Bir günlüğüne görünmezlik özelliğiniz olsa neler yapardınız?

Kesinlikle eşimi takip ederdim...Ev dışında neler yapıyor,nelerle vakit geçiriyor öğrenmek isterdim.Kendisi sabıkalı olduğundan(resmi sabıka değil benden sabıkalı)..
Birde hep şunu merak ederim,acaba eşimin aklından neler geçiyor,neler düşünüyor...
Çünkü acaip sır küpüdür....

Son düzenleme:
herşeyi bilip öğrenmek okadarda iyi birşey değil bukonu gibi bir öykü okumuştum taaaa ilkokul da ne zaman bir arkadaşım bir şeyler merak etse aklıma gelir adı sihirli paraydı iyilik karşılığında adamın birine veriliyor adam düşünce okuyor en çok sevdi arkadaşına gidiyor tam o sırada arkadaşı yumurta pişirmiş ken dine göre hemen içinden söyleniyor ooof şimdi buda nerden çıktı yedesem ikimize yetmez demesem olmaz yinede gönülsüz telif ediyo ama adamcaz yemiyo ogün arkadaşlıklarına son veriyolar yani anlata bildimmi ayyy biraz uzun oldu galibaaaaa

kaynanam çok arkamdan konuşurKötü Kazen
bir günlüğüne olsa bile
her benden bahsettiğinde ağzını kapatırdımkafamçokkarıştı
belki etkili olur bir daha lafımı edemezdi
:hooray:

bende kesinlikle erkek arkadasimin yaninda olurdum tum gun ne yapiyor is disinda ...erkek arkadaslariyla ne konusuyor vs hepsini ogrenirdim:lepi:

Başka insanların hakkımda ne düşündüğü yada arkamdan ne dedi beni çok o kadar ilgilendirmediği için görünmez olmayı da istemezdim...
bu konuda bi merakım olmadığından dolayı görünmez olup da napıcam ki ?
çünkü böyle bir kaygım yok...hatta duymamam işime de gelir...bırakayım arkamdan kötü konuşuyorlarsa da yüzüme iyi davranılıyorsa ben o kişiyi hakkımda iyi düşünüyor olarak bilmeye devam ediyim...yoksa aksini öğrenmiş olsam ve öğrendiğimden onun haberi olmasa bunu çaktırmamak daha zor olur bence...en iyisi hiç öğrenmemek

Beni kızdıranlara birer tokat atardım...:1ninca:

Ne zevkli olurdu hee jeyyar
şabanın filmleri geldi birden aklıma hehe :roflol::roflol::roflol:

nellerr nellerr nellerrrrrrrrrrrr yapmazdım kı walla ona bır zamanlar cok dusunmustum hep gozumu yumdum yogunlastım belkı olur dıye olmadı ama kader

ben kocamı takip ederdım.kıme nasıl davranıyor dıye arada zararsız durumlarda da kayımvalıdem hakkımda ne konusuyor yıne dıye ogrenmeye calısırdım..

=ben patronumun yanında olurdum o gün. şu dev proje gerçekleştirilecekmi yoksa oyalanıyormuyuz öğrenmek isterdim,

=birde kendi işyerimizde çalışanları işlerini nasıl yaptıklarını; kullandıkları eşyalara ve müşterilerimize nasıl davrandıklarını takip etmek isterdim...

:içelim:

evet bende herkesin yanında bulunurdum bakalım benim hakkımda neler düşünüyolar
yada dedkodumu yapıyolarmı
öğrenirdim herşeyi ben siz bakalım neler yapıyolar falansengözlerimebaksanab

ben yalnızca sevdiğim kişinin beni sevip sevmediğini öğrenmeye çalışırdım..bana umut mu veriyo yoksa ben mi yanlış anlıyorum onu öğrenmek için :KK43:senağlama

ya görünmezlik özelliğinin yanında bide istediğimiz yere anında gitme özelliğimiz olsa olmazmı?gamyoncuiremsu
ilk önce sevgilimin yanına antalya ya gider beni sevip sevmediğinden emin olurdum.
sonra da eski sevgilimin yanına yurtdışına gider onu bi güzel pataklardımÇok üzgünüm çoook

tabıykı sevgılımı takıp ederdım.merak ınsana herseyı yaptırıyor.hatta kediyi bile merak öldürüyor dimi amaaaaa?

X