Bir Cennet Kuşu Arya Hikayesi

evladım var ama ambulans sesinde bile ağlayan ben bu acı hikayeye kayıtsız kalamazdım benimde kızım prematüre doğdu 1800 gr 1 hafta yoğun bakımda kaldı ozaman hiç öleceğini düşünmedim şükür rabbime 1 hafta sonra kavuştuk ama ya aksi olsaydı hiç aklımın ucundan geçmeyen şey olsa rabbim esirgesin yavrularımızı
Çok benzermiş. Ben de başta başıma bunun geleceğini düşünememiştim. Cihaza falan da bağlı değildi. Hiç aklıma gelmedi. 4. Gün oldu. Ertesi gün eve gelecekti. Olmadı. Üstelik pandemi diye sağlıklıyken de göremedim. Sadece resimleri var. Doğduğunda gördüm. Ağlarken. Sonrası yok. Sonrasında ben onu gördüm o beni gördü mü bilmiyorum bile. Hissetmiştir ama öyle düşünmek istiyorum

Umarım benden razıdır. ♥️ Bir yerlerde benimle gurur duyuyordur. Bazen bir iyilik yaptığımda gökyüzüne bakıp annenle gurur duy olur mu bak annen iyi biri diyorum. ☺️☺️
Maşallah size…
Eminim ki yalnızca annelık sıfatını değil, girdiğiniz her sıfatı mükkemmelleştiriyorsunuzdur.
Güç her zaman sizinle olsun 🙏🏻
Sevgiler 🥰

Yok ama sürüncemede bırakıyorlar. Başka evrak yok diye. Ne benim doğum raporumu sunuyorlar ne kızımın😓 sadece epkriz veriyorlar. Bir de 4 kez savcı değişince... İşte bekliyoruz hala
Hastane soruşturma filan geçirmedi mi
Ben bile hirslandim.En kısa zamanda Arya bebeğin günahını çekerler inşallah.Bir gelişme olunca güzel haberlerinizi bekleriz 🌸

İstiyor mudur ? Yoksa üzülür mü ? bilmiyorum. Ama kaybedeli 1 yıl olacak ben de yeniden anne olmak istiyorum.
Ya üzülmez öyle düşünmeyin lütfen. Çok üzüldüm çok ağladım. Çok üzgünüm yaşadığınız acı için. Allah size ve eşinize sabır versin. Neler yaşatmışlar, neler yaşamışsınız öyle? Allah yeni bebeğinizle mükafatlandırsın sizi. Bundan sonra ayağınıza taş değmesin inşallah.

Ya üzülmez öyle düşünmeyin lütfen. Çok üzüldüm çok ağladım. Çok üzgünüm yaşadığınız acı için. Allah size ve eşinize sabır versin. Neler yaşatmışlar, neler yaşamışsınız öyle? Allah yeni bebeğinizle mükafatlandırsın sizi. Bundan sonra ayağınıza taş değmesin inşallah.
Amin. 🥲 Şimdi yeni bir umudum var. Dualarınızı eksik etmeyin benim için

Valla nerden okudum dağıttınız gece gece beni Rabbim cennete bir melek yollamış sizi karşılasın diye çok zor Allah ım sabırlar versin sağlıkla gelsin bebişiniz kız mı erkek mi merak ettim

X