Birbirimize dua edelim. ❤

Mina23749

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2018
468
436
Evet arkadaşlar. Bibirimize niyetlerimiz için dua edelim her gün. Müminin birbirine ettiği dua kabul olurmuş. her gün 3 dakikamızı ayıralım inşallah.

Katılmak isteyip yeni konu açılmasını isteyen arkadaşlarımızı etiketledim. İsteyen herkes katılabilir.

dolar milyoneri dolar milyoneri
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
R rainyy

Evet arkadaşlar. Bibirimize niyetlerimiz için dua edelim her gün. Müminin birbirine ettiği dua kabul olurmuş. her gün 3 dakikamızı ayıralım inşallah.

Katılmak isteyip yeni konu açılmasını isteyen arkadaşlarımızı etiketledim. İsteyen herkes katılabilir.

dolar milyoneri dolar milyoneri
YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn
R rainyy
Hayırlı olsun yeni topiğimiz canım
çok şükür dualarımız kabul oldu diyeceğimiz bir yolculuk olsun💕

Esmaları sayılarına göre okuyalım ama olur mu mesela ben ya fettah esmasını çok severim 489 kere okunuyor gibi

Bence insirah fatiha ayetel kursi ihlas falan okuyalim sayi belirleyelim cok fazla olmayacak sekilde
Esmaları sayılarına göre okuyalım ama olur mu mesela ben ya fettah esmasını çok severim 489 kere okunuyor gibi
Herkes niyetini özelden mi yazsın ben buraya da yazabilirim şahsen. şu an 3 kişiyiz sanırım. İnşirah suresi (11 kez) ve Ya Basit (72 kez) okuyarak başlayalım eğer uygunsa kızlar?

Regliyken okunacak esmalardan gidelim o zaman
Bu turda ya basit okuyalım sayısı 77 diyor
Sıralama da
Mina
Rainy
Dolar m
Şekilde uygun mu kızlar

X