Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

erkek arkadaşımla 3 yıldır birlikteyiz, baharda söz istiyoruz kısmetse. ben öyle çok ilgi budalası bi kız hiç olmadım. kimi kızlar sürekli mesaj gelsin arasın , sürekli aşk sevgi sözleri ister ben hiç istemem aman bayar beni öyle çok fazlası ki erkeği de sıkar bir zaman sonra.
erkek arkdaşım hala söyler, ailen ve arkdaşların benden kıymetli diye. onları bile kıskanır. aileme de öncelik veririm, sevgilim hayatımda olmadan can arkadaşlarım vardı onlara da öncelik veririm, yeri geldiği zaman sevgilime de.
yani hayatınızın merkezi yapmamak lazım, evet seviyorum hayatımın da anlamı ama kendime de diğer sevdiklerim de kıymet veriyorum.
fazla ilgi gösterince afedersiniz kıçı kalkıyo bunların :) bazen çok ilgi gösteririm bazen umursamaz gibi olurum. o da şaşıyor garibim:) ama 3 yıldır benden hiç soğumadı hiç sıkılmadı maşallah ne zaman küssek hep yapıcı oldu. biraz da karşınızdaki insanla ilgili, şans meselesi.

Erkekler degil, insanoglunun bünyesi böyle,

Sadece biz kadınlar daha duygusal oldugumuz için biaz geç açıga çıkıyor,

Bir erkegi hayatının merkezi yaptıgın zaman çok şımarıyor, eskiden peşinden koşan adam neredeyse hiç 2-3 günde bir aramaya başlıyor (hele hele yattıysanız adamla), soruncada kaçıyor susuyor ya da çok işinin oldugunu söylüyor.

Ben böyleyim beni böyle kabul et diyenler vardır bide, onlara söylemek gerekiyor hep benmi tolere edecem sende beni böyle kabul et

eger sevgilinizle içinizdeki boşluk yüzünden yalnızlıktan korkarak ilişkiye başlamışssanız bunları asla uygulayamayacaksınız, onu kayb etmekten korktugunuzu çok iyi anlar erkekler.

Güçlü olur kayb etmekden korkmadıgınızı anladıkları zaman size sıkı sıkıya baglanırlar

eeee herkes aynı mizaçta olmaz, öyle erkekler vardır ki onlar güven ister, güvendikten sonrada sessizlige çekilir sanarsınki tibete nirvanaya ulaşmaya gitmiş ses soluk kesilir, bu insanlardan da korkmayın büyük ihtimalle ya yaşları 35 in üzerindedir, yada gerçekten gelecege dair sorunları oldugu için yuvasını bir an önce kursun diye ugraşmakla meşkuldur

öyle erkeklerde vardır ki kendilerini bişey sanarlar, egolarını tatmin etmek için sürekli sizi ezerler, komplekse girersiniz, kulu kölesi olursunuz

bir başka tür erkek ise fena kıskançtır, sürekli sorgular, nerdesin napyosun ne ediyosun, bıktrır alimallah bunlarsa kendileri komplekslilerdir, çünkü kendilerine güvenmezler sürekli aldatılacaklarını düşünürler, yada kendileri aldatmaya çok müsait oldukları için kadınları şıllık gibi görürler, onlarla evlenmeye degmez çünkü bi süre sonra hiç bi degeriniz kalmayacaktır

yani sizin sevgiliniz hangisine aitse ona göre yol seçmek lazım ama ben genelde ilgisiz vede kovalamayan erkekleri ele almak istiyorum....

Bir erkek sizi 2-3 gün aramıyorsa sinayller çalıyor demektir, bu sizi sevmedigi anlamına gelmez kesinlikle tabiki, ama artık ilgisi ya işindedir vede keklik cepte oldugunu düşünerek gelecegini planlar,

ilk olarak böyle durum baş verdigi zaman söyleyin ona neden beni aramıyorsun diye artık bazı şeyleri bitirmek mi istiyorsun, öyleyse söyle sonuçta ben aşk ilişkisi istiyorum, beni sevmeyen biriyle gurursuzca sürdürmek degil benim için önemli olan degerlerin ne kadar önemsenmesidir diye küçük bi kaç cümle kurun (erkeklerle fazla konuşur ve eleştirirseniz bi süre sonra sizinle konuşmak dahi istemez)

üzerinden bigün geçtikten sonra ilgilenecek sizle, belkide biaz geç, olumlu karşılayın içiniz içinizi yese bile,
sonra aynı b..un laciverdi hareketlerde bulunacak gene, çünkü mizacı bu,

bu sefer hiç birşey yapmayın, gayet normal konuşun msnde, yada telde ama sevgilim, seni seviyorum, canımın içi benim, herşeyim, kurban olurum gibi aşırılıga kaçmayın

sadece aşkım kelimesini söyleyin, yani hissettirmeyin, alıştıgı kelimeleri görmeyince özleyecek,

cool olun, her şakasına gülmeyin, birine gül birine gülme başka laf söyle atla yani, cevap vermek istemedigin bir kelimeyi başka cümleyle ört bas et.

onu sevdigini hiç bir sorunun olmadıgını düşünsün.

daha sonra msne az girin, hatta o çagırırsa eger bikaç dakka geç girin, bi baŞKA sefere girmeyin, msj atsa arada cevapla ama çok az mesajını ara ara cevaplama, sordugunda afedersin aşkım meşkuldum deyin ya görmedin deyin ya tel çantada kaldı deyin feşmekan,

bunu hep yapmayacaksınız, eski tonusuna geri döndürünce ilişkiyi tadında tutarsınız

msnde bi süre sonra görüştügünüzde cool olun, yada mesajlaşırken
gizemli olun, kendinizden bahsetmeyin, politika gündem, güncel konulardan sözedin ama uzun cümleler kurmayın,
küçük çaplı espriler yapın (elinize yüzünüze bulaştırmayın) :)

bi süre sonra eski kıvama gelecek, sonuçta kaçmış olmayacaksınız, imkansız da olmayacaksınız, sevgisiz hiç olmayacaksınız, cepte keklikde olmayacaksınız, ama degerli olacaksınız,

güzel bir konuşma yapınca sana bir konuşmada iki kere seni seviyorum derse, en son vedalaştıgında seni seviyorum bb diyecek msni kapatacaksın

bırakın içi karıncalansın .... aaaa baaaa seviyorum dedi
o her seviyorum dediginde bende demeyin, yırtık dondan atlar gibi,

hep sorunlarla erkeginize gitmeyin, bırakın kendisi sorsun, ama sorsun diyede tripler atmayın, artistlik yapmayın.

bu düzeni hep tutamazssınız sonuçta dogal yaşamda dogal ilişki yaşanır hep yapay olmaz, ama bi süre sonra emin olun bu duruma sizde alışacaksınız,

ilişkiniz, evliliginiz boyunca cool olun, asla egik gezmeyin yanındayken dimdik gezin, asla aşkım saçımın rengini degişmek istiyorum, ay bilmem buramı yaptırayımmı kilo aldımmı diye sorular sormayın

özgüven bir ilişkide olmazssa olmazdır, en çirkin halinizle bile dik gezerseniz kendinizi güzel oldugunuz hissettirirseniz o da öyle gerecektir, ezik kadınları nede ezik erkekleri karşı cins begenmez

en önemlisi empati kurarak yapın tüm bu rolleri.

bu rol bir kadının ilişkisinin tazeligini elinde tutması için en güzel yol

evli bayanlara söyleyecek önerilerimde var tabi ama kim isterse sorabilir

bundan ilave unutmayın biz kadınız, zekiyiz, akılııyız,
ataerkeil lik hüküm süreseydi bu dünya daha güzel bir dünya olurdu

unutmayın erkek dedigin öküz gibin bişey, akıllı erkekte de biaz kadın hormonları vardır, buna emin olun :)

öküzleri binmek ve sürmek zamanı :KK70:

sevgiler

Erkekler degil, insanoglunun bünyesi böyle,

Sadece biz kadınlar daha duygusal oldugumuz için biaz geç açıga çıkıyor,

Bir erkegi hayatının merkezi yaptıgın zaman çok şımarıyor, eskiden peşinden koşan adam neredeyse hiç 2-3 günde bir aramaya başlıyor (hele hele yattıysanız adamla), soruncada kaçıyor susuyor ya da çok işinin oldugunu söylüyor.

Ben böyleyim beni böyle kabul et diyenler vardır bide, onlara söylemek gerekiyor hep benmi tolere edecem sende beni böyle kabul et

eger sevgilinizle içinizdeki boşluk yüzünden yalnızlıktan korkarak ilişkiye başlamışssanız bunları asla uygulayamayacaksınız, onu kayb etmekten korktugunuzu çok iyi anlar erkekler.

Güçlü olur kayb etmekden korkmadıgınızı anladıkları zaman size sıkı sıkıya baglanırlar

eeee herkes aynı mizaçta olmaz, öyle erkekler vardır ki onlar güven ister, güvendikten sonrada sessizlige çekilir sanarsınki tibete nirvanaya ulaşmaya gitmiş ses soluk kesilir, bu insanlardan da korkmayın büyük ihtimalle ya yaşları 35 in üzerindedir, yada gerçekten gelecege dair sorunları oldugu için yuvasını bir an önce kursun diye ugraşmakla meşkuldur

öyle erkeklerde vardır ki kendilerini bişey sanarlar, egolarını tatmin etmek için sürekli sizi ezerler, komplekse girersiniz, kulu kölesi olursunuz

bir başka tür erkek ise fena kıskançtır, sürekli sorgular, nerdesin napyosun ne ediyosun, bıktrır alimallah bunlarsa kendileri komplekslilerdir, çünkü kendilerine güvenmezler sürekli aldatılacaklarını düşünürler, yada kendileri aldatmaya çok müsait oldukları için kadınları şıllık gibi görürler, onlarla evlenmeye degmez çünkü bi süre sonra hiç bi degeriniz kalmayacaktır

yani sizin sevgiliniz hangisine aitse ona göre yol seçmek lazım ama ben genelde ilgisiz vede kovalamayan erkekleri ele almak istiyorum....

Bir erkek sizi 2-3 gün aramıyorsa sinayller çalıyor demektir, bu sizi sevmedigi anlamına gelmez kesinlikle tabiki, ama artık ilgisi ya işindedir vede keklik cepte oldugunu düşünerek gelecegini planlar,

ilk olarak böyle durum baş verdigi zaman söyleyin ona neden beni aramıyorsun diye artık bazı şeyleri bitirmek mi istiyorsun, öyleyse söyle sonuçta ben aşk ilişkisi istiyorum, beni sevmeyen biriyle gurursuzca sürdürmek degil benim için önemli olan degerlerin ne kadar önemsenmesidir diye küçük bi kaç cümle kurun (erkeklerle fazla konuşur ve eleştirirseniz bi süre sonra sizinle konuşmak dahi istemez)

üzerinden bigün geçtikten sonra ilgilenecek sizle, belkide biaz geç, olumlu karşılayın içiniz içinizi yese bile,
sonra aynı b..un laciverdi hareketlerde bulunacak gene, çünkü mizacı bu,

bu sefer hiç birşey yapmayın, gayet normal konuşun msnde, yada telde ama sevgilim, seni seviyorum, canımın içi benim, herşeyim, kurban olurum gibi aşırılıga kaçmayın

sadece aşkım kelimesini söyleyin, yani hissettirmeyin, alıştıgı kelimeleri görmeyince özleyecek,

cool olun, her şakasına gülmeyin, birine gül birine gülme başka laf söyle atla yani, cevap vermek istemedigin bir kelimeyi başka cümleyle ört bas et.

onu sevdigini hiç bir sorunun olmadıgını düşünsün.

daha sonra msne az girin, hatta o çagırırsa eger bikaç dakka geç girin, bi baŞKA sefere girmeyin, msj atsa arada cevapla ama çok az mesajını ara ara cevaplama, sordugunda afedersin aşkım meşkuldum deyin ya görmedin deyin ya tel çantada kaldı deyin feşmekan,

bunu hep yapmayacaksınız, eski tonusuna geri döndürünce ilişkiyi tadında tutarsınız

msnde bi süre sonra görüştügünüzde cool olun, yada mesajlaşırken
gizemli olun, kendinizden bahsetmeyin, politika gündem, güncel konulardan sözedin ama uzun cümleler kurmayın,
küçük çaplı espriler yapın (elinize yüzünüze bulaştırmayın) :)

bi süre sonra eski kıvama gelecek, sonuçta kaçmış olmayacaksınız, imkansız da olmayacaksınız, sevgisiz hiç olmayacaksınız, cepte keklikde olmayacaksınız, ama degerli olacaksınız,

güzel bir konuşma yapınca sana bir konuşmada iki kere seni seviyorum derse, en son vedalaştıgında seni seviyorum bb diyecek msni kapatacaksın

bırakın içi karıncalansın .... aaaa baaaa seviyorum dedi
o her seviyorum dediginde bende demeyin, yırtık dondan atlar gibi,

hep sorunlarla erkeginize gitmeyin, bırakın kendisi sorsun, ama sorsun diyede tripler atmayın, artistlik yapmayın.

bu düzeni hep tutamazssınız sonuçta dogal yaşamda dogal ilişki yaşanır hep yapay olmaz, ama bi süre sonra emin olun bu duruma sizde alışacaksınız,

ilişkiniz, evliliginiz boyunca cool olun, asla egik gezmeyin yanındayken dimdik gezin, asla aşkım saçımın rengini degişmek istiyorum, ay bilmem buramı yaptırayımmı kilo aldımmı diye sorular sormayın

özgüven bir ilişkide olmazssa olmazdır, en çirkin halinizle bile dik gezerseniz kendinizi güzel oldugunuz hissettirirseniz o da öyle gerecektir, ezik kadınları nede ezik erkekleri karşı cins begenmez

en önemlisi empati kurarak yapın tüm bu rolleri.

bu rol bir kadının ilişkisinin tazeligini elinde tutması için en güzel yol

evli bayanlara söyleyecek önerilerimde var tabi ama kim isterse sorabilir

bundan ilave unutmayın biz kadınız, zekiyiz, akılııyız,
ataerkeil lik hüküm süreseydi bu dünya daha güzel bir dünya olurdu

unutmayın erkek dedigin öküz gibin bişey, akıllı erkekte de biaz kadın hormonları vardır, buna emin olun :)

öküzleri binmek ve sürmek zamanı :KK70:

sevgiler

bir erkeği etkilemek vepeşinizden koşturmak için tek yol kaçmak kızlar.çünkü kaçan kocalanır:teytey:bu çok doğru bir söz tasdik edildi onaylandı vallahi.ilişkidede erkeğin sizden istediklerinden 10 tanesinden 9 una hayır demeniz gerek.hayır kelimesine aslında bayılır onlar.ve her zaman zor kadınları severler.her şeye evet diyen bir bayan hiç istemezler.bunlar benden size tavsiyeler.bu konu hakkında görüşerinizi bekliyorum şekerler:asigim::kahve:
doğru katılıyorum herşeye evet demiycen hayr dedikçe evet dedirtmek için uğraşıyorlar çıldırıyorlar bu aradada iyice bağlanıyorlar sürekli senle uğraşmış oluyor hayr dedikçe

yaa maalesef ben bu lafa pek inanmıyorum :S özellikle akrep erkekleri lider kendileri olmak istiyorlar her dediklerine evet diyen bir kadın istiyorlar yanlarında.

Bende bunu anlayamıyorum bi türlü, fazla ilgi gösterip pohpohlamalı mı yoksa umursamaz olup, hiç oralı değilmişiz gibi mi davranılmalı, erkeklere nasıl davranılmalı diye konuşup duruyoruz sürekli, kaçmalı mı yoksa ilgilenip üstüne mi düşmeli, yoksa iki geri bi ileri mi yapmalı ? Kaçıyoruz kovalıyorlar, kaçmıyoruz kovalamıyorlar, sürer gider artık böyle. Nasıl davranacağımı şaşırdım artık.

Son düzenleme:
her erkek aynı değildir bence. ama hepsinin ortak yönü fazla ilgi gösterince şımarıyor olmaları.

2 kez seni seviyorum diyince cıvkını çıkarıyolar. :):)

bencede erkekten erkeğe fark var. peşinden kovalamayan erkekte illa sevmiyor olamaz herhalde :S

kaçmak falan değil kesnlikle aptal yerine koymak erkeği süper harika sonuç veriyor telini açmamak msn görünce cevap yazmamamk ,msja dönmemek ne oldu canım dedğinde birşeyyok demek vs vs kime yaptıysam aşık oldu bana bugüne kadar aa ama bunları biri yaptı bana ben aşık oldum .

kaçmak falan değil kesnlikle aptal yerine koymak erkeği süper harika sonuç veriyor telini açmamak msn görünce cevap yazmamamk ,msja dönmemek ne oldu canım dedğinde birşeyyok demek vs vs kime yaptıysam aşık oldu bana bugüne kadar aa ama bunları biri yaptı bana ben aşık oldum .

Nasıl yaptın canım yaa, bana da öğret bi zahmet, çok ihtiyacım var. :) :)

oyun mu oynuyoruz ilişki mi yaşıyoruz yaa bıktım bişeyi içimde tutmaktan yada kaçmak kovalamaktan. karşılıklı inatlaşıyoruz bizde sonu ne olacak bakalım :)

oyun mu oynuyoruz ilişki mi yaşıyoruz yaa bıktım bişeyi içimde tutmaktan yada kaçmak kovalamaktan. karşılıklı inatlaşıyoruz bizde sonu ne olacak bakalım :)

Aynen valla canım yaa, sanki 4 yaşında çocuklarız da dediğin gibi oyun oynuyoruz, bu ne yaa böyle, sen kaç, o kovalasın, nereye kadar sürecek bu durum böyle, bıktım bende.

:) benim erkek arkadaşım çok kurnaz bildiğin kovalatıyo kendini, nasıl düzelecek bilmiyorum bu durum :) bile bile tutuyo kendini ben ne kadar yaparsam o da o kadar yapıyo,önceki ilişkilerinin acısını bana çektiriyo :KK43:

:) benim erkek arkadaşım çok kurnaz bildiğin kovalatıyo kendini, nasıl düzelecek bilmiyorum bu durum :) bile bile tutuyo kendini ben ne kadar yaparsam o da o kadar yapıyo,önceki ilişkilerinin acısını bana çektiriyo :KK43:

eğer önceki ilişkilerin acısını size çektirdiğini düşünüyorsanız bence bu durumu konuşun.önce ki ilişkilerinde tecrübeli değilmiş anlaşılan şimdi size böyle davranıyorsa söyleyin yani ilişkimi yaşıyoruz oyunmu oynuyoruz diye sorun bence :S

Nasıl yaptın canım yaa, bana da öğret bi zahmet, çok ihtiyacım var. :) :)

yok canım sevdiğim istedğim adama yapamadım maalesef diğeleri için konuştum ona saf saf tel bekle ara peşinden ağla seviyorum unutmayacağım vs vs vs yapmaktan kendini bir halt sandı zavallı bizi beğenmedi sonunda ekisine döndü neyse kalbim dolu olunca tabi diğer erkekleri sallamdım hiç haliyle bütün bu deneymlerimden çıkardığım sonuç
ilgilendiğin erkeğe asla ilgini bellli etmeyeceksin yani şöyle etrafında bir sürü erkek varmış gibi davranıcaksın rahat cool
sen asla arama o arasın seni aradıkça konuş bir hafta aramadı mı ok de
çünkü bu erkek tayfası bir hafta aramayıp kendini gizemli biriymiş gibi göstermeye bayılır sonra ee aramadın ama bir haftadır merak ettim dersen
çok holşarına gider aa olum kız beni merak ediyor ahahah demek ki etklemişim der havaya girerler
aaa bak bide bunların 5 ay sonra arayıp erkek arkadaşın oldu mu bu arada birşeyler yaşadın mı sana dokundu mu vs vs zeki zorular soran tipleride vardır ki düşman başına .

yok canım sevdiğim istedğim adama yapamadım maalesef diğeleri için konuştum ona saf saf tel bekle ara peşinden ağla seviyorum unutmayacağım vs vs vs yapmaktan kendini bir halt sandı zavallı bizi beğenmedi sonunda ekisine döndü neyse kalbim dolu olunca tabi diğer erkekleri sallamdım hiç haliyle bütün bu deneymlerimden çıkardığım sonuç
ilgilendiğin erkeğe asla ilgini bellli etmeyeceksin yani şöyle etrafında bir sürü erkek varmış gibi davranıcaksın rahat cool
sen asla arama o arasın seni aradıkça konuş bir hafta aramadı mı ok de
çünkü bu erkek tayfası bir hafta aramayıp kendini gizemli biriymiş gibi göstermeye bayılır sonra ee aramadın ama bir haftadır merak ettim dersen
çok holşarına gider aa olum kız beni merak ediyor ahahah demek ki etklemişim der havaya girerler
aaa bak bide bunların 5 ay sonra arayıp erkek arkadaşın oldu mu bu arada birşeyler yaşadın mı sana dokundu mu vs vs zeki zorular soran tipleride vardır ki düşman başına .

Yapıyorum canım bunları zaten ben :), ama sağol yine de, yapmaya devam edicem canım, umarım yarar işime.

Arkadaşlar bana ada akıl verin..erkek arkadşımla ayrıldım..hemde annemle tanıştırmışken herşey yolunda giderken..konu söz veriyo ve tutmuyor.. bu konu benim için önemli olsa bile..kavga ettik.. istenmeyen sözler söyledik..o da bende.. senden bıktım felan dedi..kırıcı sözlerde söylendi..daha doğrusu inatlaştık. oda seviyo bende ama ben ağladım felan karşısında küçük düştüm. hem seviyorum hemde sözünü tut öyle gel dedim.aradı ama yine istediğim değer verdiğim şeylerle ilgili verdiği sözler tutmak için değil..sonra yaparım felan demek için..banahlerle yani..yine rotar rotar...off...en son 3 gün önce aradı..bende aradım bak dediklerimi yap felan gibilerinden..baktım olmadı görürsün bak isteyenler var..cumartesi gelcekler dedim..sinirlendirme sözlenirim bak dedim..bunu bazen yaparım herlade ondan olsa gerek yemiyor artık..aramadı.sormadı..beni çok sevdiğini biliyorum ama 4 yıl artık sakız gibi oldu herşey..bide biliyor ondan ayrılamam çok seviyorum..cumartesi aramadı bile...bende aramadım artık..3 gündür bende aramıyorum..ay hayret bşey belki gerçekten sözlencem inat olsun diye..niye aramıyor yahu..bu kadar mı emin benden...kızlar yardım..ama kaç kez ayrılıp barışmış bir çiftiz..gerçekçi fikirlerm verin bana.inanın oda seviyo beni..ama o tipik bir oğlak ..NOT : genelde 4 yıldır o benim peşimden ayrılınca gelmiştir..:KK59:

ya of benmde öle ya sevglmle çk kvga ediyoruz hep ben koşuyorum bak yne kavgalıyız bu bana msj atma deyp duruyo ben msj atmyorm şmdi ama ne aryo ne soruyo acaba bşkasımı var :S

Hiç böyle oyunlara girmedim.

İçimden geldiği gibi davrandım. :KK12:

Genellemeler tehlikelidir,ters tepebilir.:KK4:

Olacağı varsa bir şeylerin zaten oluyor.:KK34:

X