Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bir kaç saatlik göğüs büyütücü sprey

ben spreyi kullandım ve etkisini gördüm 2 ay gibi bir sürede sonucunu görüyorsunuz. ben etkisini gördüm ve memnun kaldım. tavsiye ederim.

ben spreyi kullandım ve etkisini gördüm 2 ay gibi bir sürede sonucunu görüyorsunuz. ben etkisini gördüm ve memnun kaldım. tavsiye ederim.

Sonuç derken spreyin geliştirici bir özelliği mi var ki? Hatırladığım kadarı ile spreyda aynı şekilde anlık olarak büyütüyordu çünkü iki ürünün arasında kalıp benimkini almıştım...Eğer geliştiriyorsa alternatif olabilir o da...Şimdi baktım bıraktıktan sora eski haline geliyormuş...

Son düzenleme:
ya bişi dicem peki bu anında büyütmenin yanında kalıcı etkiside varmıymış hani zamnla büyütme gibi falan ????????????

ya bişi dicem peki bu anında büyütmenin yanında kalıcı etkiside varmıymış hani zamnla büyütme gibi falan ????????????

Benim kullandığımın yok, arkadaşın kullandığının etkisi varmış ama bırakınca eski haline dönyormuş yazıyor kendi sitelerinde...

gögüs büyütücü evet bende alacaktım eczane teklif etti ama almadım gerçekten faydası varmı YARDIM NE OLUR YAA LÜTFEN senağlama

alan var mı kullanan var mı?

davamlı büyümeyecek biliyorum. ama düğünlerde davetlerde en azından dekoltemizi kurtarır kızlar

alan var mı kullanan var mı?

Davamlı büyümeyecek biliyorum. Ama düğünlerde davetlerde en azından dekoltemizi kurtarır kızlar

krem değilde sütyen arkasına takılan bir aparat var ...göğsü biraz dik büyük gösteriyooo......10 tl falann

Acil durumlar için kullanıyorum füze gibi yapıyor ayıptır söylemesi bir tüp 25 kere kullanılabiliyor :)

merhaba bana CC Bust Booster - Geçici Göğüs Büyütücü bu ürünü kullandığınızda nasıl oldu anlatabilirmisiniz evlenicem ve göğüslerim hiç yok nerdeyse :KK43:
gelinlik giydiğimde dekoltem güzel dursun istiyorum ayrıca balayına gittiğimde bikini giycem ama bunlarla mümkün değil :KK43:
ne kadar sürede etki ediyor ne kadar büyüyor ne kadar süre sonra etkisi geçiyor
biraz bilgi verirseniz sevinirim

merhaba bana CC Bust Booster - Geçici Göğüs Büyütücü bu ürünü kullandığınızda nasıl oldu anlatabilirmisiniz evlenicem ve göğüslerim hiç yok nerdeyse :KK43:
gelinlik giydiğimde dekoltem güzel dursun istiyorum ayrıca balayına gittiğimde bikini giycem ama bunlarla mümkün değil :KK43:
ne kadar sürede etki ediyor ne kadar büyüyor ne kadar süre sonra etkisi geçiyor
biraz bilgi verirseniz sevinirim
,

Askey merhaba,

ben dün Kılıçbalığına özel msj çektim. bu jelin etkisi 2 saatlikmiş. bana tavsiye etmedi. bende düğünümde kullanmak istiyordum. 2 saatte bir tuvalete gidip bu jeli kullanman gerekir çok uğraşırsın dedi. bulabildiğin en iyi dolgulu sütyeni al onu giy dedi :KK69::KK69::KK69:

sanırım bende öyle yapıcam

,

Askey merhaba,

ben dün Kılıçbalığına özel msj çektim. bu jelin etkisi 2 saatlikmiş. bana tavsiye etmedi. bende düğünümde kullanmak istiyordum. 2 saatte bir tuvalete gidip bu jeli kullanman gerekir çok uğraşırsın dedi. bulabildiğin en iyi dolgulu sütyeni al onu giy dedi :KK69::KK69::KK69:

sanırım bende öyle yapıcam

ne kadar buyuttugunu soyledımı hanı buyutuyomu yoksa bıraz daha dolgunmu gosterıyomuş

ne kadar buyuttugunu soyledımı hanı buyutuyomu yoksa bıraz daha dolgunmu gosterıyomuş

kaç beden kadar büyüttüğü hakkında konuşmadık. büyütüyormuş güzel oluyormuş ama 2 saat sonra tekrar sürmen gerekiyormuş. 2 saatte bir sürmek sıkıcı dedi

Acil durumlar için kullanıyorum füze gibi yapıyor ayıptır söylemesi bir tüp 25 kere kullanılabiliyor :)

gerçekten dediğin gibi mi yapıyor ya?almak istiyorum bu jelden bir kaç saatlik etkisi olsa da yeter ama güvenemiyorum işte:KK43:

gerçekten dediğin gibi mi yapıyor ya?almak istiyorum bu jelden bir kaç saatlik etkisi olsa da yeter ama güvenemiyorum işte:KK43:

arkadaşlar o değilde silikon tek satılsa yanındada iğnesi hediye verilse:KK70:zaten doktorun tek yaptığı koltuk altından göğsüne iğneyle silikon sıkmak zor değil bizde yapabiliriz keşke silikon satılsa ya offfffffff

Gele de bomber diye bir ürün var. Sitesini inceledim, onlayn cevap veriyorlar. Ne kadar güvenli ve işe yarar bilemiyorum. Almayı istiyorum ama emin olamıyorum. Fikri olan yardımcı olabilir mi? Teleşkkürler..:18:

Gele de bomber göğüs büyütücü sprey diye bir ürün var. Sitesini inceledim, onlayn cevap veriyorlar. Ne kadar güvenli ve işe yarar mı bilemiyorum? Almayı istiyorum ama emin olamıyorum. Fikri olan acil yardımcı olabilir mi? Teleşkkürler..:18:

X