Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

tamam kaçmak iyi ama fazla naz da aşık usandırıyo.eee ortası ne ozaman?çok ince çizgi sanırım bu ya.ne yapmak lazım

Artık olay tersine döndü sayemizde erkekler naz yapıyor :) Bi ilgisizlik tavırlar bla bla bla ..

eskiden işe yaradığını düşünsemde artık saçmalık olduğunu düşünüyorum..

bence bu kızların kendi kendilerini tatmin etmesi

sonra adam niye ilgisiz? demek ki kovalamak istemiyo

dur beeen bunu adamdan saymaayım ama bu peeeşimdeen koşsun demek saçma... adamı ilgi manyağı yapmakta saçma

ortasını bulmalıyız

Ya ne kadar saçma geliyor bunlar :KK70:

Sorsan birine kendin ol der.
Laf olsun samanlık dolsun sürekli hayır demenizi önerirler.
Biraz mantık lütfen her insanın hoşlandığı etkilendiği şeyler aynımı.
Kazanmak için hayır dersiniz sonra bir bakmışsınız Süpermeniniz puff olmuş :KK70:
İsim vermiyorum yukarda bir yorumda fakiri zengini mühendisi öğretmeni hepsinde aynı sonucu alan varya
bence problem onda aynı kafa insanlarla takılmışsın :KK70: sonra neden erkekler bu kadar abaza :KK70:

Hiç böyle oyunlara girmedim.

İçimden geldiği gibi davrandım. :KK12:

Genellemeler tehlikelidir,ters tepebilir.:KK4:

Olacağı varsa bir şeylerin zaten oluyor.:KK34:

Arkadaşım sana katılıyorum.Çok genelleme bunlar.Kendimle oynamaya geerek yok.Seviyorsam gidip söylerim :KK70: bazı KARAKTER tipleri vardır öyle ilgisizliğe yada çok pasifliği görünce ümidi keser rotayı değiştirir.
sonra hani benim süpermenim :KK70:.

Son bir kac mesaja katilmiyorum. Biz bu adamlara surekli yuz verip her dk konusursak vs. bunlar nasil bizim yanimizda durucak? Ortasini bulalim derken kacirirsak nolcak? ilgisiz davranalim derken hic ilgisiz kalirsak nolcak? kafamda deli sorular...

sevgılım boğa burcu ben oğlak burcuyum.bır yıldır uzaktan uzaktan bakıyordum ona.çok hoşlanmıstım ondan.sonra bırgun cesaretımı topladım tanısmak ıstedıgımı soyledım.ilk cok sasırdı bişey demedı telefon numarasını ıstedım mesajlastık falan.hazıran ayından agustosa kadar cok ıyıydı aramız.sonra bırgun tartıştık 2.gune uzadı.ne kadar gonlunu aldıysamda tersledı benı en sonunda cıddı bır sekılde ayrılmak ıstedıgını barışmak ıstemedıgını benımle olmak ıstemedıgını soyledı.ağladım zırladım mantıklı ol dedım duygularımla degıl mantıgımla bu karara vardım istemiyorum senı dedı.ogun bıtırdım bende aramadım sormadım.3 aya kadar.sonra kendısı aradı benı hıc aramadın sormadın dedı.ayrılmak ıstedın ayrıldık dedım.1 ay tekrar cıkayım dıye cabaladı.ve çıkmaya başladık.7 haftadır cıkıyorduk.bu son 1 haftadır tartışmalarımız oldu.bırıncı tartışmada gonlunu aldım öpüştüm ilk kez onunla aramız cok ıyıydı.benım sınav haftam geldı çattı.6 gundur yuzyuze gorumedık ama ben ona hep mesaj atıyordum.ilgilendim hep.son 2 gundur cok soguktu hatta mnesajlarıma bıle cevap vermedı.gel konusalım sen kafanda sorunları bıtırmedın sanırım dedım.gelır gelmez sıkıldım bu ilişkiden ayrılma ıstıyorum dedı.rütin bir ilişki degıl bızımkısı hep kavga tartışma bıktım dedı.artık senı sevmıyorum 3 gunde sogudum bıttı sana sevgım dedı ayrılalım dedı.ben ağlamaktan heder oldum ne dedıysem daha cok gıtmek ıstedı.son kez sarıldım ona zorla ayrıldık ama dusun dedım sana ara istediğin kadar olumlu yada olumsuz haber ver bana dedım.sen kendı yoluna gıt dedı.ayrıldı benden.ne yapmalıyım bılemıyorum çok sevıyorum onu yardım edın lutfen bır akıl verın

Seymacemal akisina birak canim agla rahatlarsin ne bileyim dusa fln gir. Bak benimde erkek arkadasim skildim artk gelecegimizin olmadigini dusunuyorum dedi. Sebebi ise belli. Biz cok sık gorustuk biseyleri hizli yasadik bitirdik gibi bisey. Ama iliski bitmedi simdilik bakalim nereye kadar gidicek.
Bencede oyunlara hic gerek yok. İnsanlar her zaman hele ki seviyorsa duygulariyla hareket ederler yada zamanla duygulariyla hareket etmeyi ogrenirler diyelim :)
Tecrube ettigim birseyi paylasmak istiyorum sadece, cok sık gorusmeyin arada ozlemek gerek biz bunu anladik zamanla. mesela ben 3 haftadir gormuyorum onu sadece birkac msjlasma disinda; gelecegimiz yok, seni cok ozledim. bizim iliskimiz bir sansi daha hak ediyor...belki ayriliga alistiriyor insan kendini belki de ozleniyor sevgili.
Gercek bu, kizlar kendinize de zaman ayirin mesela o gun bakim yapicaksaniz ya da evde tek basiniza fil izlerken sevgiliniz hadi bulusalim diye msj atarsa hemen atlamayin. tecrubeyle sabit.

Seymacemal akisina birak canim agla rahatlarsin ne bileyim dusa fln gir. Bak benimde erkek arkadasim skildim artk gelecegimizin olmadigini dusunuyorum dedi. Sebebi ise belli. Biz cok sık gorustuk biseyleri hizli yasadik bitirdik gibi bisey. Ama iliski bitmedi simdilik bakalim nereye kadar gidicek.
Bencede oyunlara hic gerek yok. İnsanlar her zaman hele ki seviyorsa duygulariyla hareket ederler yada zamanla duygulariyla hareket etmeyi ogrenirler diyelim :)
Tecrube ettigim birseyi paylasmak istiyorum sadece, cok sık gorusmeyin arada ozlemek gerek biz bunu anladik zamanla. mesela ben 3 haftadir gormuyorum onu sadece birkac msjlasma disinda; gelecegimiz yok, seni cok ozledim. bizim iliskimiz bir sansi daha hak ediyor...belki ayriliga alistiriyor insan kendini belki de ozleniyor sevgili.
Gercek bu, kizlar kendinize de zaman ayirin mesela o gun bakim yapicaksaniz ya da evde tek basiniza fil izlerken sevgiliniz hadi bulusalim diye msj atarsa hemen atlamayin. tecrubeyle sabit.

merak ettim düzeltebildiniz mi yoksa ayrıldınız mı :/ bizim de şuan pek geleceğimiz yok gözüyle bakıyoruz ama bitiremiyoruz da.. çokkk seviyorum nasıl davranacagımı sasırdım kızlaarrr help me!!!:KK14:

merak ettim düzeltebildiniz mi yoksa ayrıldınız mı :/ bizim de şuan pek geleceğimiz yok gözüyle bakıyoruz ama bitiremiyoruz da.. çokkk seviyorum nasıl davranacagımı sasırdım kızlaarrr help me!!!:KK14:

evet canım düzelttik arayı :) herşey yavaş yavaş gelişti daha sağlam ve güzel oldu. aklımda soru işaretleri de kalmadı. çok sık görüşüyosanız daha az görüşmeye çalışın. bizim hatamız buydu belk sizinki de budur.

evet canım düzelttik arayı :) herşey yavaş yavaş gelişti daha sağlam ve güzel oldu. aklımda soru işaretleri de kalmadı. çok sık görüşüyosanız daha az görüşmeye çalışın. bizim hatamız buydu belk sizinki de budur.

çok sevindim canımm :KK16: ben görüşelim demkten alamıyorum kendimi :KK50::KK50::KK50: sanırım biraz kendimi tutmayı başarmam gerekiyo :KK43: gerçi biz çok sık görüşmüyoruz ama özleyecek kadar zaman şart demekki..

bence bunu yapmaktan alıkoyabilirsin kendini, biz yaklaşık 6 ay ayrı kaldık, o ayrılıgı yaşayınca anlıyosun bikaç gün görmesen ölmeyeceğni ya da kıskançlıktan çatlamayacagını :) arkadaşlarınla fazlasıyla zaman geçir ve o aradıpında arkadaşlarımlayım yarın görüşürüz de. tecrübeyle sabittir bak özlemek çok iyi gelir. :KK54:

bir erkeği etkilemek vepeşinizden koşturmak için tek yol kaçmak kızlar.çünkü kaçan kocalanır:teytey:bu çok doğru bir söz tasdik edildi onaylandı vallahi.ilişkidede erkeğin sizden istediklerinden 10 tanesinden 9 una hayır demeniz gerek.hayır kelimesine aslında bayılır onlar.ve her zaman zor kadınları severler.her şeye evet diyen bir bayan hiç istemezler.bunlar benden size tavsiyeler.bu konu hakkında görüşerinizi bekliyorum şekerler:asigim::kahve:

hayatımda gördüğüm en salak yorum

Sonra türk kızı kezbanmış , gerçekten kezbansınız

eğer sen bir adama sadece senin peşinden koşsun diye hayır diyorsan ve o adam senin peşinden geliyorsa , o adam sana sadece seks objesi gözüyle bakıyor demektir . çoğu türk kızının bir erkeğe verebileceği en değerli şeyleri bekareti . sonra adamların ilgisi dağılıyor , dağılmasa şaşarsın zaten .

Not : ceza alacağımı bile bile şu yorumu yazdım , rahatladım .

valla ben çıkarken de evlenince de hiç aramam mesaj atmam görüşelim demem ilişkimizin ilk gününden bugüne kadar böyle oldu... hesap sormam mesela boğmam. eşim hep arayan taraf olmuştur.

kavgalarımızda da bi şekilde haklı çıkartırım kendimi :KK52: yine arayan ya da ilk adım atan o olur :KK52:

Ya kizlar birde evliler icin tuyo verin bizler napalim bu adamlara arama gibi bir derdimiz yok sabah gidiyor aksam evde ,eee yemegi hazir cayi hazir utusu hazir bunlara hauir diyemeyecegimize gore neye hayir diyecegiz yaaa

X