Birin aracını parktan çıkarken çizdim napıcam??

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Atesbocegiiii

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2022
931
236
Selam kızlar o kadar dar bı alana park ettim ki aracımı başka yer yoktu ve muayeneye geç kalmıştım hastanedeydim. Aracı duzelteyim derken aynam adamın aracını çizdi. Numara baktım yoktu etrafta da kimse yoktu açık alan. Napıcam bilemedim korkuyorum da. Kul hakkına girmekten korkuyorum aslnda. Napmaliyim bilmiyorum yaa bizimkiler bisiy olmaz diyo ama içim rahat değil şimdi eve geldm ama öğlen tekrar hastaneye gidicm

baya çizmişsiniz,telefon numaranızı kağıda yazıp camına asın ,böyle böyle yanlışlıkla çizildi diye kısa bir not yazın.
benim de bir kere başıma geldi,aradım buldum ,benimki çok hafifti,belli bile olmuyordu.
adam sırf arayıp bulduğum için helal olsun deyip ben hallederim demişti
benim içim de rahat etmez ve biri bana yapıp da bana ulaşmasa çok kızardım
çünkü insnalık hali ,olabilir ama ulaşmamak resmen aptal yerine koymak gibi oluyor .

Selam kızlar o kadar dar bı alana park ettim ki aracımı başka yer yoktu ve muayeneye geç kalmıştım hastanedeydim. Aracı duzelteyim derken aynam adamın aracını çizdi. Numara baktım yoktu etrafta da kimse yoktu açık alan. Napıcam bilemedim korkuyorum da. Kul hakkına girmekten korkuyorum aslnda. Napmaliyim bilmiyorum yaa bizimkiler bisiy olmaz diyo ama içim rahat değil şimdi eve geldm ama öğlen tekrar hastaneye gidicm
Not bırakın. Numaranızı da yazın masrafları karşılarsınız falan

baya çizmişsiniz,telefon numaranızı kağıda yazıp camına asın ,böyle böyle yanlışlıkla çizildi diye kısa bir not yazın.
benim de bir kere başıma geldi,aradım buldum ,benimki çok hafifti,belli bile olmuyordu.
adam sırf arayıp bulduğum için helal olsun deyip ben hallederim demişti
benim içim de rahat etmez ve biri bana yapıp da bana ulaşmasa çok kızardım
çünkü insnalık hali ,olabilir ama ulaşmamak resmen aptal yerine koymak gibi oluyor .
Haklısınız öğleden sonra gidicem yapıştırcam elimde kağıt kalem yoktu. İnşallah bağırıp çağırmaz adamlardan çok korkuyorum

Bari aracın plakasını falan alsaydınız

Haklısınız öğleden sonra gidicem yapıştırcam elimde kağıt kalem yoktu. İnşallah bağırıp çağırmaz adamlardan çok korkuyorum
Eşiniz babanız dayınız filan konuşsun madem bu kadar korkuyorsunuz. Sakin olmaya çalışın. Kazadır herkesin başına gelir. Allah can sağlığı versin.

Tekrar gidince orada olacağı ne malum ki yani sürücü kizabilir sonuçta arabamı çizip kaçmışlar diye düşünmüş olabilir ben de görsem öyle düşünürüm.

Plaka almışsınız en uygunu karakola gidip oradan ulaşabilirsiniz araç sahibine.

Numaranızı bırakın bence de. Burası neresi kamera var mı bilmiyorum ama geçen sene arabamın aynasını kırdılar otoparkta ne numara var ne de birine haber vermişler. Otopark kamera görüntülerini bize verdi de şikayet edip paramızı aldık. Ha çok bir şey değil ama numara bırakmış olsaydı zaten karşı tarafa ödetmezdim ama böyle yapınca aptal muamelesini kabul edemedim.

Trafik polisini arayın hatalı park ihbarı diyin.Size adres ve konumu soracaklar aracın şu an bulunduğu. Memura aslında ben araç sahibine ulaşmak istiyorum aracına zarar verdim diyeceksiniz. Memur sistemden araç sahibinin numarasını arayacak adam da yanınıza gelecek.Hepsi bu.
İsteseydiniz esnaftan kağıt kalem bulurdunuz.Oğleden sonra araç yerinde yoksa gittim ama araç yoktu diye içinizi mi rahatlatacaksınız.
Her şey olabilir kazadır,ama korktum bir sebep değildir,kağıt kalem yoktu bir sebep değildir

bir kere benim plakadan biri ulaşmıştı bana nasıl ulaştı bilmiyorum adamın garajına park etmiştim sanırım polise vs söylüyorlar. korkmayın insanlık hali.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X