Bir Erkeği etkilemek ve peşinden koşturmak için tek yol

bence senin dediklerin ilk tanıştıgın dönem için gecerli evlenince öyle olmuyor güzelim her şeye hayır dersen evde huzur kalmaz ortasını bulmak gerekir

geçti artık bizden:) biz koşturamayız bitti ilişkimiz.aylarca yıllarca onu hiç affetmicem,hiç karşısına çıkmıcam.. ama sanırm içimde sevgisi hep olucak.

Evet kesinlikle ama sürekli değil.. bi zaman sonra onlarda onlara 10 şeyden 1 inin evet diiyen değilde 2-3 üne evet diyene bakıyolar :))) yanii bu dengeyi tutturabilen en iyisi :))) yani ben heheeee

zamane erkekleri biraz farklı oldu diyorki gizem gizem nereye kadar
eh yeterbe buraya kjadar keyfin bilir güzelim diyorlar :)))))))))))

ben yapamiyorum nisanlimi kirmak istemiyorum ama bazen de hayir derim.

Gerçekten de kaçan kovalanır.Erkeklere fazla yüz vermeyeceksin fazla şımartmayacaksın her dediğine EVET demeyeceksin kendine güveneceksin kendinden fazla onlara değer vermeyeceksin arada sırada tersliyeceksin gör bak senden iyisi olmaz peşinden ayrılmazlar:sm_cool:

ama kızlar fazla da abartmayacaksınız herşeyi dozunda bırakacaksınıza.s

erkekleri insan yerine koymıcaksın valla ya
azcık sevdıgını anlasınlar 3 kurusa satarlar seni.
asla yuz vermeyın kızlar.
her zaman agar olun,ve hayır deyin
ben bunu bilir bunu sölerim :dance:

erkekleri insan yerine koymıcaksın valla ya
azcık sevdıgını anlasınlar 3 kurusa satarlar seni.
asla yuz vermeyın kızlar.
her zaman agar olun,ve hayır deyin
ben bunu bilir bunu sölerim :dance:

aynen bölee bundan sonra ilgi yok,sevgi yok,merhamet yokkksüprizzzzz

mrb arkadaşlar eşim beni seviyor bende onu seviyorum ama bazen kıcıklıkları oluyor mesela interneten eski sevgilisinin memleketine baktı bana diyor tayinini oraya yap ve ben çok kırıldım ve çok üzüldüm acaba hala onu seviyormu bana akıl verin

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

mrb arkadaşlar eşim beni seviyor bende onu seviyorum ama bazen kıcıklıkları oluyor mesela interneten eski sevgilisinin memleketine baktı bana diyor tayinini oraya yap ve ben çok kırıldım ve çok üzüldüm acaba hala onu seviyormu bana akıl verin

----------
Dalga mahiyetinde demiş olabilir, ciddi değildir bence yoksa neden bole bir sey desin ki

iyide kızlar adam eve işten yorgun geliyor uyku ,yemek ,rahatça dinlenmek tv ,izlemek,,,borçları düşünmekk .yorucu bir günün ardından ben hayır dersem bilmiyorum sonucu kavga olur yada kaçarsam:KK43::KK43:malesef ben naz yapamıcammm:KK43:ben bide 3 haftada bir görüyorum eşimi gideyim sarılayım yanında uyuyummmm nefes alışını hissedeyim diyeyyeee bekliyorumm :dilcikar::dilcikar:gerçi bir anlayamadım evlimiyim bekarmı okul sağolsunnn aramıza girdiiiiii bir bitsin yaaaaa bende evimi eşimi bileyimmmm size iyi nazlarrr ben garib garib bir köşeye çekileyimmm

kesinlikle katılıyorum.aşkımla önceden arkadaştık.çok güzel bir kızla çıkıyordu ama onu sevmiyordu. çünkü kız ne dese tamam derdi hiç kendi fikirlerini söylemezdi, sanki kendi kendine çıkıyormuş gibi , çok sıkıcı bir ilişki yani...daha sonra ayrıldılar, biraz zaman sonra bana teklif etti ben de onadan çok hoşlanıyordum ama belli etmedim. 1 adım ileri 2 adım geri gittima.sne teklifini kabul ettim ne de tamamen vazgeçmesini sağladım. her geçen gün daha çok bağlandı ve şimdi çok güzel bir ilişkimiz var. hep der " en sevdiğim huyun kendi fikirlerini savunman " diye.

ya kızlar bende bir hafta öncesinde biriyle tanıştırıldım.Annesiyle falan geldiler normal tanışmak için.görüştük konuştuk.telefonumu aldı.hergün aradı.bi hafta sonunda buluştuk.ama mantık çerçevesinde herşeyin çok güzel gittiğini ama elektrik alamadığını söyledi.bende diğer tanıştığı kızlardan çok farklı şeyler görmüş.ben çok farklıymışım fakat "kendimi kastım mı aile ortamında tanıştığımız için mi bilmiyorum ama hani şu elektrik die tabir edilen şeyi alamadım "dedi...

Ama bi yandan da saatin ne kadar olduğunu hatırlamayacak kadar da oturduk konuştuk.geleceğe ait planlarımızdan olsun geçmişimizden olsun...anlayacağınız kafası karışık...ve cumartesi buluşmuştuk sonrasında aramadı dünde aramadı...

nasıl bir yol izlemeliyim.ben devam etmemeyi düşünüyorum .ama ona da alıştığımı hissediyorum..(kısaca anlattım)

tavsiyem sen sakın arama
belkide senden bekliyor bırak o arasın aramazsa en azından kendini küçültmemiş olursun
tabi yinede hayat senin

X