Saç Uzatma Yöntemleri Bioblasin sac uzatan sampuani

Ben hiç denk gelmedim reklama yaa tam olarak ne yazıyor üstünde,resim filan ekleyebilir misiniz? :26:

Kızlar ben hiç denk gelmedim reklama tam olarak ne yazıyor üstünde resim filan ekleyebilir misiniz ? :26:

yeni çıktığı için herhalde ben bulmakta biraz zorlandım. dün akşam şampuanı baktığım 4. kozmetik markette ancak bulabildim. o da 2si bir arada. normalde şampuan ve saç kremini ayrı ayrı kullanıyorum. eve gelir gelmez de hemen denedim. normal şampuanlar kadar iyi köpürmüyor. kokusu da güzel. saçlarımı tararken ben oldukça zorlandım ve normalde saç dökülme sorunum olmamasına rağmen bir sürü saçım döküldü. o da sanırım farklı bir şampuana geçtiğim içindir. birkaç kullanımdan sonra geçer diye düşünüyorum..

bioblas ucuz değilmi ya bimde filan görüodum ben onu :)bioxcinin çıkmışş arkadaşım söyledi alınca sonuçları yazarım onunki zor uzuoo fiyatı 38 tl

bimden aldım normal saçlar için..içine sarımsak yagı kattım etkili olsun diye ama malesef döküldü :KK43:((

Kızlar bu bahsettiğiniz sarmaşık özlü olan değilmi?
ben hiçbiyerde bulamadımm alanlar nerden aldıklarını yazabilirlermi? :KK31:

kızlar bu bioblas bioxcinin yan ürünü die biliorum. bi kaç ay önce bimde görmüştüm dökülme için normalde ama uzatınıda çıkmış dikkatimi çekti saç uzatmaya çalışan bir gariban olarak :)) gözlerim kamaştı uzatıo yazısını görünce ama itibar edip almadım ne hikmetse :))

arkadaşlar bu şampuanı 3 kullanışım şunu anladım kesinlikle saç kremi ile kullanılmalı ilk kullanımda farkedilmiyo ama 2 ve 3 de çok dolaştı saçlarım krem kullandım şuan süper

arkadaşlar bioblas ın saç dökülmesi için ayrı bi şampuanı var zaten,dökülmeyi kesti falan yazıyosunuz da bu şampuan asıl uzatma amaçlı... uzamada herhangi bi fark göremedinizmi?

bende aldım şampuanı.bakalım işe yarayacak mı.saçlarımın dökülmesi dursa yeter :)

yaklaşık 2 aydır biblas kullanıyorum çok bi faydasını görmedim dökülme karşıtı benimki kuaförüm serumda kullanmalısın şampuan saçları seruma haırlar bi başına faydası olmaz dedi ama serumda çok pahalı o da işe yaramazsa diye para veresm deneyesim gelmio deneyip memnun kalan varmı?

hmm pek iyi yorumlar gelmiyo almaya değmez anlaşılan... :26:

Daha yeni çıktı kimse şuan uzamayla ilgili bi yorum yapamazki
Bi süre denenmesi gerekiyor en az 1 ay kadar.

uzuyomu farkında diilim 2 haftadır kullanıyorum ama dökülmesi azalmaya başladı gibi

Daha yeni çıktı kimse şuan uzamayla ilgili bi yorum yapamazki
Bi süre denenmesi gerekiyor en az 1 ay kadar.

e olumsuz yorum yapmak için de erken öyleyse... :KK34: benm gördklerimin çoğu olumsuz şuan =) yani almaya pek teşvik etmedi beni..

Son düzenleme:
bende iki haftadır kullanıyorum yumusaklık konusunda bir sıkıntı yok ama bazı arkadaşların dediği gibi etkisinden tam anlamıyla bahsetmek için en az bir ay kullanmak gerekiyo

X