Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

kızlar bende katılıyorum kaçan daima kovalanıyor...ama dengeyi iyi ayarlamak lazım ben 2,5 aylık evliyim herşey çok iyi ama arada hafif ilgisizlikler oluyor bu nişanlılıktada oluyordu.ama biraz kaçtınmı emin olun düzeliyorrrrr benden söylemesi:):):)

Ya Ben Buna Katılmıyorumm Yada Benım Sevgılım Tuaf Istedıgı Olmayınca Cok Mutsuzz Olurr Hemen Kırılırr konusmazz Susarr Ama Istedıgını Yaparsam El Ustunde tutarr Beni Mutlulugu Gozlerınden Anlasılır Oda Ben Ne Dersem Yapar Bizdemi Sorun Var Ayoll

Fazla aşırıya kaçmamak lazım nabza göre şerbet vermek gerekir bence.
Herşeye de hayır derseniz bi bakmışsınız ilişki dediğiniz şey bitmiş bile
düşünsenize sizin yapmaya çalıştığınızı size sevgiliniz yapsa naparsınız?
yani sürekli o sizden kaçsa! sanırım hiç hoşumuza gitmez

bencede kaçan kovalanırrr hatırlıyorum lisedeki erkek arkadaşımdan kaçmıştım habireee 3 sene peşimden koşmuştu 50 kere evlenme teklifi etti ama yanlış kişi olduğundann hhep reddetmiştimmm

bir erkeği etkilemek vepeşinizden koşturmak için tek yol kaçmak kızlar.çünkü kaçan kocalanır:teytey:bu çok doğru bir söz tasdik edildi onaylandı vallahi.ilişkidede erkeğin sizden istediklerinden 10 tanesinden 9 una hayır demeniz gerek.hayır kelimesine aslında bayılır onlar.ve her zaman zor kadınları severler.her şeye evet diyen bir bayan hiç istemezler.bunlar benden size tavsiyeler.bu konu hakkında görüşerinizi bekliyorum şekerler:asigim::kahve:

tamamen doğru kaçan kovalanır........jeyyar

bir erkeği etkilemek vepeşinizden koşturmak için tek yol kaçmak kızlar.çünkü kaçan kocalanır:teytey:bu çok doğru bir söz tasdik edildi onaylandı vallahi.ilişkidede erkeğin sizden istediklerinden 10 tanesinden 9 una hayır demeniz gerek.hayır kelimesine aslında bayılır onlar.ve her zaman zor kadınları severler.her şeye evet diyen bir bayan hiç istemezler.bunlar benden size tavsiyeler.bu konu hakkında görüşerinizi bekliyorum şekerler:asigim::kahve:

Aynen katılıyorum benim ex sevgilim öyleydi yaa azarlardım yapmadığım şey kalmazdı ama peşimden ayrılmazdı her saat arardı.

caniskom cok haklisin...ben öle yapiorum walla. Cocugun bitanesi gül ve yügsük almis ti hatta. Simdi ise Sewgilim war kizlar ama aramiz acik ayrildim yane. Bana yalan söledi. Arkadasinda kalicani söledi ama eglenceye gitti. Bende yolun acik olsun dedim. Su an moralim pek iyi diil ama is cikisi...alisverise gidersem :)düzelir.
Yalan cok kötü. Armadi ot kafali

kesinlikle Katiliyorum
çok Doğru Olan Bişey Bu
Erkeklerin Peşinden Deli Gibi Koşunca Ve O Ne Isterse Yapinca Değerinizi Yitiriyorsunuz
Fakat Sizlerde Eğer Kaçiyorsaniz Ve O Sizi Sürekli Araken Siz Aramiyorsaniz Emin Olunn O Sizi Arayacak Ve Demekki Ben Aramasam O Beni Hiç Aramayacak Diye Düşünmeye Başlayacakk

Bencede kaçıcaksın kovalamaya bayılır erkekler hem çabuk elde edincede çabuk hevesleri geçiyor bu haytaların :)))

waLLa FasLaa Kaçmamk Gerekir
Ama haKketten doru bi söZ
..Kaçan KowaLanırr..
Tabi Bu seviosa GeçerLii seviosa Peşinden
geLir seVmiosa uuRaşmas Saten :)

ErkekLer sevqiLiLern eşLerinin
Her istedkLrne evet demesini
İsterLer Amaa Evet Demednmide Çekici OLursun
Peşinden Koşar
waLLa bu erkekLeri AnLayaßiLm$
deiLimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :eek:klava:

her erkek her ilişki için qeçerli deqil, eqer karşıdaki erkek sizin en zayıf noktalarını biliyor ve sizi kendinden çok iyi tanıyorsa dikkat edin ozaman siz o sıra kovalamaktan vazqeçip qeri elme durumunuz olmasın....birde erkek kendi kurallarından, kendi presiplerinden vermemek konusunda inatçı ise jeyyar

örnek....
ayşe kaçar ama mehmette yaa ayşe birinci qün kaçar 2 ci qün qelir bensiz durmaz diyebilir mesala CADIARZU
ama isterseniz onuda şaşırtabilir siniz, belki ayşe hiç qelmek istemiyordur:roflol: ozamanda fikirler deqişiryerimseniben

Benim ilişkim daha garip.Eşim hep onun peşinden koşulsun hep onun nazıyla oynansın hep onun istedikleri olsun ister. Başta bazı şeylerine evet dedim ama hayır dedikçe küsmeye başladı.ama herşeyinede evet diyememki şimdi boşanma aşamasındayız benmi kadınım omu kadın anlayabilmiş değilim.kaprislerinden bıktım artık. bence de hep kaçacaksın birşey evetse evet, hayırsa hayırdır doğru sana göre doğruysa onu yapmak lazım. küsmek yerine neden öyle düşünüldüğünün her iki taraf anlatması lazım. ne yazıkki nedenleri hep ben açıkladım en sonundada sen sürekli haklı çıktığın için ve kendini dört dörtlük zanettiğin için bu aşama geldik dedi .neyse ya aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşan insanlar anlaşırlar biz bu sayede ne aynı dili konuştuk ne aynı duyguyu paylaştık ama evlilik tecrübeside olsa daha dikkatli olucam. zaten çok doluyum ve boşanma biraz sıkıntılı geçiyor en azından sizlerle paylaşmış oldum

canım biraz daha düşün her erkek dörtdörtlük değildir biraz idare edeceksin eşimde bana tartışma sırasında sen hep dörtdörtlüksün değil mi diyor bende evet diyorum erkeklerin hepsi çıkamayacakları sorun oldu mu hemen küserler ne yapacanidare edeen hemen boşanma iyi düşün baktın olmuyor o zaman boşan

erkek mi hiç durma kaçççççççç:)

o seni gerçekten seviyosa fizanada gitsen bulur :)

delirtcek bu sevda beni:KK43:

Benim ilişkim daha garip.Eşim hep onun peşinden koşulsun hep onun nazıyla oynansın hep onun istedikleri olsun ister. Başta bazı şeylerine evet dedim ama hayır dedikçe küsmeye başladı.ama herşeyinede evet diyememki şimdi boşanma aşamasındayız benmi kadınım omu kadın anlayabilmiş değilim.kaprislerinden bıktım artık. bence de hep kaçacaksın birşey evetse evet, hayırsa hayırdır doğru sana göre doğruysa onu yapmak lazım. küsmek yerine neden öyle düşünüldüğünün her iki taraf anlatması lazım. ne yazıkki nedenleri hep ben açıkladım en sonundada sen sürekli haklı çıktığın için ve kendini dört dörtlük zanettiğin için bu aşama geldik dedi .neyse ya aynı dili konuşanlar değil aynı duyguları paylaşan insanlar anlaşırlar biz bu sayede ne aynı dili konuştuk ne aynı duyguyu paylaştık ama evlilik tecrübeside olsa daha dikkatli olucam. zaten çok doluyum ve boşanma biraz sıkıntılı geçiyor en azından sizlerle paylaşmış oldum
arkadaşım benim eşime çok benziyor anlattıkların aynen,küser,benmerkezci..bende şu an 1 aydır ayrı yaşıyor ve karar alma aşamasındayım.seni anlayabiliyorum,böyle negatif insanlar çok zorrrr..:1no2:

kacıyorum daaa bakmıyokı kactımı gorsun belkı kovalıcak cocuk oyuzden aradabır onunde gecıp kacıyorum ben jeyyar valla gecen pazar gecesınden berı bısey yapmadım cıt yok nan KK koselerınde çürüycem sonunda senağlama

yakaladım senii:roflol:
Böyle pc başında oturup telefon beklersen olacağı o yani, kusura bakma amasengözlerimebaksanab

X