Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evincim tamamda neden kahverengi leke ?
neden kırmızı kanamam olmuyor diye sordunmu
o yüzden dedikii ozman bensana bu ay ilaç vermiyim bi bakalım bu sefer nasıl oluyosun dedi.. hani sonuçta bu lekeler ilaçç kulanırken ve ilaç kulandıktan sonra geldi. ama onuda sormadım.

o yüzden dedikii ozman bensana bu ay ilaç vermiyim bi bakalım bu sefer nasıl oluyosun dedi.. hani sonuçta bu lekeler ilaçç kulanırken ve ilaç kulandıktan sonra geldi. ama onuda sormadım.

CANI ÇOK SEVİNDİM SONUÇLARIN TEMİZ ÇIKMASINA YARINDA İNŞALLAH TEMİZ ÇIKAR ARTIK ÇALIŞMALARA BAŞLARSIN :dance:

evincim geçmişl olsun iyi etmişsin doktora gitmekle hem kafandaki şüpheden kurtuldun hemde temiz olduğunu öğrenmişsin.çok sevindim...inşallah önümüzdeki ay yani 2010 sana uğur getrirdeburda ilk seni kutlar halay çekeriz....
sağol canım inş 2010 da hepimizz hamiş oluruzz allahın izniylede topik şişkodan geçilmezz.ben daha yeni istiyorum bebeğimi benden daha önce isteyenlerde var rabbim ilk önce onlara tattırsınn.ama benideüzmesin rabbim.
canıımm sevindim kötü bi şi çıkmamasına yarın ki de güzel çıkar inşaallahh
bebişine önünde hiç bi engel kalmadan koştura koştıra gidersinn :)))
bu ay en az üç hamile haberi alcazzz :Saruboceq:
sağol canım zaten yarınki işim ürologlaa böbreklerde taş var sanrım.

CANI ÇOK SEVİNDİM SONUÇLARIN TEMİZ ÇIKMASINA YARINDA İNŞALLAH TEMİZ ÇIKAR ARTIK ÇALIŞMALARA BAŞLARSIN :dance:
sağoll canımmm... benimde içim çok rahat etti aslında kaç ayrdır adet omayınca dedim inş kist oluşmamıştırr. allahım dualarımı kabul etti kist falan yokmuşş.

sağoll canımmm... benimde içim çok rahat etti aslında kaç ayrdır adet omayınca dedim inş kist oluşmamıştırr. allahım dualarımı kabul etti kist falan yokmuşş.

artık sıra bebiş çalışmalarında canım inşallah çok beklemeden kavuşursun hayırlısıyla canım

amin canımm allah hepimize nasip etsin ama önce sana nasip etsin çünkü senn bayadır istiyosunn.sen bayadır bekliyosunn allahım seni daha fazla üzmezz inş

inşallah canım sağol dua ve dileklerin için rabbim hepimizin kucaklarını en yakın zamanda bebişlerimizle doldursun inşalllaaahh:Saruboceq:

iyiyim canım Sizler nasılsınız? Kendimi motive etmeye çalışıyorum. Herşeye pozitif yönden bakmaya gayret ediyorum. Bu topik le birbirimize destek olmamız çok güzel .Hepinize güzel bir gün diliyorum. Forumdan çıkmaz oldum eşim kızmaya başladı kaydirigubbakcemile :)) Eve laptop alalım demeye başladım. ışyerindeyim şu an evde rahat rahat gezinmek istiyorum dedim.

Arkadaşlar bugün marankinin sitesinde gezindim." Kozmik beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılır.Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor." bunu uygulayanlar varmış. Doktorların sen tüp bebek dışında çocuk yapamazsın dediği bayan doğal yoldan hamile kalmış. Allahın izniyle Ben de uygulamayı düşünüyorum.

hepsi gitti :sm_confused: simal18 Senin sorunu cvp vermek isterdim ama ateş ölçme yöntemini kullanmadım. Yumurtlama zamanımı şöyle biliyorum ben eğer akıntı elinde uzayan bir yapıdaysa yumurtlama günündesin demektir.

Son düzenleme:
alpy cım hoşgeldin nasılsın güzelim nerelerdesin kuzumda yemekten sonra gelemedi işleri var sanırım

X