Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın kızlar, nete daha yeni girebildm. dün doktora gittik. benim son doğumd rahimim ters dönmüş,şuan rahimim tersmiş. rahim duvar kalınlığını ölçtü reglin 1 hafta 10 gün içinde gelecek büyük ihtimalle dedi. 2 yeni ilaca başlıcaz klomen ve adını bilmediğim bi ilaç. birini reglin 5. günü diğerini 15. günü içicem. yumurtlama ilacıymış.

cumartesi akşamı hastaneye çağırdı, gel sağlık karnene ilaçlarını yazalım dedi.

hoşgeldin canım geçmiş olsun rahmi ters olupta hamile kalan çok kişi duydum bu arada 2 ci ilacın adı progestan mı canım bu iki ilacı 6 ay kullanmı dedi sana

bakalim bide bunu deneyelim.allah hepinizden razi olsun arkadaslar.insallah hepimiz en kisa zamanda yavrularimiza kavurusur.rabbimin izni ile.

rahim tersliği düzelebilir bişey herhalde beımkıde yamukmus düzelttiler sanırım hsg filmi çekilirken baya ugrastılardı çünkü

günaydın kızlar, nete daha yeni girebildm. dün doktora gittik. benim son doğumd rahimim ters dönmüş,şuan rahimim tersmiş. rahim duvar kalınlığını ölçtü reglin 1 hafta 10 gün içinde gelecek büyük ihtimalle dedi. 2 yeni ilaca başlıcaz klomen ve adını bilmediğim bi ilaç. birini reglin 5. günü diğerini 15. günü içicem. yumurtlama ilacıymış.

cumartesi akşamı hastaneye çağırdı, gel sağlık karnene ilaçlarını yazalım dedi.

slm canım hoşgeldin 15. günü içeceğin ilaç duphaston ve ya profestan sanırım

X