Bir erkeğin önce neresine bakarsınız?

bir erkeğin ilk nesine bakarsınız:)

• Ankete Katılan
    842
kalçalarına ve gözlerine :KK52:
çok alakasız biliyorum ama sevdiğim çocuğun kalçası yok nerdeyse, küçücük popişi var. bide geniş omuzları uhuu :KK23:
gözleride böyle bebek gözleri gibi yerim onları göz altları var bide ayyh :KK36:

ben diğeri işaretledim biraz abes olacak ama ben ilk boynuna bakıyorum ya :KK70: gerçi o bende takıntı olmuş her insanın boynuna bakıyorum :KK70: böyle güzel olsun uzun olsun bi de adem elması olsun :KK70: :KK70:

ilk önce yüzüne bakarım herhalde başka neresine bakıcam:KK9::KK9::KK9:

ama şöyle alıcı gözle bakarsam boyuna posuna bakarım herhalde bi de elleri çok tombik tombik olmasın ya ,ay onu hiç sevmem.
Kalçasına bakanları pek anlamadım erkeğin kalçasının nesi çekici gelebilir ki en iyi erkek kalçası olmayan kalçadır bana göre.:KK1:

once gulusu yani dislerine bakarim ama gozlerde cok onemli :-) kucuk gozlu erhanmm kavgali olsakta cok tatlidir onun herseyi guzellll :-) dudisi gozleri burnu kucucuk ayy :p

Kalçalarına :KK37:
Şaka bir yana gözlerine bakarım, nasıl bir anlam taşıyor, nasıl bakıyor diye =)

önce fızıgıne bakarım uzun boylu olmalı.sonrada dişleri tabıkı.ılk bunlar sonrasındada konusması davranısları vbvb...

ben de baya zaaf gibi boy pos. uzun boylu ve heybetli bi görünüş çok etkileyici bi şey. zayıf, ince yapılı erkekler nedense bana güven vermiyor :KK70:
boy postan sonra da dişlerine bakarım. dişleri düzgün ve temizse o erkek tamamdır :KK70: en son da ellerine :KK70:

X