Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kızlar nasılsınız?
dün akşam itibariyle eşime keçiboynuzu kürünü içirmeye başladım.ik haftada sabah akşam içmek lazımmış sabah içmeye karşı çıksada benle baş edemeyip içti çok şükür..inşaallah faydasını görürüz bende incir kürü içmeyi düşnüyorum uygun olur mu sizce??

uygundur canım inşallah şifa olur inşallah sebep olur allah yardımcın olsun

canım anlatacağım ama sakın yapma tamammı ne olur ne olmaz bende bu siteden okudum linkini bulup yollarım birazdan neyse diyorlarki eskiden nenelerimiz veya ebeler filan bu şekilde hamile olduklarını anlarlarmış şimdi eller temiz olacak orta parmağını vajinadan içeri sokuyorsun baya ileriye orada rahmin var böyle nasıl söyliyim yuvarlak kıkırdak gibi bişi eğer parmağınla dokunabilirsen rahim aşağıda demektir ve bebek yoktur adetin yaklaşmış demektir ama eğer parmağın boşluğa geliyorsa bişiye deymiyorsa rahim yukarıda oluyormuş ve hamile olduğunu gösterirmiş rahim kendini yukarı çekiyormuş bebeiş varken ilk zamanlarda bu arada bunu bir çok kişiden duydum yani aslında tıbbi belirtiler arasındada vajinada yumuşama ve rahmin yukarı çekilmesi var

ayşenciğim sen benim bu yazımı okumadın heralde elle kontrol nasıl demişsin ya onu anlattım

günaydın kızlar hayırlı cumalar herkese
acayip moralim bozuk bugün benim 14. günüm çatlatma iğnemin günüydü.
veee eşim göreve istanbula gitti. düşünebiliyomusunuz klomenide boşuna içmiş oldum.
dr randevumuda iptal ettim doğal olarak
bu ayda gitti bağıra bağıra ve bu ay 3. klomen kullanışım zaten 3 ten sonrada heralde içilmiuor artık.

utanarak bişey sorucam kusura bakmayın dün geceki beraberliğimiz işe yararmı acaba hep derlerya spermler rahimde 72 saate kadar yasıyorlar diye.
tabi birde yumurtaların kendiliğinden çatlaması lazım.

üzülme canım evet işe yarar bende öyle biliyorum
Allahım ol desin yeterki gerisi hiç önmeli değil

uygundur canım inşallah şifa olur inşallah sebep olur allah yardımcın olsun

amiiin canım inşaallahh, canım sana zahmet listedeki adet tarihimi değiştirir misin 4kasımda adet oldum yeni adet tarihim 6 aralık yeni adet tarihim kullandğımız küre de keçiboynuzunu ekleyebilirsinŞeniz

evet canım yarayabilir dün geceki ilişki işe allah büyüktür
evet bende dün eşime öyle dedim millet tecavüze uğruyorda ne yatıp bekleme var ne bişey hemencecik hamile kalıyorlar.demekki dedim kaderinde varsa oluyor.

üzülme canım evet işe yarar bende öyle biliyorum
Allahım ol desin yeterki gerisi hiç önmeli değil
inşallah cnm genelde umudunu kestiğinde bişeyler değişir ya bizimde öyle olur inşallah.:1hug:

amiiin canım inşaallahh, canım sana zahmet listedeki adet tarihimi değiştirir misin 4kasımda adet oldum yeni adet tarihim 6 aralık yeni adet tarihim kullandğımız küre de keçiboynuzunu ekleyebilirsinŞeniz

düzelttim canım ilk sayfada bakabilirsin

alpy ciğim sana selam veremedim bi türlü hoşgeldin nazılsın

hoşbuldumm canım,

dayım vefat etti,memlekete gittik,dün gece döndüm :KK43:
siz neler yaptınız canlarımm,son durumlar nedir?sayfalar o kadar ilerlemiş ki hepsini okumama imkan yok gibi görünüyo.

kuzunaz selam canım...öncelikle açtıgın topic hayırlı olsun tatlım...
dedigin gibi inancımızla herşeyi yenebiliriz...
aynı şekilde olacagına inanarak,hiç imkansız sandıgım şeyler bile gerçekleşti çok şükür..
Allahım çok büyük o yeter ki istesin...inan hergece önce benim gibi evlat sahibi olmak isteyen sizlere ve son olarak kendime dua ediyorum...
bende gebelik bölümünde "umutla meleklerini bekleyenler" in topicindeyim aylardır...çok güzel dostluklarımız oldu ve birçok hamilemiz oldu...
inanıyorum ki bu güzel topicten de birçok hamış çıkacak hayırlısıyla:Saruboceq:

bu arada kuzunazcıım bende pkoyum canım.sogan kürü kullandım adetim düzene girmeye başladı dedigin gibi kara kara geldi hep...dedigin bögürtleni de duymamıştım yapıcam kısmetse canım...şimdi zayıflamaya çalışıyorum biliyosun pko da zayıflık da çok çok önemli..aldıgım kiloları da zor veriyorum pko yüzünden...olsun Allah beterinden saklasın dimi ama..yerimseniben

aynı şekilde olacagına inanarak,hiç imkansız sandıgım şeyler bile gerçekleşti çok şükür..
Allahım çok büyük o yeter ki istesin...inan hergece önce benim gibi evlat sahibi olmak isteyen sizlere ve son olarak kendime dua ediyorum...
bende gebelik bölümünde "umutla meleklerini bekleyenler" in topicindeyim aylardır...çok güzel dostluklarımız oldu ve birçok hamilemiz oldu...

bu arada kuzunazcıım bende pkoyum canım.sogan kürü kullandım adetim düzene girmeye başladı dedigin gibi kara kara geldi hep...dedigin bögürtleni de duymamıştım yapıcam kısmetse canım...şimdi zayıflamaya çalışıyorum biliyosun pko da zayıflık da çok çok önemli..aldıgım kiloları da zor veriyorum pko yüzünden...olsun Allah beterinden saklasın dimi ama..yerimseniben

merhaba güzel dileklerin için çok teşekkürler allah razı olsun bu soğan suyundan fayda görmene sevindim böğürtlenin de şekeri düzenlemede etkisi var biliyorsun pko da insülin direnci vardır dolayısıyla zayıflamanada yardımcı olur diye düşünüyorum bu arada aklıma gelmişken söyliyim ben bu ay böğürtlen kökünü çok fazla içmedim polende yemedim fazla geçen ayki kadar ama yediğim ay faydasını görmüştüm allah yardımcımız olsun

soğan kürünü nekadar kullandın canm anlatırmısın birazz.

hoşbuldumm canım,

dayım vefat etti,memlekete gittik,dün gece döndüm :KK43:
siz neler yaptınız canlarımm,son durumlar nedir?sayfalar o kadar ilerlemiş ki hepsini okumama imkan yok gibi görünüyo.

canım başın sağolsun çok üzüldüm valla allah bize sevdiklerimizin acısını göstermesin sen yokken neler oldu deryadan haberin var sanırım aşılama ile hamile pko lu bize büyük umut yani canım onun dışında ben hala adet olamadım sende olmadın sanırım ne olacak bu halimiz bilmiyorum

aysencim tehlikeli o biraz bide bişeyler varsa deneme istersen

evet katılıyorum sana da denemez zaten ayşen ben kendimle ilgili anlatmak iştedim ben deniyorumda içerisi bombooş canım ya bu arada ben dr eldivenlerinden takıyorum artık :umursamaz: eltimden aldım geçen paketinin içinden kaydirigubbakcemile3 o tüysüz olduğu için az olan tüylerini yolmak için alıyor da kaydirigubbakcemile3

evet katılıyorum sana da denemez zaten ayşen ben kendimle ilgili anlatmak iştedim ben deniyorumda içerisi bombooş canım ya bu arada ben dr eldivenlerinden takıyorum artık :umursamaz: eltimden aldım geçen paketinin içinden kaydirigubbakcemile3 o tüysüz olduğu için az olan tüylerini yolmak için alıyor da kaydirigubbakcemile3

tamam canım sorunca denemek istiyor diye düşündüm doktor eldıveni acıtır nasıl alıyormus

X