Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
ay yemek diye diye acıktım kız :) bende pc nın karısısnda yiyom hala yemekhanemızın
yemeklerını yıyemedıgım ıcın tıksınmısım bikere :) nası pis kokuyo öğ

bende işte evden sandviç bisküvi meyve sebze peynir zeytin ne getırdıysm onları yıyorum

ay bende hep evden getırıyom ya zaten hamılelıkte dısardan yeme bosver..ay su at etı esek etı olaylarını duydukca tıksındım bende dısardakılerden bende taze fasulye ve yogurt getırmıstım ...onları yedım...

tinkercim görmedim valla pardon. ayşem sende saol,bilsen sölersin biliyorum.ben en iyisi tecrübelilerin cevabını bekleyeyim..napcak ki bana doktor amcabilmiyorumkismile

bişi bilsem sölicemde bılmıomkı :bbo:

bak ne dıcem senın kocanda benımkı gıbımı bakalım..

Ya bu admın cocugu cok kıymetlı ...uzanırken yerden bırsey alırken bana nasıl kızıyo ole yapma cocugu eziyon falan fılan...cıddı cıddı kızıyo bırde..halbukı ben ondan daha cok dusunuyom...delı mı ne...sabahları cay ıcıyorum ..o da ımamın abdest suyu gıbı bana dedıgı su..bu aralar cok cay ıcıyomusun kafeın bebege zararmıs...kaynana kesıldı basıma..dun de elımle yokladım azcık karnımı..bı yerde okudum tekmeleyınce kucuk kucuk bastırın tekmeledıgı yere..cevap verıyomu dıye...bende denıyom bana kızdı...cocugu sıkıyomusum...ooof gormemısın cocugu olmuş hesabı...

Oba cogdem bayankarasu sana yardımcı olur bence o bu aralar ıyı bılıyo bu ıslerı

tinkercim görmedim valla pardon. ayşem sende saol,bilsen sölersin biliyorum.ben en iyisi tecrübelilerin cevabını bekleyeyim..napcak ki bana doktor amcabilmiyorumkismile

canım ben gecen ay klomen kullandım..seninkiside bu hapın benzeri..ben adetimin 5 günü başladım 5 günlük bir hap ve hapın bitimine dr. cağırıyor.vajinal ultrasonla yumurtalarına bakıyor ne kadar gelişmiş diye.ben dün gittim yine klomen kullanmıştım..yumurtalarım 16.mm olmuş perşembe birdaha cağırdı..eğer yeteri kadar büyümüşse çatlatma iğnesi veriyor.iğneyi vurlduktan 12 saat sonra yumurtalar catlıyor ve sabah akşam ilişki öneriyor dr. olabildiğince cok.ama bazılarına vermiyor iğne kendiliğnden catlamasını bekliyor.

selam kızlar ben aranıza yeni katıldım umarım beni aranıza kabul edersiniz!!4 yıllık evliyim be 5 aydır bebiş için uğraşıyoruz ama hepsinde sonuç hüsran!her ay hamileymişim gibi hissetmekten bıktım artık kafama takmıcam diyorum ama elimde değil:sinifsinif:ama bu ay daha bi farklı şeyler hissediyorum reglimin gelmesine 6 gün var ve geçmiyor inanılmaz kasık ağrım ve sancım var bakalım belki bu ay tutmuştur bebiş!!!allah herkese en kısa zamanda bebişler nasip etsin inşallah!!!!aminnnnnn

selam kızlar ben aranıza yeni katıldım umarım beni aranıza kabul edersiniz!!4 yıllık evliyim be 5 aydır bebiş için uğraşıyoruz ama hepsinde sonuç hüsran!her ay hamileymişim gibi hissetmekten bıktım artık kafama takmıcam diyorum ama elimde değil:sinifsinif:ama bu ay daha bi farklı şeyler hissediyorum reglimin gelmesine 6 gün var ve geçmiyor inanılmaz kasık ağrım ve sancım var bakalım belki bu ay tutmuştur bebiş!!!allah herkese en kısa zamanda bebişler nasip etsin inşallah!!!!aminnnnnn

hoşgeldin canım bu topik ıstıkrar saglayan herkese acık....sen de tarıhını yazdır olmadı bızım arkadaslar lısteye eklesın gercı burda degıler ama su -ozdek ılgılenıyo genelde umarım en yakın zamanda kavusursun bebişine..

aramıza hoşgeldin canım...
a.s.:1hug:

bencede canım :) yada çatlatma iğnesi olanların topicleri fln vardır bi oku istersen :)

bak ne dıcem senın kocanda benımkı gıbımı bakalım..

Ya bu admın cocugu cok kıymetlı ...uzanırken yerden bırsey alırken bana nasıl kızıyo ole yapma cocugu eziyon falan fılan...cıddı cıddı kızıyo bırde..halbukı ben ondan daha cok dusunuyom...delı mı ne...sabahları cay ıcıyorum ..o da ımamın abdest suyu gıbı bana dedıgı su..bu aralar cok cay ıcıyomusun kafeın bebege zararmıs...kaynana kesıldı basıma..dun de elımle yokladım azcık karnımı..bı yerde okudum tekmeleyınce kucuk kucuk bastırın tekmeledıgı yere..cevap verıyomu dıye...bende denıyom bana kızdı...cocugu sıkıyomusum...ooof gormemısın cocugu olmuş hesabı...

sorma aynı kola istiyo canım diyorum kola yasak su iç diyo ya canım istiyo aşeriyom
doktor bibardak iç zararı olmaz dedi diyorum olsun içme sen dayan diyo
alışırmışım sonra hep istermısım :) yataktan kalkıcam dur ben tutym düşcen sımdı dıo
düşmem diyorum yok farketmessın sen düşersin ayağın kayar fln bızde böyleyız canım
mesela afedersın gaz sıkışıyo sancı yapıyo karnıma dert oluyo buna tüh napsak cıkar
acaba cocuk sıkıstı içerde falan tööbe tööbe falan oluyorum :)
ilk zamanlar böyle
değildi hatta ulan hiç sallamıyomu acaba hamıleyız nariniz falan die gecıodu içimden
göbüş büyümeye başlayalı bi heyecan aldı beyfendıyı :) dün tunık gıyyorum düğmeleme
düğmeleme sıkışck kızım benım içerde diyo :) onlar içinde zor ama yazık :) kendileri
taşısalar bu kadar dert ederler mı üff ederler be bi grip oluyolar sanırsın ölümcül vak'a çok büyütüyolar ağrıyı sızıyı :)

AYŞECİM AY BENİMKİMİ SADECE DELİREN DİYODUM AMA DEĞİLMİŞ...GAZ MUHABBETI BIZDEDE OLDU..TUVALETE GIDIYOM TABI TABI TUTMA SIKISMASIN DIYO...BAKIYOM CIDDI MI DIYE EVET MALESEF CİDDİ....:roflol:

he bide gecen gun kornişin vidası düşmüş çekici aldım masanın üstüne cıktım onu çakıyodum
hiiiiiiii sen naapiyosun in hemen aşağı dur ben kucagım alıym indiriym diyo ya dur perde sarkmış
şurayı çakıym perdeyı duzeltym ıncem diyorum nası deli oluyo ahahaha ben sevmıyım öle
kendı ısımı kendım yaparım diyorum yani diyodum :) ama bu son bi haftadır ağırlaştıgımı hissediyorum
yürüyüşüm yavaşladı yavaş hareket edıyorum yatakta hop o yana hop bu yana dönemıyorum :)

Ayşe..

Ya evet yurusu degıstı koltukta oturusum bıle degıstı...ben yataktan kalkarken 3 4 hamlede kalkıyom...ınsan ozluyo eskı cevıklıgını...aman be napsın onlarda dısardan bırsey yapamıyolar barı destek olalım dıyolar ...esım ben ıcmeyım dıye kolada ıcmıyo yemekte..ben tam kola manyagıydım ama canım cok cekınce gaoz alıyom kolayı tercıh etmıyom..hem gazoz kan sekerını de yukseltıyo ıyı gelıyo bana herzaman degıl tabı

ne güzel bir yer burası yaaaa çoook mutlu oldum tinkerbell senin bebiş yoldaymış allah kucağına almayı nasip eder inş.isim konusunda doruk çok güzel ama bir izmirli olaraktan ege ismi daha güzel!!!

ne güzel bir yer burası yaaaa çoook mutlu oldum tinkerbell senin bebiş yoldaymış allah kucağına almayı nasip eder inş.isim konusunda doruk çok güzel ama bir izmirli olaraktan ege ismi daha güzel!!!

beaydınlıyım canım memleketler yakın aydın sökeliyim..izmir de cok guzel evet bızım de egeyı dusunmemızın en buyuk sebebı bu...memleket ozlemı....tokatta dogcak barı adından bellı olsun efe torunu oldugu kuzumun

X