Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Arkadaşlar dün çok sevdiğimizi yaşlı bir teyzeyle karşılaştım.Çocuğum olup olmadığını sordu.Bende yok herhalde 4 gün geçti ama testte negatif çıktı dedim.Bana dur bide biz yapalım dedi.Ben 5 çocuğumda da böyle öğrendim gebeliğimi dedi.Temiz plastik bi kabın içine idrar koyduk ve dedi ki;şimdi içine karbonat dökeceğim eğer kabarıp kalkarsa hamilesin.Denedik kalkmadı sabahta test yaptım yine negatif.Böyle birşey duydunuz mu?

ALINTIDIR KIZLAR GÜLMEKTEN ÖLDÜM BU TOPİĞİ OKURKEN

bende bakmıştım bu topiğe hakkatten komik yani:roflol:

alpy cım hoşgeldin nasılsın güzelim nerelerdesin kuzumda yemekten sonra gelemedi işleri var sanırım

hoşbuldumm kayracımmm
dün yoğundu işler pazar günü de çalışmıyodum anca geldebildim canım.
Bende bi değişiklik yok canımm çalışmalara devam gündüz işte gece evde çalışıyosss.
yorgun ve uykusuz cengaverleriz biz :sm_cool: :sm_cool:

Son düzenleme:
bu ay bende böyle cengaver olcam sanırım.şu an adetliyim keyfini çıkartıyorum.işde çalış evde çalış bende dağıtıyorum kendimi...patron bile leyla aşağı leyla yukarı der oldu.ismimde layla değil normalde....

bu ay bende böyle cengaver olcam sanırım.şu an adetliyim keyfini çıkartıyorum.işde çalış evde çalış bende dağıtıyorum kendimi...patron bile leyla aşağı leyla yukarı der oldu.ismimde layla değil normalde....

:) normaldir canım zor bir süreç. Allah yardımcımız olsun :Saruboceq:

hoşbuldumm kayracımmm
dün yoğundu işler pazar günü de çalışmıyodum anca geldebildim canım.
Bende bi değişiklik yok canımm çalışmalara devam gündüz işte gece evde çalışıyosss.
Yorgun ve uykusuz cengaverleriz biz :sm_cool: :sm_cool:

inşallah hepimiz emeklerimin karşılığını alırız yakında rabbim hepimizin yüzünü güldürür inşallah canım

SLM CANIM GELDİM yani gelebildim çok şükür nasılsınız bakalım

hoşgeldin canım işlerin yoğun tahmin edebiliyorum ya hem sana hem kızlara bişey sorucam yemekle ilgili ben fırında levrek yapıcam ilk defa hiç yapanınız varmı nette baktım ama siz nasıl yapıyosunuz kızlarrcokacimcoook

hoşgeldin canım işlerin yoğun tahmin edebiliyorum ya hem sana hem kızlara bişey sorucam yemekle ilgili ben fırında levrek yapıcam ilk defa hiç yapanınız varmı nette baktım ama siz nasıl yapıyosunuz kızlarrcokacimcoook

canımm ben geçende fırında çupra yaptım harika oldu eşim de çok beğendi.Herhalde levrek de öyle yapılır.ben fırın tepsisine patetesleri önce yerleştirdim sonra temizlenmiş balığı patateslerin üzerine koydum daha sonra üzerine halka şeklinde doğranmış soğanları koydum sonra da hakiki zeytin yağından çok az gezdirdim çok kısa bir sürede pişti afiyetle yedikk :)

abla nasıll yap biliyonmu ya bide canım çektiki sormaa yaa.. ilk önce balıklarıı 2 ye veya 3 e böl tabi ayıkladıktan sonraa :):) (şaka yaptım)onları tepsiyee koy üzerlerinee sivri biberleri doğra koy onun üstünede 1 yada iki domatesi yuvarlak şekildee doğra bitanede kuru soğanı ince ince yuvarlka şekilde doğraa üzerine koy. ocaktada bi tavanın içine yağı koyy içine az salça karabiber kekik işte karışık baharat acı seviyosan acı pulbiber koyy karıştır içinee göz kararıı su koyy hani levreğine göre diyeyimm.. sonra o kaynadıktan sonra tepsideki levreklerin üstünee dök sür fırınada görr lezzetii. :)cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

canım ben yaptım benim fırınım ama doğalgazla yanıyor aynı döner ocağını düşün öyle ızgarası var iki yandan ates yanıyor ortadaki ızgarada yanıyor aynı döner ocağı gibi yani bu yüzden ızgara gibi oluyor valla ben ayçiçek yapına tuz karabiber az kimyon ve kekik karıştırıp sos yaptım ondan sonrada bu sosu döktüm iyice buladım balıklara sonra fırına verdim canım çok ta lezzetli olmuştu ama eşim balık olarak levrek i sevmemişti geçen gün aynısını istavrite yaptım süper olmuştu

alpy cım kuzucum evincim çok teşekkür ederim kızlar palamut yapmıştı çok beğenmişti ama levrek ilk kez yapıcam çok teşekkür ederim kızlar:lepi:

ya ayçacım neden girmiyoki artık bizi unuttumu ki yoksa rahatsızmı :sm_confused: :çok üzgünüm:

X