Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet katılıyorum sana da denemez zaten ayşen ben kendimle ilgili anlatmak iştedim ben deniyorumda içerisi bombooş canım ya bu arada ben dr eldivenlerinden takıyorum artık :umursamaz: eltimden aldım geçen paketinin içinden kaydirigubbakcemile3 o tüysüz olduğu için az olan tüylerini yolmak için alıyor da kaydirigubbakcemile3
yaa abla bişey sölicem ayıptır sölemesi ben koltuk altımı eldivenle alıyorum baya azaldı.. ama azda olsa kıl dönmeside yapıoo yaa

sorunca denemek istiyor sndım da doktor eldivenıyle nasl alıyor ya bir kere denedım agladım resmen cok acıtıyor :kedi:

sitede sorun var herhalde iki kere yollamıs valla denedım ben ama acıttı sir agdayla alıyorum bnede

sitede sorun var herhalde iki kere yollamıs valla denedım ben ama acıttı sir agdayla alıyorum bnede
kız sir ağdada acıtıyor... ama şudaa var valla kendi evime taşınıyımm bi rahata eriyimm valla gidip kuaförde iyice bir sir ağdayla temizlencemm sonrada alcam karınca yumurtası yağını ona başlıycam tüyler gidene kadarr kuafördeyim ben :)

kız sir ağdada acıtıyor... ama şudaa var valla kendi evime taşınıyımm bi rahata eriyimm valla gidip kuaförde iyice bir sir ağdayla temizlencemm sonrada alcam karınca yumurtası yağını ona başlıycam tüyler gidene kadarr kuafördeyim ben :)

bende gdiyorum arada kuaföre cokda güzel alıyor hemde komplesi 25 lira

hoşbuldumm canım,

dayım vefat etti,memlekete gittik,dün gece döndüm :KK43:
siz neler yaptınız canlarımm,son durumlar nedir?sayfalar o kadar ilerlemiş ki hepsini okumama imkan yok gibi görünüyo.
canım başınız sagolsun üzüldüm:KK43:(geride kalanlara sabır versin Allah.:Saruboceq:
merhaba güzel dileklerin için çok teşekkürler allah razı olsun bu soğan suyundan fayda görmene sevindim böğürtlenin de şekeri düzenlemede etkisi var biliyorsun pko da insülin direnci vardır dolayısıyla zayıflamanada yardımcı olur diye düşünüyorum bu arada aklıma gelmişken söyliyim ben bu ay böğürtlen kökünü çok fazla içmedim polende yemedim fazla geçen ayki kadar ama yediğim ay faydasını görmüştüm allah yardımcımız olsun
sende sagol tatlım..evet mutlaka deneyecegim canım çok sagol...
inşallah en yakın zamanda meleklerimize kavuşuruz.:Saruboceq:
soğan kürünü nekadar kullandın canm anlatırmısın birazz.

canım selam...ben sogan kürün birkaç ay önce kullanmayı bıraktım..
tam 3 ay kullandım...ben pko oldugum için adetlerim normal olarak çok düzenszidir.
iki ay 1 adet olurum normalde...neyse ilk başladıgımda adetim gecikmiş durumdaydı.15 gün sabah kahvaltıdan 10 dk önce ve akşam yemeginden 10 dk önce taze olarak hazırladım hep..aynen saracoglunun anlattıgı gibi yani...1 orta bot kuru soganı iki su bardası suda kaynattım.kaynamaya başlayınca 5 dk kaynatıp kaptıyosun az dinlensin sonra süzüp sogumaya bırak canım.ben soguk su dolu tasa oturtuyodum hemen sogusun diye...sonrada burnunu kapatıp lıkır lıkır içyerimseniben

7 güne varmadan akıntım olmaya başladı ve adet oldum hemen.
o adet tarihimi baz alıp diger adet tarihime 10 gün kala 10 gün sabah akşam içtim yine...
sonra yalan olmasın 1 ayara verdim yeterli diye düşünüp...ama yine biraz gecikmem olunca(eskisinden az) bir ay daha yaptım adete 10 gün kala...bu sefer sökülmeye başladı canım..normalde 2 ayda gelir adetim..3 ay bile olmuştur..hele kızlıgımda 4-5 ay yani o derece...herneyse yani sonuç olarak son kullandıgımda da sadece 9 gün geçti..bi daha içmedim zararı dokunmasın diye.3 ay yeterlidir çünkü.
geçen ay da hormon testlerim için farlutal verid doktor haliyle gününde oldu.
şimdiden sonra kendi halinde bakalım ne olacak.

kıslar enver beyle konuştum şimdi aşılama için size geleceğim dedim ama adet olmayı bekliyorum dedim adetiminde ne zaman geleceği belli değil dedim bayrama denk gelirse bişi olurmu dedim siz 1. gün ve engeç 3. gününe kadar bizi bulun hallederiz dedi ya bayrama denk gelirse aşılama tarihim dedim bişi olmaz hallederiz dedi rahim filmiyle aynı aya denk gelirse bi sorun olur mu dedim bazı dr lar korunmayı öneriyormuş rahim filminden sonra dedim hiç bişi olmaz siz merak etmeyin dedi ayy ya çok heyecanladım allahım ne olur artık adet olayım şeytan diyor al bir kutu farlutal daha hepsini yut :)))))))))

kıslar enver beyle konuştum şimdi aşılama için size geleceğim dedim ama adet olmayı bekliyorum dedim adetiminde ne zaman geleceği belli değil dedim bayrama denk gelirse bişi olurmu dedim siz 1. gün ve engeç 3. gününe kadar bizi bulun hallederiz dedi ya bayrama denk gelirse aşılama tarihim dedim bişi olmaz hallederiz dedi rahim filmiyle aynı aya denk gelirse bi sorun olur mu dedim bazı dr lar korunmayı öneriyormuş rahim filminden sonra dedim hiç bişi olmaz siz merak etmeyin dedi ayy ya çok heyecanladım allahım ne olur artık adet olayım şeytan diyor al bir kutu farlutal daha hepsini yut :)))))))))

şeytana uyma sen bosver kaydirigubbakcemile3 hadş hayırlısı bakalım inşallah bu sefer olumlu sonuc alacaksın

sorunca denemek istiyor sndım da doktor eldivenıyle nasl alıyor ya bir kere denedım agladım resmen cok acıtıyor :kedi:

valla ben kuaföre gidiyorum kızlar sir ağdayla alıyorlar bende öle bir kıl varki ne eldiven paklar ne bişi ama son gittiğim kuaför hem ucuzdu hemde beni konuşturdu konuşturdu kayınvalideden girdi beni gaza getirdi bende açıldım konuştum bebek olayına girdi beni gaza getirdi konuştum da konuştum nasıl ağda yaptı nasıl bitti anlamadım halbuki çok uzamıştı korkudan gidemiyordum acıyacak diye ama 5 dakakda orman gibi bacaklarımı temizledi kadına dedim valla beni iyi oyaladınız kaydirigubbakcemile3

hadi hayrlısınıı ablaa.

şeytana uyma sen bosver kaydirigubbakcemile3 hadş hayırlısı bakalım inşallah bu sefer olumlu sonuc alacaksın

inşallah canım yalnız maddi anlamda kendimi bayağı zorlıyacağım kötü düşünmek istemiyorum böle düşünmek istemiyorum aslında o paranın benden çıkacağı varsa çıkar zaten ama işte hani boşada gitsin istemem hani nasıl desm tabiri caizse bana koymayacak bi para olsa neyse zaten düşünsenize elimde avucumda ne varsa gitti bir yüzüğüm kalmıştı oda en son parmağımı minübüste sıkıştırınca parmak şişti kuyumcuda kesti oda değersizleşti ölece duruyor ki fazla değerli değildi ama nişan yüzüğümdü aynı zamanda evlilik hemde söz yüzüğümdü bende pis cimri bir kaynana varya işte o bakımdan ama nankörlük etmiyimde eşim tektaş almıştı bir tane kendi çapında zavallım

valla ben kuaföre gidiyorum kızlar sir ağdayla alıyorlar bende öle bir kıl varki ne eldiven paklar ne bişi ama son gittiğim kuaför hem ucuzdu hemde beni konuşturdu konuşturdu kayınvalideden girdi beni gaza getirdi bende açıldım konuştum bebek olayına girdi beni gaza getirdi konuştum da konuştum nasıl ağda yaptı nasıl bitti anlamadım halbuki çok uzamıştı korkudan gidemiyordum acıyacak diye ama 5 dakakda orman gibi bacaklarımı temizledi kadına dedim valla beni iyi oyaladınız kaydirigubbakcemile3
e abla karınca yumurtası yağı kullansana ozman.. iştee hem tüylerin yavaş yavaşş biter ne güzel işte daa valla açıkca sölemek gerekirse bana şuanda paraa lazım o yüzden gitmiyorumm evde kendi yöntemleriml epilasyon makinasıyla alıyorumm. ama varyaa bi rahata eriyim şu para davasındaa acısınıı çıkartcamkaydirigubbakcemile3

canımm Rabbim güzel gönlüne göre versin inşaallah..
hemencik adet ol da hemencik kavuş bebişine Rabbimin iziyle:Saruboceq::Saruboceq:

inşallah canım yalnız maddi anlamda kendimi bayağı zorlıyacağım kötü düşünmek istemiyorum böle düşünmek istemiyorum aslında o paranın benden çıkacağı varsa çıkar zaten ama işte hani boşada gitsin istemem hani nasıl desm tabiri caizse bana koymayacak bi para olsa neyse zaten düşünsenize elimde avucumda ne varsa gitti bir yüzüğüm kalmıştı oda en son parmağımı minübüste sıkıştırınca parmak şişti kuyumcuda kesti oda değersizleşti ölece duruyor ki fazla değerli değildi ama nişan yüzüğümdü aynı zamanda evlilik hemde söz yüzüğümdü bende pis cimri bir kaynana varya işte o bakımdan ama nankörlük etmiyimde eşim tektaş almıştı bir tane kendi çapında zavallım
ablaa varya aklıma bişey geldi senin bu anlattıklarından dolayıı. dedim ya benim kaynanam yok eltim varr o yapmış gibi oldu düğünü diyee. ( ama alakası yok borçları biz veriyoz) söz yapacağımız zaman (şeytanın bile aklına gelmez:)) gitmiş kuyumcuyla anlaşmış konuşmuş bana tel gibi tel gibi yüzükler çıkarttı.içindede bi tane taşlı yüzük vardı. neyse ben onu aldımm. sonra sözün ertesi günü bende anladım ama gözüm açılmamış daha sesimi çıkartmıyorum abim kızdı bu ne tel gibi falann sonra gittim değiştirdim tam 3 katı fiyatında bi yüzük aldım bende :) ma düşünün yinede öle ahım şahım bişey değil..kuyumcuyu konuşturdukkii oo oo döküldü herşeyi çünkü kuyumcuyu bizde tanıyoduk .. .. ay nı şeyi bileziklerimdede yaptıı nişanda mecburen acildi benim yanıomda aldılar ama düğünde aynı bileziği biraz daha hafifletmişler . adi insanlarr..ben anladım ama taa düğünde takılırkenn. ee sonra borçları kapatmak için benden ikisini istediler yaaa bende onlarınn o sonradan taktıklarıı hafifleri getirdimkaydirigubbakcemile3. bi laf var bilirmisiniz onlar tilkiyse ben kuyruğuyum kaydirigubbakcemile3:dance:

Son düzenleme:
Ayçanisa,evindarece,kuzu,tiryak,derinsu sağolun canlarım Allah razı olsun.

canım başın sağolsun çok üzüldüm valla allah bize sevdiklerimizin acısını göstermesin sen yokken neler oldu deryadan haberin var sanırım aşılama ile hamile pko lu bize büyük umut yani canım onun dışında ben hala adet olamadım sende olmadın sanırım ne olacak bu halimiz bilmiyorum

kuzu ben de hala olmadım,farlutal almayı düşünüyorum ama önce doktorumu arıycam.Çünküü kırmızıların geleceği yok :KK43:

bende gdiyorum arada kuaföre cokda güzel alıyor hemde komplesi 25 lira

ayçacım bir ara bizim orada kampanya vardı kıs 20 lira komple ve hediyeside kaş bıyıktı orda kampanya bitti zaten bana çok yakın değil ve bitti bir yerde düşün genital bölgeyi aldırdım 15 e sadece ve burası 25 bacak 7 lirada koltuk altı diyordu düşün neyse bu en son gittiğimyerde 12 liraya bacak aldı sadece

evindarkece canım soganı sormuştun önceki sayfalarda açıkladım canım umarım işine yarar.

X