Bir Sevgilim Olsun İstiyorum

kısmetinde yoksa tüm dünya bir araya gelse kimseyi bulamazsın
kısmetinde var yine o gereksiz tüm dünya karşınıza geçse de birleşiyorsunuz

kriterleriniz gayet sağlıklı
uzak durmanız gereken erkek tiplerindeni de kabul etmemişsiniz zaten
eşe,dosta,arkadaşa ( tabi bunlar sizin sosyal hayatınızı,kültürünüzü,görüşlerinizi benimsemiş kişiler olmalı ) haber salıyorsunuz
talipler çıkarsa aklınıza yatarsa konulursunuz yatmazsa nextleyin gitsin :KK70:
siz elinizden geleni yapıyorsunuz ve şu evlilik siteleri falan da hikaye oralarda genelde ya fake hesaplar var ya da tarla satacak dayılar falan var ya da kimsenin istemediği yüzlerine bile bakmadıgı tipler var hiç bulaşmayın derim oralara
saçmasapan şiirler falan yazarlar , maddi durumları sıfırın altındadır aza kanaat eden diye başlarlar bla blaaa diye gider .
şu iğrenç cümleyi de iliştireyim : hiç ummadıgın anda oluyor cnm yha .sss hkthntklhr böyle diyor evlenen,nişanlanan,sevgili bulan kişiler

Bizde de hiç yok valla.bazı konularda okuyorum tanıştırmak isteyen çok okuyor falan diye.bende bırak çoku bir kişi bile olmadı.nasıl çevreleri var insanların garip doğrusu.ama sana tavsiyem birini bulursan da illa çocuk yapacağım diye tutturma.hatta hiç yapmayı bile düşünme.görüyorsun hayat ne kadar zor.bu çilenin içine başka kişiler getirmenin anlamı var mı?
Yahu kadin daha kocayi bulamamis, sen cocuk yapma diyorsun. Durr once bi kocayi halledelim, once bi kocaaa bulalim, sonrasi sonra.

Bizde de hiç yok valla.bazı konularda okuyorum tanıştırmak isteyen çok okuyor falan diye.bende bırak çoku bir kişi bile olmadı.nasıl çevreleri var insanların garip doğrusu.ama sana tavsiyem birini bulursan da illa çocuk yapacağım diye tutturma.hatta hiç yapmayı bile düşünme.görüyorsun hayat ne kadar zor.bu çilenin içine başka kişiler getirmenin anlamı var mı?
Çocuk doğurma soğutucusu derneği kuracaksın yakında senin topiğinde biz bu dünyaya niye çocuk getirdiğimizi yazmadık mı? 😀

Ne alakası var canim.tamamen kısmet.ilişkisi olanlar nitelikli kişiler mi? Hatta çoğu zaman tersi oluyor. Ne saçma salak kişiler evlenip, boşanıyor duruyor.bazı şeylerin açıklaması yok işte maalesef.şehirli ve eğitimli kadınların ortak sorunu.zor ya bu hayat çok zor valla.nasıl çözülecek bu işler bilmem.keşke hiç gelmeseydin diyorum neredeyse hergün.istediğim şeyler olmayacaksa ne halt yemeye geldim ki ben buraya?
Guzum sen niye bu kadar karamsarsın yafrucum?

insan kısmetsiz olacağına hiç doğmasın daha iyi.mamudo kurban niye doğdun yani.istediklerim olmayacaksa ne halt etmeye geldim ben bu dünyaya.yine yazacağım ileride evlenecek seviyeye gelebilsen bile çocuk yapmayın.çileden rezillikten başka birşey değil burası.ne hikmetse kocayı bulabilen de ilk iş bebeği basıyor kendi yaşadıklarını unutup.çok lazım sanki.neynişmiş ne zaman anne olacaklarmişmiş.olmayıverin len.sonuç sen ben işte.çok mu hayırlı oluyor sanki.

Bu kadar şansa bala oldugunu, kismet işleri oldugunu dusunuyorsan bi haritana baktir artik ferhans 😃
Ben ilgilenmiyordum, haritama evlendikteeen cooook sonra denk gelip öylesine baktim ve doğru cikti. Jupiterim 7. Eve yerleşmiş mesela aşk ve ilişkilerde şansli oluyormuşum. 😄 evlilik öncesi fazla iliski ve iyi evlilik getiriyormuş bu yerleşim.

Saturn 7. Evdeyse sıkıntı veriyormuş. Bir bak saturn mu var ne var😄😄😄

İllaki karşı cinste hoş görünmeyen bişey var bence. Ben de 34 yaşındayım ama hiç kimse yok hayatımda. Mesela iş yerimde yaşı benden biraz büyük ve bekar erkekler var. Onların neden bekar olduklarını anlayabiliyorum. O zaman benim de muhakkak böyle bir durumum vardır diye çıkarımda bulunuyorum. Çevremdekilere de soruyorum sorun ne vs diye kimse kimsenin kalbini kırmak istediği için dürüst olmuyor. Yani bir insanın hayatına dahil olamayacak neyim olabilir hiç bir fikrim yok ama çevremden biraz öneri beklerdim onlar da bu konuda maalesef yetersizler. Bende kendi kendimde kusur aramaktan bulmaktan kendimi sevmez hale geldim
Probleminiz kendinizde kusur aramanız ve kendinizi sevmemeniz olabilir. Siz önce kendinizi seveceksiniz, sevilebilir olduğunuza ikna olacaksınız ki başkaları da sizi sevecek. :) Allah gönlünüze göre versin dilerim 🙏🏼

varsa da böyle biri genelde çekinip iletişim kuramıyorum.
İletişim sorununuz varsa zaten istediğiniz kişiyle denk gelme olasılığınız az sosyal ortamlara girdiğiniz halde denk gelmiyorsa belkide sizi onlardan iten bir tavrınız huyunuz olabilir mi o yüzden ciddi yaklaşmıyorlardır ? ek olarak sevgili istenilince bulunmaz bence olursa olur olmazsa olmaz kafasında olmanız ama ilişkilere de açık olmanız lazım.

Bu kadar şansa bala oldugunu, kismet işleri oldugunu dusunuyorsan bi haritana baktir artik ferhans 😃
Ben ilgilenmiyordum, haritama evlendikteeen cooook sonra denk gelip öylesine baktim ve doğru cikti. Jupiterim 7. Eve yerleşmiş mesela aşk ve ilişkilerde şansli oluyormuşum. 😄 evlilik öncesi fazla iliski ve iyi evlilik getiriyormuş bu yerleşim.

Saturn 7. Evdeyse sıkıntı veriyormuş. Bir bak saturn mu var ne var😄😄😄
Nasıl bakılıyor.

37 yastan bildiriyorum erkekler artik kisa sureli zevke dayali iliskileri tercih ediyorlar uzun sureli iliski isteyen eskiye gore azaldi secenekleri çok
Herhangi bir sorumluluk almadan iliski yasamak istiyorlar yani beraber olalim ama evlenmeyelim adini koymayalim uzun vadeli planlar yapmayalim.kafasindalar
Para harcamak istemiyorlar hatta imkan varsa calisan kadinin parasini yiyelim diye düşünüyorlar
Bu soylediklerim genelleme degil sadece şu an gozlemim bu yönde
Mesela biriyle görüşüyorum yiyelim icelim gezelim sen ne dersen o modunda oluyor ama adi konulmamis cinselligin de yasandigi ilişki istiyor evet cok tarz iletisimi harika biri ama havada bir iliskiye ben de okey değilim
A Aysenimi guzel yazmis yorumunda

kısmetinde yoksa tüm dünya bir araya gelse kimseyi bulamazsın
kısmetinde var yine o gereksiz tüm dünya karşınıza geçse de birleşiyorsunuz

kriterleriniz gayet sağlıklı
uzak durmanız gereken erkek tiplerindeni de kabul etmemişsiniz zaten
eşe,dosta,arkadaşa ( tabi bunlar sizin sosyal hayatınızı,kültürünüzü,görüşlerinizi benimsemiş kişiler olmalı ) haber salıyorsunuz
talipler çıkarsa aklınıza yatarsa konulursunuz yatmazsa nextleyin gitsin :KK70:
siz elinizden geleni yapıyorsunuz ve şu evlilik siteleri falan da hikaye oralarda genelde ya fake hesaplar var ya da tarla satacak dayılar falan var ya da kimsenin istemediği yüzlerine bile bakmadıgı tipler var hiç bulaşmayın derim oralara
saçmasapan şiirler falan yazarlar , maddi durumları sıfırın altındadır aza kanaat eden diye başlarlar bla blaaa diye gider .
şu iğrenç cümleyi de iliştireyim : hiç ummadıgın anda oluyor cnm yha .sss hkthntklhr böyle diyor evlenen,nişanlanan,sevgili bulan kişiler
güvenemem oradaki birine zaten. Kriter değil de en temel şeyleri bile karşılayamayacak insanları istemiyorum hayatımda. Bazen umutsuzluğa kapılıyorum ama beklemek gerekiyor belki de. Teşekkürler yorumunuz için 😊

X