Bir Sevgilim Olsun İstiyorum

37 yastan bildiriyorum erkekler artik kisa sureli zevke dayali iliskileri tercih ediyorlar uzun sureli iliski isteyen eskiye gore azaldi secenekleri çok
Herhangi bir sorumluluk almadan iliski yasamak istiyorlar yani beraber olalim ama evlenmeyelim adini koymayalim uzun vadeli planlar yapmayalim.kafasindalar
Para harcamak istemiyorlar hatta imkan varsa calisan kadinin parasini yiyelim diye düşünüyorlar
Bu soylediklerim genelleme degil sadece şu an gozlemim bu yönde
Mesela biriyle görüşüyorum yiyelim icelim gezelim sen ne dersen o modunda oluyor ama adi konulmamis cinselligin de yasandigi ilişki istiyor evet cok tarz iletisimi harika biri ama havada bir iliskiye ben de okey değilim
A Aysenimi guzel yazmis yorumunda

37 yastan bildiriyorum erkekler artik kisa sureli zevke dayali iliskileri tercih ediyorlar uzun sureli iliski isteyen eskiye gore azaldi secenekleri çok
Herhangi bir sorumluluk almadan iliski yasamak istiyorlar yani beraber olalim ama evlenmeyelim adini koymayalim uzun vadeli planlar yapmayalim.kafasindalar
Para harcamak istemiyorlar hatta imkan varsa calisan kadinin parasini yiyelim diye düşünüyorlar
Bu soylediklerim genelleme degil sadece şu an gozlemim bu yönde
Mesela biriyle görüşüyorum yiyelim icelim gezelim sen ne dersen o modunda oluyor ama adi konulmamis cinselligin de yasandigi ilişki istiyor evet cok tarz iletisimi harika biri ama havada bir iliskiye ben de okey değilim
A Aysenimi guzel yazmis yorumunda
Gözlemleriniz çok doğru. Bana gelen tiplerde genelde bu şekilde yaklaşıyor. İstemediğim şeyleri söylediğimde de anında yok oluyorlar

Aileniz tanışma-tanıştırılma konusunu açmıyorsa ve çöpçatanlık olmayacaksa nasıl olacak ki o zaman? Bence erkeklerin de bulunduğu sosyal ortamlara (iş toplantıları, gezileri, piknik, nişan, düğün gibi) katılın, buna da sevgilisi, eşi olan kız arkadaşlarınız biraz yardımcı olsunlar. Samimi olduğunuz kız arkadaşlarınıza konuyu açabilirsiniz. Giyiminize, görünümünüze, bakımınıza, konuşmanıza biraz daha önem verin. İki aylık evliyim, ben de bir yıl öncesine kadar benzer bir stres hali yaşamıştım. Eşimle de köy pikniğinde tanıştık.
Sosyal biriyim aslında. Söylediğiniz gibi biraz daha yardım alabilirim çevremden. Teşekkürler yorumunuz için 😊

Ayyy resmen ben. Tabi benim ki biraz farklı uzun dönem ilişkim vardı atanınca nişan yaptım. Sonra anlaşmazlık artınca nişanı atmak zorunda kaldım. Şimdi de kendimi kurtlar sofrasına düşmüş gibi hissediyorum. En düzgün diyerek konuştuğun kişi bile konuyu hemen cinselliğe getirmeye çalışıyor. İlla ki konuşulur ama bir anlaşılsa falan hani. Bilmiyorum sonumuz ne olacak böyle. Bence doktoraya devam et, ben öyle yapmayı düşünüyorum 😅

kısmetinde yoksa tüm dünya bir araya gelse kimseyi bulamazsın
kısmetinde var yine o gereksiz tüm dünya karşınıza geçse de birleşiyorsunuz

kriterleriniz gayet sağlıklı
uzak durmanız gereken erkek tiplerindeni de kabul etmemişsiniz zaten
eşe,dosta,arkadaşa ( tabi bunlar sizin sosyal hayatınızı,kültürünüzü,görüşlerinizi benimsemiş kişiler olmalı ) haber salıyorsunuz
talipler çıkarsa aklınıza yatarsa konulursunuz yatmazsa nextleyin gitsin :KK70:
siz elinizden geleni yapıyorsunuz ve şu evlilik siteleri falan da hikaye oralarda genelde ya fake hesaplar var ya da tarla satacak dayılar falan var ya da kimsenin istemediği yüzlerine bile bakmadıgı tipler var hiç bulaşmayın derim oralara
saçmasapan şiirler falan yazarlar , maddi durumları sıfırın altındadır aza kanaat eden diye başlarlar bla blaaa diye gider .
şu iğrenç cümleyi de iliştireyim : hiç ummadıgın anda oluyor cnm yha .sss hkthntklhr böyle diyor evlenen,nişanlanan,sevgili bulan kişiler
Evlilik sitesi şu arkadaşlık uygulamlarından farklı mı? Biz de eşimle arkadaşlık uygulamasından tanıştık, çevremde çok sevgilisi olan oldu genelde herkes beyaz yakalı vs dediğiniz tipleri hiç duymadım

Ayyy resmen ben. Tabi benim ki biraz farklı uzun dönem ilişkim vardı atanınca nişan yaptım. Sonra anlaşmazlık artınca nişanı atmak zorunda kaldım. Şimdi de kendimi kurtlar sofrasına düşmüş gibi hissediyorum. En düzgün diyerek konuştuğun kişi bile konuyu hemen cinselliğe getirmeye çalışıyor. İlla ki konuşulur ama bir anlaşılsa falan hani. Bilmiyorum sonumuz ne olacak böyle. Bence doktoraya devam et, ben öyle yapmayı düşünüyorum 😅
Beni en iyi siz anlarsınız o zaman 😊 bazen çok mu tepki veriyorum diyorum konu cinselliğe geldiğinde. Ama yok zaten ilişkiye dönse ben de konuşurum bu konuyu sadece ilk fırsatta bunu belirttiklerinde soğuyorum

Yok canım kesinlikle haklısın. Okul döneminden bir arkadaşımla konuşmaya başladık böyle Instagram üzerinden. Farklı şehirlerdeyiz ikimizde. Bir buluşalım değil mi tanıyalım birbirimizi 😂 yok tatlı tatlı konuşup günün sonunda olayı bağlıyordu. Bir kerecik görsem olmaz mı falan 😂😂 ayyy sinirim bozuldu ya 😂 sonrada gelmiş bana daha ılımlı hanım hanımcık kadın istiyorum sen dominantsın dedi 🤣🤣 yani erkekler garip.

Yok canım kesinlikle haklısın. Okul döneminden bir arkadaşımla konuşmaya başladık böyle Instagram üzerinden. Farklı şehirlerdeyiz ikimizde. Bir buluşalım değil mi tanıyalım birbirimizi 😂 yok tatlı tatlı konuşup günün sonunda olayı bağlıyordu. Bir kerecik görsem olmaz mı falan 😂😂 ayyy sinirim bozuldu ya 😂 sonrada gelmiş bana daha ılımlı hanım hanımcık kadın istiyorum sen dominantsın dedi 🤣🤣 yani erkekler garip.
Oradaki nuans şu ki benim istedigim olmali olmuyorsa senle olmaz çünkü ben karsimdakine hukmetmeliyim sen sadece bana uymalisin kafasi yani kendi bencil düşüncelerini empoze etme çabası
Erkekler ne istedigini bilen, sınırları olan kadinlari tehdit görüyor kolay elde edemedikleri ve saglam kişilikte olduklari icin.
Bu arada cinsellik konusu acildiginda rahatsiz olunabilir ve bu dile getirilebilir ama uslup cok önemli
Sen ne diyorsun tepkisiyle yaa ben bu tur konular icin erken diye düşünüyorum deme arasinda fark var. Fevri çıkışlar karsi tarafi rahatsiz eder.
Bazen hemcinslerimin de bu dengeyi kuramadigini düşünüyorum kendim de gecmiste yaptigim icin biliyorum yani :)

Her bu konuyu açtığında canım biz bir yüz yüze görüşelim sonrasında tabi ki konuşulur dedim. Ama bir söyledim iki söyledim olmadı. Sonrasında fotoğraf falan isteyince elimin tersini bir çarparım sana dedim 😂😂😂 birkaç gün sonrada bana dominantsın, bencilsin dedi 🥹

Merhaba Ben Hypatia. Bu benim açtığım ilk konu başlığı. Yanlış ifadeler için kusuruma bakmayınız lütfen.
Öncelikle kendimi tanıtmak isterim, tavsiyelerinizi verirken beni anlayarak verirseniz sevinirim. 32 yaşındayım, atanmış, yüksek lisans yapmış bir öğretmenim. İlişkiler konusunda iyi değilim, gün geçtikçe umutsuzluğum artıyor. Bir sevgilim yok ve dolayısıyla evlilik hayali de kuramıyorum. Bu durum beni psikolojik olarak kötü etkilemeye başladı. Hobi edin, eğitimlere katıl, gez diyebilirsiniz ama ben zaten bunları yapıyorum. uygun biriyle hiç denk gelmedim, varsa da böyle biri genelde çekinip iletişim kuramıyorum. Konuştuğum kişiler de evlilik düşünmeyip kısa süre sonra cinsellikten bahsettiğinde soğuyup, hayatımdan çıkarıyorum. Bu durumu herkesle paylaşamıyorum, bu yüzden yıllardır üye olmadan takip ettiğim bu foruma üye olmak ve sizlerden tavsiye almak istedim. Birileriyle nasıl ve nereden tanışabilirim? Önerileriniz, tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum şimdiden
Bumble diye bir uygulama var oraya üye olabilirsin biraz araştır istersen .
Merhaba Ben Hypatia. Bu benim açtığım ilk konu başlığı. Yanlış ifadeler için kusuruma bakmayınız lütfen.
Öncelikle kendimi tanıtmak isterim, tavsiyelerinizi verirken beni anlayarak verirseniz sevinirim. 32 yaşındayım, atanmış, yüksek lisans yapmış bir öğretmenim. İlişkiler konusunda iyi değilim, gün geçtikçe umutsuzluğum artıyor. Bir sevgilim yok ve dolayısıyla evlilik hayali de kuramıyorum. Bu durum beni psikolojik olarak kötü etkilemeye başladı. Hobi edin, eğitimlere katıl, gez diyebilirsiniz ama ben zaten bunları yapıyorum. uygun biriyle hiç denk gelmedim, varsa da böyle biri genelde çekinip iletişim kuramıyorum. Konuştuğum kişiler de evlilik düşünmeyip kısa süre sonra cinsellikten bahsettiğinde soğuyup, hayatımdan çıkarıyorum. Bu durumu herkesle paylaşamıyorum, bu yüzden yıllardır üye olmadan takip ettiğim bu foruma üye olmak ve sizlerden tavsiye almak istedim. Birileriyle nasıl ve nereden tanışabilirim? Önerileriniz, tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum şimdiden
Bumble diye bir uygulama var onu araştır istersen

Tam boyle seyler dusunurken 32 yasinda biriyle tanisip evlendim.
Hicbir sey icin gec degil, emin oldugunuz kisiyle karsilasinca o cinsellikten bahsetse bile sogumayacaksiniz.

Her bu konuyu açtığında canım biz bir yüz yüze görüşelim sonrasında tabi ki konuşulur dedim. Ama bir söyledim iki söyledim olmadı. Sonrasında fotoğraf falan isteyince elimin tersini bir çarparım sana dedim 😂😂😂 birkaç gün sonrada bana dominantsın, bencilsin dedi 🥹
Fotoğraf istemek benim için de engel sebebidir.ne o öyle kalitesiz ergenler gibi.lisede miyiz?

Beni en iyi siz anlarsınız o zaman 😊 bazen çok mu tepki veriyorum diyorum konu cinselliğe geldiğinde. Ama yok zaten ilişkiye dönse ben de konuşurum bu konuyu sadece ilk fırsatta bunu belirttiklerinde soğuyorum
Kendilerini doğru dürüst tanıtmadan konu cinselliğe gelirse engeli de yerler.biz kadınız yol yordam düzgün olursa cinsellik de yaşıyoruz zaten.kendinizde suç bulmayın.biz neyin nasıl olması gerektiğini çok güzel hissediyoruz.bir kadını kendi istemedikten sonra kimse kandıramaz.kadınların doğasında yanlış anlamak yok bence.ne anlıyorsak ne hissediyorsak doğrudur.

Evlilik sitesi şu arkadaşlık uygulamlarından farklı mı? Biz de eşimle arkadaşlık uygulamasından tanıştık, çevremde çok sevgilisi olan oldu genelde herkes beyaz yakalı vs dediğiniz tipleri hiç

Evlilik sitesi şu arkadaşlık uygulamlarından farklı mı? Biz de eşimle arkadaşlık uygulamasından tanıştık, çevremde çok sevgilisi olan oldu genelde herkes beyaz yakalı vs dediğiniz tipleri hiç duymadım
Evet farkli
Yani girip bi baksaniz siteye ne dedigimi anlayacaksiniz
O arkadaslik uygulamalarindan sevgilisi,tek gecelik iliskisi hatta evleneni bile oldu benim cevremde de ama evlilik konusu tamamen istisna idi oneri olarak soylemiyorum tabi
Beyaz yakalilar var ocgunluklu uygulamalarda evet ama takilmak icin oluyor cogunlugu
Is gezisine gider adam otelde kalir tek kalmak istemez saga kaydirir
Yurtdisina gezmeye gider hadi bi kacamak yapayim der saga kaydirir
Evde cani sikilir,bunalmistir saga kaydirir gibi gibi
Yani sizin o uygulamadan esinizle tanismis olmaniz istisna grubuna giriyor ve belki konu sahibibin kismeti orada da olabilir ama ben kimseye 'belki kismetin oradadir' diye oneremem o tarz uygulama ve siteleri

Konu evlilik olunca çok nasip kısmetciyimdir. Siz ne istediğinizi bilin, kendi seçimlerinden ödün vermeyin, size göre birisi elbet vardır, yaşınıza çok takılmayın, hele ki sırf yalnızlık korkusundan dolayı asla size uymayan biriyle evlenmeyin.

google yazınca çıkıyor benim 7.evimde gezegen yok ne anlama geliyor acaba😅
Benim doğum haritamda Satürn 7.evde ve evlilik ortaklik alanlarında darbe yedim hep. Yine de denemekten vazgecmiyorum 😅 Johnny deep in de aynı durum mevcutmus napsak kurtaramicaz heralde.

Saturnu yumuşatmak için köpek besleyin diyorlar

Bir kere çaresiz kalıp internetlere sakın bulaşmayın. Sapığı var manyağı var sakın. Manyak biri çıkar ömür boyu uğraşırsınız.
Bence bekleyin öyle zamanda biri çıkar ki bu günleri unutursunuz inşallah

X