Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

bende önceden ısı ölçme yöntemi denedim ve kendimi kaptırdım olur olur diye ama olmayınca üzüldüm sonra bıraktım canımyumurta tembel olduktan sonra sen ne yaparsan yap çünkü yumurtlamadıgın zaman bile rahimde akıntı oluyor ve seni yanıltabiliyor

yumurtanın tembel olması kalıcı bi hastalık değil tamamen psikolojik
çünkü ben hayatımda adet düzünsizliği yaşamış bi insan değildim herşeyim normal ve düzenliydi bebeğin ölümünden sonra biraz sıkıntıya girdim ondan tembelleşti
bence hastalığını bu kadar büyütme pozitif düşün
ayçanisa bile hamile kaldı hemde tüplerinin ikiside tıkalıydı laparoposkopi bile açılmadıı
bence biz doğal yolla hamile kalabiliriz

Son düzenleme:
kızlar bende sabah başlıyacam ısı ölçmeye.ilişkiyi nasıl ayarlacam varmı dikkat etmem gereken gün yada ısıyla ilgili bişey.

cnm senin adetlerin düzenlimiydi ?
ben gecen sayfalarda yaazdım okumadınmı ateşinde düşüş olduğu gün ilişkide bulunacaksın

cnm sende bu kadar umutsuz olma umutsuz vaka değiliz biz ne durumda olanlar var
biz infertilite vakalarının en hafif olanıyız basit bi yumurta tembelliği sadece
kendimi doktorların ve ilaçların kucağına atacağıma kendim çözüm ürettirim daha iyi
ben o iğneleri kullandığım dönemlerde bunalımdaydım hergün ağlıyordum
ilaçsız adet olamıyordum ama şu an psikolojik olarakda iyi durumdayım
hemde fizikende iyyim klomensiz söktürücüsüz sadece bitkilerle 32-33 gündee bir adet olabiliyorum bu beni dahada cesaretlendiriyor
doktorlara güvenim kalmadı artık paramı yediler
evet canım haklısın en azından tedavimizi ona göre yapıyoruz sadece 1 hafta igne vurulup işimizi hallediyoruz tabi asıl tedavi görürken psikolojin iyi olacak öyle herşeye aglayıp üzülürsen olmaz rabbim elbet verecek birde arkadaşım ümitsiz degilim.ümidim içimde hep var ama artık tedaviden korkuyorum

tamam adetlerim düzenli bende bi sorun yok.doktorlar olmaz dedi ama ne bilim umut işte yöntemleri denemek istiyorum.

tamam adetlerim düzenli bende bi sorun yok.doktorlar olmaz dedi ama ne bilim umut işte yöntemleri denemek istiyorum.

simalciğim sen kendin için değilde eşin için bişiler yap olmazmı keçiboynuzu pekmezi ve kürü uygula düzelebilir eşine çok iyi bakman laızm

evet canım haklısın en azından tedavimizi ona göre yapıyoruz sadece 1 hafta igne vurulup işimizi hallediyoruz tabi asıl tedavi görürken psikolojin iyi olacak öyle herşeye aglayıp üzülürsen olmaz rabbim elbet verecek birde arkadaşım ümitsiz degilim.ümidim içimde hep var ama artık tedaviden korkuyorum

o zamanlar acım daha yeniydi tekrar bebek istiyodum doktorda yumurtaların tembel diyince yıkıldım sonrada anladımki bu o kadarda önemli bişey değil atlatabilirim sen umutsuzluk derken şu anlamda yani ilaçsız tedavisiz hamile kalamayacağın düşüncesine kapılmışsın bence kalabiliriz
ben daha korunmayı bırakalı 10 ay oldu hemen aşılamaya yada tüpbebeğe gitmek için çok erken biraz kaderimi beklemeliyim daha sonra olmazsa giderim elbette

cnm yumurtlaman düzenliyse senin bi sorunun yoksa ateş ölçme sistemi
sana bi yararı olmaz zaten düzenli yumurtluyosun
eşin için bişeyler yap

burdayım canım doğumu okuyordum nasıl oluyor diye ayy allahım bizede nasip etsin sen normalmi doğum yaptın canım
yok canım ama normal dogumu çok istedim son gününe kadar bekledik açıklık olmadı ilk aşılama oldugu için tehlikeye atmadı doktor sezeryen oldum

canım biz tedaviyle hamile kaldıgımız için bana kıymetli anne bebegede kıymetli bebek diyorlardı o yüzden hiç tehlikeye atmıyorlar canım direk sezeryan yapıyorlar

kıslar ben çıkıyorum neşecim alalh bir daha naisp eder uzun ömürlü ve sağlıklısından bu arada inş bende adet olurum araştırdımda cyclo ile 7 gün çok uzun geliyor herekse göre neye iii akşamlar kıslar

ayşecim senin dogum normal mi oldu

bende sezeryan oldum canım
önce suni sancı verdiler,3cm'den fazla açılma olmadı bebeğin kalp atışlarında değişiklik oldu tehlikeye atmak istemediler sezeryan yaptılar
aynen benimde bi sezeryan izim kaldı geriye

X