Birleşmede Ağrı ve Hamilelik Tedirginliği

Merhaba ilişkiye gireli 2 ay oldu bende zorlanarak yaşıyorum bu durumu eşimin penisi büyük ve kalın ondan mı oluyor acaba ne yapmam lazım yani resmen başlayınca bitsin diye dua ediyorum cinsel isteğim gitmeye başladı bu yüzden neden canim acıyor anlamıyorum tavsiyeniz var mi
İlişkiye girmeden önce iyice uyarılıyor musunuz? Vajinanız yeterli ıslanıyor mu? Kayganlaştırıcı kullanmanızı öneririm

Ablacim içine foşur foşur boşaltıp hamile tedirginliği yaşaman da biraz şov yani 😁😁 iyi misiniz siz ?? Zaten korunmadan sevişmeyi kabul ederek direkt gel beni hamile bırak diyosunuz . Hiç tedirgin olmayın çift çizgi yakındır .

İlişkiye girmeden önce iyice uyarılıyor musunuz? Vajinanız yeterli ıslanıyor mu? Kayganlaştırıcı kullanmanızı öneririm
Kullanıyoruz evet ama nedense ağrılı acılı oluyor vajinam baya dar girişler bile zor oluyor zevk alamıyorum canim yandığı için nasıl geçer bu durum

İlk başlarda benimde çok acıyordu iki üç ay sürdü diyebilirim ama geçti artık hiç acı hissetmiyorum açıkçası. Sizde vajinismus olduğunu bende düşünmüyorum sizde benim gibisiniz acınız zamanla geçecektir, zevk alıyormuşssunuz bu iyi bir şey.

Diğer bir konu sevgilinizin ilişkide sert davranması. İki tip var sanırım bu konularda yavaş davranan bundan zevk alan ve sevgiliniz gibi sert hızlı seksten zevk alan öncelikle bunun orta yolunu bulmalısınız çünkü sonralardan bu durumdan sıkılmaya memnun olmamaya başlayacaksınız. Çünkü siz daha softtan hoşlanıyorsunuz mesela ama o daha sert şu an sorun olmasa bile emin olun ileride olacak.

Hamilelik konusuna gelirsek hiçbir şekilde korunmadığınız için hamile kalma olasılığınız oldukça yüksek açıkçası evlenecek olsanız bile bence çocuk daha düşünmeyin. Evliliğinize direkt bir çocukla başlamayın çünkü evliliklerde az da olsa değişimler oluyor çocuğu erteleyin ve bu yüzden korunun. Prezervatif ve doğum kontrol istemiyorsanız spiraldi sanırım adı onunla korunabilirsiniz…
Merhabalar bi sorum olacaktı ilişkiye gireli 2 ay kadar oldu 5 6 defa falan girdik eşim görevde olduğu için sık sık olmadı. Şöyle bi sorun var ilişkim acılı oluyor zevk alamıyorum eşimin penisi çok büyük ve kalın ondan mı kaynaklı acaba,? Girişte de ileri geri yaparken de acı oluyor ilişki bitsin diye dua ediyorum resmen neden böyle oluyor tavsiyeniz var mı lütfen fikri olan varsa yazabilir mi 🙏🏻

X