Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

naptın canım gönderdin mi misafirlerini?

evet canım yolladım dün gece kendi annemler varken gelmişlerdi ama eltimin kızı götürmüştü sonra geç saatte bi baktım akannehir geldiler öğlen gittiler dünkü yorgunluktan sonra kötü oldu ama napayım yaaa :bbo:

haa duphaston du. Şimdi yazınca aklıma geldi. O ne ilaçı canım... ilk kez kullancam...

canım o progesteron hormonu kayracığımın bahsettiği progestan da onun aynısı başka firmanın ilacı başka adıyla o ilaç rahmini hamileliğe hazırlayacak canım bir döllenme olursa bebğinin tutunması için genelde dr lar verir klomenle ama eğer beebişte olmazsa tam gününde adet olursun

canım o progesteron hormonu kayracığımın bahsettiği progestan da onun aynısı başka firmanın ilacı başka adıyla o ilaç rahmini hamileliğe hazırlayacak canım bir döllenme olursa bebğinin tutunması için genelde dr lar verir klomenle ama eğer beebişte olmazsa tam gününde adet olursun

evet kesinlikle doğru canım

kızlarr yaa ayşe yokmafoldumben

ayşenin kocişi dün evdeydi he bu arada bu hoca işine ayşe daha iyi yorum yapabilir diye düşünüyorum ama bu konuda gerçekten sonuçta işe yarar bazı şeyler var sonuçta dualar ve kuran yazıları söz konusu hocaların para talep etmesine gelince gereçekten bazılarının elinde bu tür yazıları yazabilmek gibi vasıfları var bu yüzden bunun emeğini almalarına ben bişi demiyorum ki bunun için harcadıkları şeylerde var kağıt ve bunların özel kalemleri var filan diye biliyorum ben para almalarına karşı değilim ama ben karşılaştım merak etmeyin böle şeylerle bazı hoca var fiyat kesiyor bazılarıda sana bırakıyor mesela bişi anlatayım size benim erkek kardeşim var ama çok güzel bir çocuk gerçekten ablasıı olduğum için sölemiyorum heleki bebekliği çok tatlıydı sevmeyen yoktu neyse bebekken 6 aylık filandı heralde bi ağlama tuttu bunu annem gazını çıkartmaya çalışıyor emziriyor ne altına bakıyor fitil koyuyor kabızmı diye yok allah yok çocuk ağlıyor morarıyor ağlarken çatlıyacak gibi kalktılar dr a götürdüler (rahmetli hamide ablamla hep bunu düşününce aklıma o geliyor) dr da herşeyine bakıldı devlet hastanesine özel hastaneye filan herşeye bakıldı bişi yok sonra eve geldiler hatırlıyorum çocuk yine aynı en son eve yakın polikliniğe götürdü annem yok sonra bir hacıdedemiz var bizim o aldı annemle beni bir hocaya götürdü adamın evinin heryerinde kuranlar kitaplar tütsüler filan filan sonra kardeşime baktı okudu filan anneme bu sigara kağıdı gübü kağıtların üzerine bişiler yazdı yazdı evrdi bi kaç parça bunları yakacaksın dedi sonra hocanın dediklerini hep yaptık öle kardeşim kendine geldi dahada bişi olmadı bu şekilde duaların gücü bunlar sonuçta okuyorsunuzdur işte şu ayeti yazıp üstünde yazarsan şu olur suya okursan bu olur diye

-tatlicadiarzu- işte o yüzden bu hale geliyorum o vc yüzünden

yine temizliktenmi bahsediyorsunuz arkadaşlar size bir tavsiyem var bim marketlerde satılıyor güldal diye bir kireç sökücü onu alıp dökün bütün kireci pası söküyor hem ucuzda ama siz benim yaptığımı yapıpta bunun arkasından domestos dökmeyin zehirlenebilirsiniz benim gibi akannehirakannehir

yine temizliktenmi bahsediyorsunuz arkadaşlar size bir tavsiyem var bim marketlerde satılıyor güldal diye bir kireç sökücü onu alıp dökün bütün kireci pası söküyor hem ucuzda ama siz benim yaptığımı yapıpta bunun arkasından domestos dökmeyin zehirlenebilirsiniz benim gibi akannehirakannehir

sorma canım ya biliyorum onu aldım sonraiyice etkili olsun diyede çamasır suyu döktüm -tatlicadiarzu-valla cok acayip zehirliyor

sorma canım ya biliyorum onu aldım sonraiyice etkili olsun diyede çamasır suyu döktüm -tatlicadiarzu-valla cok acayip zehirliyor

demekki bütün hanımlar aynı hatayı yapabiliyor bu arada kayracım mı sölemişti bana bende aidin salihten duydum çok deterjan bebek isteyen kadınlar için iyi değil ben çok domestos kullanıyorum yani suya katıyorum ayrıca mobilyaların üzerine birde koltukların deri olan kısımlarına döküyorum krem rengi toz almıyorum herkes gib ovuyorum çünki tozlanmak yerine leke oluyor resmen birde bulaşığada çok katıyorum bakın bişi sölicem size kıslar domestosla bi iş yaptıktan sonra yada hani temizlikten sonra duş alıyorsunuz ya ama o temizlikte domestos kullandınız diyelim banyoda saçlarınız ellerinize keçe gibi gelmiyormu ve yüzünüz benim öle oluyor ya

teşekkür ederim kızlar,,, iyikiii varsınız yaaa...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende başta kuzucuğuma sonra hepinize çok teşekkür ederim ben burayı bulduktan sonra daha sakinleştim ve daha çok umutlandım çok sağolun kızlarropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

demekki bütün hanımlar aynı hatayı yapabiliyor bu arada kayracım mı sölemişti bana bende aidin salihten duydum çok deterjan bebek isteyen kadınlar için iyi değil ben çok domestos kullanıyorum yani suya katıyorum ayrıca mobilyaların üzerine birde koltukların deri olan kısımlarına döküyorum krem rengi toz almıyorum herkes gib ovuyorum çünki tozlanmak yerine leke oluyor resmen birde bulaşığada çok katıyorum bakın bişi sölicem size kıslar domestosla bi iş yaptıktan sonra yada hani temizlikten sonra duş alıyorsunuz ya ama o temizlikte domestos kullandınız diyelim banyoda saçlarınız ellerinize keçe gibi gelmiyormu ve yüzünüz benim öle oluyor ya

bende cok kullanırım domestosu esyalarım acık renk benımde yerlere bulasıga hep koyuyorm saclarda degılde yüzümde hissediyorum onu acaba domestosmu yapıyor ki fisfisfis

X