Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

kızlar benim ilk sevgilim aşırı kıskançtı 2 sene çıktık.hatta evden çaldır çıkma biryere diyordu.çok sıkılmıştım diğer başka problemlerle birlikte 2 yılın sonunda bitti.daha sonra biriyle çıktık allahım melek her dediğime evet der.kıskanmanın zerresi yok.neler yapıyorum 1 tane ağzından kötü bişey çıkmıyo.baktım olmucak 2 ay dayandım sevemedim.anladım ki ben ortasını bulamıcam :)))) bende aşırı kıskancım o yüzden bana nasıl biri lazım bilemiyorum kızlarrr

Benim de hiçbişey yapmama gerek yok...
Ben de çok kıskanç bir akrep kadınıyım, kıskanılmak çok güzel ama aşırısı cidden çok kötü arkadaşlar...
kelimeler yetmiyo yani.... Sözzler yetersiz... Ne yapsanız Adam nuh diyo peygamber demiyo.
Bazen sanki kendinizi savunmaya ihtiyacınız varmış gibi oluyor.
_ Niye gülerek selam verdin?
---Yoo gülmedim
-Güldün
...Gülmedim...

Ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

benimkide çok kıskanç hiç gerek yok yani kıskandırmaya:)

herşeyden kıskanır balkona çıkmama bile kıskanır altımızdaki dükkanlar sayesinde:)

daha saysam burdan en uzak yere yol olurkaydirigubbakcemile3

bunun en iyi yolu kızlı erkekli bi davete veya eglenceye sevgiline de soylerek, o yanında olmadan gitmektir..bunu kıskanmayacak kisi yoktur bence

konu bir erkegi kiskandirmanin yollari
ama paso benimki kiskanc yazmissiniz ne alaka?

Bence kıskandırmanın en iyi yolu meşgulmüş we onunla ilgilenmiyomuş gibi dawranmak..Başta belli etmesede mutlaka dayanamayıp kıskançlığını belli edecektirr..Gerçi bir erkeğin bana göre ne çok kıskanması iyi neden hiç kıskanmaması..Yerine göre kıskansın yeter :)

bakımlı,özguvenli ve kafası sureklı meşgul olan yaratıcı hayat dolu bır kadını tum erkekler kıskanır.

benim ki de kıskanmıyo görünüyo çok modern güya ama bende aynıyım,ya da bazen kıskandığını seziyorum ama çaktırmıyo,aynen bende öyleyim,ikimizin de içi içini yiyo bi durum olduğunda sonra da birbirimize"bu gayet doğal olması gereken şeyler"gibilerinden geyikler yapıyoruz....:)))

benimkide pek belli etmez kıskandığını ama 2-3 sene önce en son şu özcan denizin bir deri firması reklamındaki deri ceketli hali çok hoşuma gitmişti ve sesli düşünmüşüm çok yakışmış adama bak be demiştimki kafamda bi acı hissettim bizimki kafama oğlanın topunu fırlatıp ağzını kapat salyalarını sil elalemin adamından sana ne sen yanı başındakine bak onu yüze katlar demişti ve çok hoşuma gitmişti bu kıskançlığı bazen arasıra laf atarım kıskansın diye onunla uğraşmak hoşuma gidiyo bu konuda...:eek:

özcan denızı kıskanıyorlar evet :)
gecen gun ben de yaptım ay cok tatlı adam ama saka degıl yani hem sanatcı o dedım
nası ya benle özcan denız yanyana dusunuyom da dedı
neden dusunuon kı sanatcı o ya koskoca sanatcı sesı de süper bence co k etkıleyıcı dedm kaydirigubbakcemile3

kıskandırmalar normalde kavgayla sonuclanıyor bızde,
gercı her sey oyle,
aksam msj at dısarı cıkıorm dıye sonra acma bakalım telı kaydirigubbakcemile
haha

bir ilişki zaman aldıkça kıskançlık da artıyor.başlarda ne güzel böyle bir huyu yok ne anlayışlı sevgilim var dedim.şimdi 8. aya girdik adamda kıskançlık artmaya başladı.dün masada oturuyoruz bir şeyler yiyoruz arkadaşımdan mesaj geldi cevap yazıyorum.başladı kıvranmaya artık kimsedense ne mesajmış yaz yaz bitiremedin bilmem ne.pek giyimine kuşamına dikkat etmezdi biraz salaş takılırdı.şimdi sen nasıl istersen öyle giyeyim ne istiyorsan yapacam alış verişe çıkalım demeye başladı.bu erkekler garip kadınlara derler ama bunların da pek bir farkı yok bizden.

benım sevgılımde kıskanmıyor
bunun nedenınıde ılıskımızın basında cok guven verdım ona buna baglıyorum
ayrıca kendısıde onu kıskanmamı ıstemıyor ne gerek bunlarla ugrasmaya dıyor
işte yapı sanırım, bıde beraber olmaya başlamadan önce ben daha güzeldim şimdi az biraz çirkinleştim ondanda kıskanmıyor olabilirbenneyaptımki

aynen çok fazla güven verdim ve kişiliğide kimseyi kıskanmayan bırısı olduğu için kıskanılmıyorum ama ben çok kıskancım neymiş kendıne guvenen ınsan kıskanmazmış bahenesıde bu olarak kızıyor.

Kızlar benim sevgilim kıskanç degil herşeye olumlu bakabiliyor.. Yaa bazen şöylee biraz beni kıskansınn istiyorumm ne bilimmm hiç olmazssa belli etsinn.. Yaa bide o kıskansa bile bana hiç belli etmiyorr bazen sinir oluyorumm:kızgın: Aranızda benim gibi olan varmıı ?

bende aynı dertten yanıyorum bacım.... nedir bunları kıskandırabilecek, ilgisinin tamamını çekecek formül yaaaaaa :nazar:

benimkide pek belli etmez kıskandığını ama 2-3 sene önce en son şu özcan denizin bir deri firması reklamındaki deri ceketli hali çok hoşuma gitmişti ve sesli düşünmüşüm çok yakışmış adama bak be demiştimki kafamda bi acı hissettim bizimki kafama oğlanın topunu fırlatıp ağzını kapat salyalarını sil elalemin adamından sana ne sen yanı başındakine bak onu yüze katlar demişti ve çok hoşuma gitmişti bu kıskançlığı bazen arasıra laf atarım kıskansın diye onunla uğraşmak hoşuma gidiyo bu konuda...:eek:

:roflol:

benim sevgilim de kıskandığını kadar belli etmez-di,kafasına taş mı düştü nelülülülülülü
nedendir bilmem,son zamanlarda kendime herzamankinden çok özen göstermeye başladım
geçenlerde akşam dışarı çıktık,tam arabadan indik ki yanımızdan gelip geçenler bakınca
hayatım,sen niye böyle dikkat çekici giyiniyosun dedi ne alakaysasırnaşık şey
zaten sarı saçlarımı da koyu renge boyatayım diye epey bi mücadele etti ama başaramadıkaydirigubbakcemile3
bilmeyen mini etek filan giydim sanıcak,inanın giydiğim de bi jean üstü beyaz tişört o kadarsırnaşık şey
2 gün önce de yine benzer birşey oldu...:jeyyar:
ne olursa olsun son derece bakımlı olmanın yeterince işe yaradığı test edildi onaylandı kızlarsengözlerimebaksanab

X