Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

Folyo sakıncalıymış canım ben onu fırında kullanmıyorum,gerçi teflon da zararlı diyolar kullanıyorum ama iş olsun :kahve:

doğru söylüyosun canım ama bile bile kullanıyoruz hepimiz ne yazıkki patates kızartması çok zararlı ama vazgeçemiyorum bende

valla bayanlar bizim burdaa baya bi ucuzz ozman.. pazarda hamsinin kilosu 1 yada 1,5 tl yani 2 yi geçmezz hamsii..diğerleride normal ucuzlukta yanii alabalığın tanesi 1 tl mesela..

Evin anacım sen de istanbulda değil misin niye orda ucuz
hem madem ööle bundan sonra sana sipariş verelim anadolu yakasında oturanlara 1 kasa hamsi gönder paylaşırız hihoyyyt

evet canımm ama dışarıda yemekten daha ucuz oluyo yine de.
Dün evde yemek yoktu eşim dışarıda yiyelim dedi ben dedim balık alalım dışarıda yiyince 2 kişi 30 u buluyo en uygun bi restaurantta.Çupra aldık 2 tane 19 tl deniz çuprası olduğu için pahalıymış.neyse ben onu mısır ununa bulayıp bir güzel kızarttım yanına da kırmızı lahana havuç ve kıvırcıktan salata yaptım.Dışarda milletin ne şekilde yapıldığını bilmediğim yemeklerini yiyeceğime evde gayet iyi oldu walla cokacimcoook cokacimcoook

çok haklısın cnm bak aklıma ne geldi bundan bahsetmişken geçen bir dergide gördüm yılbaşı nedeniyle içki broşürleri basılmış ve 1 tane şarap 2,5 milyardı düşündümde hemen hemen bizim burdaki mühendisin bir maaşı kadar ya adam canını dişine katıp çalışıyor proje yetiştiricem diye gece gündüz evde ofiste çalışıyor 1 ayda kazanıyor bu parayı ki bu parayı içkiye verende var demekki yani varki satışa sunulmuş biz işte böle bir dünyada yaşıyoruz çok üzüldüm düşünsenize 2500 tl bir insanın yaptıracağı tüp bebek masrafının yarısı ki insanlar aylarca biriktirmeye çalışıyor bu parayı çok üzüzcü bir durum

yeteeeeeeerrrrrrr.acıktım daha 2 saat var eve gitmeme...(((((((

:) evde yemeğin varsa sorun yok canım benim bu akşam da yemeğim yok :KK43:
acilen kendimizi bi yere misafir etmemiz lazım annemlere ya da kayınvalidelere bakalım artık joker hangisine isabet edicek bu akşam cokacimcoook cokacimcoook

doğru söylüyosun canım ama bile bile kullanıyoruz hepimiz ne yazıkki patates kızartması çok zararlı ama vazgeçemiyorum bende

bu arada kayracım bende ayşeyle bir yandan konuşuyorum msn de patates kzıartması yemiş ve rahatsız olmuş halsizlik mide ağrısı hatat kalp ağrısı filan varmış internetten bakmış mide spazmı olabilir diyor yada gıda zehirlenmesimi acaba diyor

ben kayınvalidemdeyim eşimin patronu yok geç geliyo beni ordan alıyo....karbonata gelince kolay deneriz ama inandırıcılık boyutunu merak ettim.gebeyken kabarıyo değilse bişey olmuyo...akşam yapacam yarın yazarım size.....hoş ben gebe değilim ...bide gebe olan bi arkadaş yapsa....

çok haklısın cnm bak aklıma ne geldi bundan bahsetmişken geçen bir dergide gördüm yılbaşı nedeniyle içki broşürleri basılmış ve 1 tane şarap 2,5 milyardı düşündümde hemen hemen bizim burdaki mühendisin bir maaşı kadar ya adam canını dişine katıp çalışıyor proje yetiştiricem diye gece gündüz evde ofiste çalışıyor 1 ayda kazanıyor bu parayı ki bu parayı içkiye verende var demekki yani varki satışa sunulmuş biz işte böle bir dünyada yaşıyoruz çok üzüldüm düşünsenize 2500 tl bir insanın yaptıracağı tüp bebek masrafının yarısı ki insanlar aylarca biriktirmeye çalışıyor bu parayı çok üzüzcü bir durum

çok çok çok haklısın bakıyorum var olanlar bi gecede neler neler harcıyorlardır geçtim tüp bebekten asgari ücretle kirada oturup çocuklarını okutan insanlar var bu zenginler nasıl hesap verecekler rabbime var olan olmayana verecek bu rabbimin emri zekat ama içkiyle gece hayatıyla kendilerinede kötülük yapıyorlar anlamıyorum bu nasıl iş ama zengin olup zekatını verende var hacca gidende onları ayrı tutuyorum o mal varlıklarının kendilerinin olduğunu sanıyorlar ama herşeyi veren rabbim aniden almasınıda verir

:roflol::roflol::roflol: peki o zaman karbonatla gebelik testi hakkında düşüncelerinizi merak ettim kızlar :sm_cool:

:roflol: :roflol: :roflol: konu değiştirmedeki hızına hasta oldum kayracım.
yaw o konu hakkında benim düşüncem doğru sonuç veriyodur ama daha zahmetli şimdi onu da koyacak kap lazım her seferinde neyin içinde yapsam diye düşün dur,bana göre değil yani ben 3.5 tl lik testlerle hallediyorum işimi ne de olsa tek bi tarafta çizgi görünce hemen hiç bişey olmamış gibi geçiyorum tv.nin karşısına kısmet birdahaki aya diyorum :CüvCüv: :CüvCüv:

bu arada kayracım bende ayşeyle bir yandan konuşuyorum msn de patates kzıartması yemiş ve rahatsız olmuş halsizlik mide ağrısı hatat kalp ağrısı filan varmış internetten bakmış mide spazmı olabilir diyor yada gıda zehirlenmesimi acaba diyor

canım aynı yağı çok kez kullandıysa ve çok yağlı sıcak sıcak yediyse rahatsız etmiştir veya dediğim gibi yağ iki kereden fazla kullanılınca zehirleyebilir belkide

çok çok çok haklısın bakıyorum var olanlar bi gecede neler neler harcıyorlardır geçtim tüp bebekten asgari ücretle kirada oturup çocuklarını okutan insanlar var bu zenginler nasıl hesap verecekler rabbime var olan olmayana verecek bu rabbimin emri zekat ama içkiyle gece hayatıyla kendilerinede kötülük yapıyorlar anlamıyorum bu nasıl iş ama zengin olup zekatını verende var hacca gidende onları ayrı tutuyorum o mal varlıklarının kendilerinin olduğunu sanıyorlar ama herşeyi veren rabbim aniden almasınıda verir

bak canım ne yalan söyliyim bende içki içmişimdir ama eşimle bir kaç kere sadece ama normalde haram olduğunu biliyorum ama zaman geldi ortam oldu öle oldu ama bu çok pahalı bişi o kadar parası olan olmayana yardım etmeli bence dediğin gibi

:roflol: :roflol: :roflol: konu değiştirmedeki hızına hasta oldum kayracım.
yaw o konu hakkında benim düşüncem doğru sonuç veriyodur ama daha zahmetli şimdi onu da koyacak kap lazım her seferinde neyin içinde yapsam diye düşün dur,bana göre değil yani ben 3.5 tl lik testlerle hallediyorum işimi ne de olsa tek bi tarafta çizgi görünce hemen hiç bişey olmamış gibi geçiyorum tv.nin karşısına kısmet birdahaki aya diyorum :CüvCüv: :CüvCüv:

napayım aklıma o geldi bugün okudum biraz çok güldüm artık kafayı yiyip herşeyi dener olmuşuz bence doğruluk payı yok canım dediğin gibi test hatta onada güvenmiyorum en iyisi kan testi garanti sonuç

canım zaten ben bir laboratuvar buldum eşimde gitti direk orada ben spermiyogram yaptırmak istiyorum dedi ve yaptırdı tüp bebek merkezin filan kimse yönlendirmedi ben istedim yaptırmasını son sölediğine gelince ben eşime havuç suyu sıkıyordum sonra kestim sigara kullananlarda kanser yapıyor filan diye duydum o yüzden peki keçi boynuzu kullanayım ben dimi pekmezide var kendiside

cnm evet keçiboynuzu kullan kendisinide pekmezinide pekmezini verirken akşamları ver içine fındık ceviz badem falanda ekle. birde bu keçiboynuzunun tozu var pakette kahve gibi suya karıştırıp içiyosun. strese girmesin tabi bu arada. rahat olun görev haline getirmeyin.allahın izniyle sırasıyla habetrlerimizi vericez birbirimize. aycanısayla basladık bakalım gerisi gelsin yakın zamanda inşallah.

:nazar:

yavruceylanım hoşgeldin nasılsın sen şimdi önceki sayfaları okuyosundur bana cevap yazasıya kadarda ben çıkıcam zaten neyse umarım iyisindir canım

cnm evet keçiboynuzu kullan kendisinide pekmezinide pekmezini verirken akşamları ver içine fındık ceviz badem falanda ekle. birde bu keçiboynuzunun tozu var pakette kahve gibi suya karıştırıp içiyosun. strese girmesin tabi bu arada. rahat olun görev haline getirmeyin.allahın izniyle sırasıyla habetrlerimizi vericez birbirimize. aycanısayla basladık bakalım gerisi gelsin yakın zamanda inşallah.

:nazar:

inşallah bubuş inşallah canım

X