ay sonra sonucu sizlerle paylaşacağım :)

Saçlarım eskisine göre çok daha yumuşak ve güzel daha bir şişe bitmedi bile ama saçlarıma canlılık geldi ayda 2 cm den fazla uzadığıda kesin :) herkese tabsiye ederim bende işe yaradı :)

Saçlarım eskisine göre çok daha yumuşak ve güzel daha bir şişe bitmedi bile ama saçlarıma canlılık geldi ayda 2 cm den fazla uzadığıda kesin :) herkese tabsiye ederim bende işe yaradı :)

Peki şampuanın içine herhangi bir yağ katıyor musun veya ek bi bakım yağı kullanıyor musun canım?

bu şampuanı çıktığı ilk zamandan beri kullanıyorum, saçı yavaş uzayan arkadaşlar varsa benim gibi hemen kullanmaya başlayın derim:KK52:
Benim saçlarım baya bi uzadı:KK16:

Peki şampuanın içine herhangi bir yağ katıyor musun veya ek bi bakım yağı kullanıyor musun canım?

Duştan sonra saçlarım iyice kuruyo ve kabarıyo bende argan yağı sürüyorum ama çok miktarda değil direkt saçlarım yatışıyo ve yumuşacık oluyo çokda güzel kokuyo :) ben bide nisan 1 de sinemaki kürüne başlamayı düşünüyorum.

Duştan sonra saçlarım iyice kuruyo ve kabarıyo bende argan yağı sürüyorum ama çok miktarda değil direkt saçlarım yatışıyo ve yumuşacık oluyo çokda güzel kokuyo :) ben bide nisan 1 de sinemaki kürüne başlamayı düşünüyorum.

merhaba deriin :) bende bioblas kullanıyorum inanıyorum uzatıcağına bunun yanında sinameki kürünede başladım geçen hafta. bakalım ne olucak sonuçlar. bioblası kullanalı 1 ay omuştur, bendede kaşınma olmuştu başlarda belkide uzamanın etkisi o çünkü benim saçımda hiç kepek olmaz olmadı şimdiye kadar. umarım saçlarımız çok çabuk uzarr

ben neredeyse çıktığından beri kullanıyorum bu şampuanı. ondan önce de zaten bioblas kullanıyordum. uzamaya kesinlikle katkısı olduğunu düşünüyorum.

merhaba bende şampuanı dün aldım ama henüz kullanmadım ,geçen hafta sinameki kürünü yaptım içinede elimde bulunduğu için bepanten ve evigende kattım şampuanla birlikte daha hızlı uzar sanırım :44:
yanlız şöyle bir sorunum var düzleştirici yada fön falan yapmam çok çok nadir kullanırım normalde saçlarım düz ama yeni çıkan ve diğer saçlarıma nazaran kısa olan küçük saçım çok ne yaparsam yapayım yatıştıramıyorum heryerden fışkırıyo argan yağı kullansam yatıştırırmı :44:
jöle deniyorum ama oda doğallığı bozuyo,durulanmayan kıremler neler neler denedim ama yok yok tülerik tülerik geziyorum :KK47:

Merhaba arkadaşlar ben derin aranıza yeni katıldım ve benimde dertli olduğum konu saçlarım saçlarıma yapmadığım şey kalmadı malesef :KK43: bundan 1 yıl önce saçlarım mükemmeldi hiç bir sorun yoktu ... ilk olarak saçıma balyaj yaptırdım saçlarım baya bir yıprandı kestirdim bu seferde çok kısa geliyo bana buda yetmedi ikide bifde düzleştirdim maşa yaptım saçlarım berbat durumda anlayacağınız. Bende yarın kuaföre gidip kırıklarımı aldırıcam bu haftada bıoblas sarmaşık özlüye başladım (saç uzatan sampuan) önceki konularda baya bir araştırdım kaşındırdığını söyleyenler oldu ama bende kaşınma yok tam aksi tek yıkamada kepeklenmemde yok oldu inanırmısınız :KK70: ben bıoblasa başladım saçlarımı yıkadıktan sonra saçlarımı nemliyken saçlarımı yağlandırmayacak şekilde argan yağı kullanıyorum ( argan yağını uzun zamandır kullanıyorum ) argan yağının faydasını gerçektende gördüm, bıoblas sarmaşık özlüdetek yıkamada saçlarımı yumuşattı yağlanmadıda saçlarım yıkayalı 5 gün felanda oldu yani :KK70: siz düşünün artık .4-5 hafta daha kullanıp saçlarımın uzamasını kontrol edicem uzadıysa hemen sizinle paylaşacağım. Sizinde deneyip memnun kaldığınız kür vb. şeyleri paylaşırsanız sevinirim :)

şampuanı kullanalı 2 ay olmuş nerdeyse bizimle bu süre zarfında olan değişimi aktarabilirmisiniz?

ben kullandım vallahi uzatıcı etkisini pek görmedim sadece yağlanmıyordu dediğin gibi oda sanırım sarmaşık özünün etkisi .uzamasında pek fayda görmedim sanırım ya da bana öyle geldi

kızlarr ben de yaklaşık 4 aydır falan kullanıyorum yaklaşık 7 cm uzadı saçlarım,,ki hiç uzamazlar normalde ayda yarım santim falan anca....14 şubatta saçımı boyatmıştım 2 ay olmuş 3 cm falan geldi diplerim:KK34:

Son düzenleme:
ben hem sinemaki kürünü hemde bioblası kullandım (bir şişe bitene kadar)
Saçlarım baya uzadı ama hangisinin etkili olduğunu tam anlayamadım açıkçası :KK70:
şimdi bioblasın başka bir şampuanını kullanıyorum acaba tekrar diğerine geçsem mi
kararsızım :/
ayrıca kaşındırma falanda yapmadı ben çok memnumdum sadece krem kullanma
gereği duyuyorum onu kullandığımda ..

ben bir ayı geçkindir kullanıyorum çok mucizevi bi etki görmedim yaklaşık bir seneyi geçkindir saçım hemen hemen aynı boyda :KK5: biraz uzattı kızlar ama ben sorunu kendimde görüyorum vitamin eksikliği var sanırım bende ama benim saçımda bile etkili olduğuna göre sağlıklı bir insanda bence daha etkili olur

Saçım konusunda güvenerek kullandığım tek ürün Bioblas. Hatta saçını uzatmak isteyenler Bioblasın sarmaşık özlü formunu deneyebilirler. Kesinlikle etki göreceklerine inanıyorum.

Ben bioblasin sarmasik ozlusunu kullandim biseye yaramadi ama restorex kullandim o cok etkili hızlı uzama etkili yazio üstünde o iyi gelmisti bana bitti ama.simdi hc hair carein sampuanini kullaniom tamamen bitkisel bi ürün

X