Saç Uzatma Yöntemleri BIOBLAS Sarmaşık özlü kullanmaya başladım sizi bilgilendiricem

kızlar ben geçen sene kullandım içine sarımsak koymuştum baya bir uzama olmuştu çok faydasını görmüştüm sonra organik diye organix marka şampuan kullanmaya başladım saçlarımı tekrar uzatmak istediğim için 2 aydır yine bioblas kullandım sarımsakta koydum ama artık eskisi gibi etkili değil. naptılar bu şampuanın fiyatıda ucuzladı acaba sahtesini mi ürettiler vallahi kimseye güvenim kalmadı

Sevgili arkadaşlar, ben dün aldım bu sampuan yani sarmasık özlü ve diğer tüm çeşitleri A101 de satılıyor. ne zaman A101 e gitsem gözüme çarpıyo bende dün aldım çok memnunun kullandım sabah fiyatı sadece 9.95 çok uygun bulamayanlar için söylüyorum A101 de satılıyor yani heryerde A101 kaynıyo 81 ilde :KK49:

Arkadaşlar ben deeriin üyeliğim kapatıldı.Ben şampuanı kullanmayı bıraktım ama sorarsanız bende etkisi oldumu oldu uzattımı gözle görülür değil fakat dikkat edince evet onun dışında pek etkisini görmedim kepek sorunum yüzünden başka bir şampuana geçtim fakat kişiden kişiye değişir etkisi deneyim görün bence :)

Arkadaşlar bende Bioblas kullandım 6 ay boyunca falan. Bi ara bırakmıştım son 2 ayda yine kullandım. Arkadaşlarım saçlarımın baya uzadığını söylediler. Bide çok boyamaktan dolayı öndeki saçlarım dökülmüştü şuan görseniz bebek saçı gibi önümde bir sürü küçük saç çıktı bi anda. Gürleştiriyo ve dökülmeyi önlüyo kesinlikle. Birde bioblasın saç kremini de kullanın.

Arkadaşlar cok kaşındıran sampuan kurutan şampuandır. unutmayın. Kaşınması kuruduğundan dolayı olur, saç çıkarttığı için değil. Saç derisi cok kuruduğu için nemini kaybeden deri çatlayarak dökülür..İşte siz bunada kepek demişsiniz. Saç derisi için nem cok cok önemli. Kullandıkça kuruma ve kurumaya bağlı kepek oluşumu ve zamanla saç dökülmesi artacaktır. bU etkileri herhangi bir şampuanda görürseniz,bırakın..Ben de bioblas kullandım.

Merhaba arkadaşlar ben de yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ilk gün burdaki yorumları okuyup kullandım ve çok hoşuma gitti yumuşacık oldu saçlarım ama sonrasında hiç bi etki göremedim ben :a ne uzama ne başka bi şey bildiğin klasiksampuan moduna girdi galiba başta burdan etkilendiğim için bana öyle gelmişti :KK43: Çoğu kişi kaşıntı var demiş ben de o olmadı neyse ki ama başta kepekler vardı kötü bi şampuan kullanmıştım onalr gitti ama şimdi ufak ufak yeniden kepekleniyo gibiyim ek olarak da haftada 1 yılan yağlı bi karışım kullanıyorum ama hiç bi şey fayda etmiyor ne uzuyor saçım ne parlıyor bende mi bi sorun var acaba :2::2::2:

Arkadaşlar bende Bioblas kullandım 6 ay boyunca falan. Bi ara bırakmıştım son 2 ayda yine kullandım. Arkadaşlarım saçlarımın baya uzadığını söylediler. Bide çok boyamaktan dolayı öndeki saçlarım dökülmüştü şuan görseniz bebek saçı gibi önümde bir sürü küçük saç çıktı bi anda. Gürleştiriyo ve dökülmeyi önlüyo kesinlikle. Birde bioblasın saç kremini de kullanın.

Benim saçlarım inanılmaz ince telli ve önleri de fazla fazla seyrekti.. saçlarımdan ümidi kesmiştim ama bioblas kullandıktan saç tellerim kalınlaşmadı ama dökülmesi azaldı, 1 ay sonra da o küçük küçük saçların bir anda seyrek olan heryerden çıktığını, yeni kestirdiğim saçlarımın da baya uzadığını farkettim ve birdaha vazgeçmedim 1 senedir. yakınlarda saçımı yanlış kuaför kesimine kurban vermiştim ama gerçekten şampuan ile o kadar hızlı uzadı ki, bir kere daha teşekkür ettim kendisine.. Ama saç kremi şart ona göre, Kesinlikle deneyin derim..

X