Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ooo karasu bu ay çok çalıştı..yumurta takibi yapıldı..ben hiç çalışmadım örtmenim..ama önümüzdeki ay çok çalışıcam..inş bi sorun çıkmazsa... yerimseniben

Evet!Okudum yumurta takibini onun .İnşallah istediği gibi olur;ama sen dediğin ibi gelir gelemz üzerine atlayıverirsen yetişirsin gibi geliyor bana :lepi:

canım inşallah yaaa..rabbim gönlündekini versin en kısa zamanda..bu ay bende cok hızlıyım işi bıraktım gece gündüz çalışıcam..:roflol::roflol:

Allah çalışana verir :) benim gibi tembellik eteyin sizler :)))

hafta sonu görümcem geldi kaynanma..küçük oğlu var..çocuk bana geldi..k.validem hemen aman bize gelmedi sana geldi..aman çok beklemeyin... bende dedim önce bi bi araya gelelim... bilmiyorumkismile
ay ayıpmı olduki..yani şey demekmi istedim..çocuk için şapmak lazım..bizde önce bi araya gelelimki..ondan sonra şaaapalım... bilmiyorumkismile
terbiyesiz gelinnn... kaydirigubbakcemile3

Aman yok canım!Ben onu hep sölerim biri hadi siz de yapın dediğinde.İyi de tek başıma mı yapacağım diye :) Takma kafaya ;doğruya doğru bunu herkes biliyor yaaanii...

Ben öğleden sonra giremem;hepinizi en kocamanından öpüyorum şimdieden.

Allah çalışana verir :) benim gibi tembellik eteyin sizler :)))

koçişin gelince çalış canım erteleme bence olup olmucanı bilmiyoruz zaten..bu sene hamiş kalırsan seneye kızınla güneşlinirsin...canım ben tembellik yapmıyorum ama tutturamıyorum bu ay iğnemi yine vurunucam bakalım inş. tuttururumboshayallersmile

Verdim gitti kıs yerimseniben hem bak ben sana ne dicektim, şimdi hatırladım, rüyamda seni gördüm, kocişlerimizi tanıştırıyoruz biyerde karşılaşmışız, ikimiz de hamileyiz, bi de kocişlerimizin ismi aynıymış meğer, gerçekten öyle midir acep kıs bilmiyorumkismile
Eğer onu tutturduysam rüyamda bi gerçeklik payı var demektir yerimseniben ozaman hamile olduğumu da tutturdum demektir ha ne dersin kaydirigubbakcemile3
Hey Allah'ım ne günlere kaldık yaaahuuuuuuuu :kedi:

allah allah
kız benımkıı harfı MU.......HAYIRDIR AMA BI DE BOLE DUSUN HAMILE KADIN GORMUSSUN O DA GUZEL YORUMLANABILIR....

slm kızlar.dün akşam doktorumla konuştum tel de.eşimin sperm sonuçlarının ii olduğunu söyledim.bana serophene verdi.adetimin bugün 4.günü ve sabah başladım ilaca. sabah akşam iç dedi.12. gün gel ultrasona dedi. napcak şimdi ben gidince? iğne falan mı vercek acaba ? bilgisi olanlar paylaşabilir mi ;?

Son düzenleme:
slm kızlar.dün akşam doktorumla konuştum tel de.eşimin sperm sonuçlarının ii olduğunu söyledim.bana serophene verdi.adetimin bugün 4.günü ve sabah başladım ilaca. Sabah akşam iç dedi.12. Gün gel ultrasona dedi. Napcak şimdi ben gidince? Iğne falan mı vercek acaba ? Bilgisi olanlar paylaşabilir mi ;?

canım hadı gozun aydın sonuclarınız ıyıymıs...artık sıra sabretmede...allah utandırmasın canım en kısa zamanda kavusursunuz ınsallah bebısınıze

slm kızlar.dün akşam doktorumla konuştum tel de.eşimin sperm sonuçlarının ii olduğunu söyledim.bana serophene verdi.adetimin bugün 4.günü ve sabah başladım ilaca. Sabah akşam iç dedi.12. Gün gel ultrasona dedi. Napcak şimdi ben gidince? Iğne falan mı vercek acaba ? Bilgisi olanlar paylaşabilir mi ;?

canım çatlama iğnesi yapacak olmasın..12.gunu yumurtlama donemın baslamıs olur takıbını yapar herhalde....hanı bazı arkadaslar da yaptırmıstı..ben tam ayrıntı bılmıyom ama...oledır muhtemelen...

Canımsınn!Hoşbulduk sen de hoşgeldin. :) nasılsın anlat;havadisler sizde bu ara :lepi: Cinsiyet haberlerimiz var maşallah hemen her gün.Vayyyy beee!Ne günlerden geldik bura:lepi:lara.

Allah sağlıklısını versin hep derim .Ama kız çocuk bri başka yaaa...Ne kadar şanslısın ay_she...Kız istiyom ben de bana ne bana neee!!!! :gitme:

Hayırlı olsun sağlıklı olsunda :) sizede nasib olru inşallah

hafta sonu görümcem geldi kaynanma..küçük oğlu var..çocuk bana geldi..k.validem hemen aman bize gelmedi sana geldi..aman çok beklemeyin... bende dedim önce bi bi araya gelelim... bilmiyorumkismile
ay ayıpmı olduki..yani şey demekmi istedim..çocuk için şapmak lazım..bizde önce bi araya gelelimki..ondan sonra şaaapalım... bilmiyorumkismile
terbiyesiz gelinnn... kaydirigubbakcemile3

ay ilahi elif :) bak bu ne kı guzel söylemıssın gene :)
bizim bi akraba doğum naısldı zor muydu diye soran kayınvalidesine herkesın misafirlerin
yanında çok pardon diyoru :KK70: girmesi tatlıda çıkması acı demişti kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yaa terbiyesiz gelin bu iştee kaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun sağlıklı olsunda :) sizede nasib olru inşallah

ay ilahi elif :) bak bu ne kı guzel söylemıssın gene :)
bizim bi akraba doğum naısldı zor muydu diye soran kayınvalidesine herkesın misafirlerin
yanında çok pardon diyoru :d girmesi tatlıda çıkması acı demişti kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 yaa terbiyesiz gelin bu iştee kaydirigubbakcemile3

aaaaaaaaaaa hakkette n terbıyesızmıs ohaaaaaaa

:eek:klava:

:eek:klava::eek:klava:AY BEKLEMEKTEN SIKILDIM AYOL....BEN GERCI BILGISAYARIN KARSINDA YEDIGIMDEN ERKEN BITIYO ISIM...

AY Yemek diye diye acıktım kız :) bende pc nın karısısnda yiyom hala yemekhanemızın
yemeklerını yıyemedıgım ıcın tıksınmısım bikere :) nası pis kokuyo öğ

bende işte evden sandviç bisküvi meyve sebze peynir zeytin ne getırdıysm onları yıyorum

X