Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
güzeldir kendisi...iyidirde kıııızzz..kaynanalığını gördüm desem yalan... zemuszemus

ayyyy elson darılmazsan bırsey dıcem.r bır yan buldum da...resme bekınca yav senın de kayın peder senden kısa....ayyy benımkıde baya bır kısa cok komıgıme gıdıyo benım babam 185 cm oldugundan....kaynanam daha uzun kayınpederımden allahtan kocam ole değıl...

ayyyy elson darılmazsan bırsey dıcem.r bır yan buldum da...resme bekınca yav senın de kayın peder senden kısa....ayyy benımkıde baya bır kısa cok komıgıme gıdıyo benım babam 185 cm oldugundan....kaynanam daha uzun kayınpederımden allahtan kocam ole değıl...

:roflol: :roflol: kız yok ne darılacam..görünen köy kılavuz istermi...yok işte adamda boy... delikafadulden

yürüsün gitsinn..bide diyo..istediğiniz zaman gelin..portre falan çektirin... :1shok:
kociş duysa varyaaa... eyvahedigeldismile

ayyy butun fotografcılar sapııık gıbı oluyolar zaten ..genellemeyeyım :1rolleyes:de genelı ole...

bu hafta eşinmi gelecek sıra ondamı?

k.valideme ARKADAŞLARI GÖSTERMıŞ ıLK KAYINPEDERı..oda demiş ay banada layık göre göre bu cüceyimi gördünüz.. delikafadulden büyük konuşmıycaksın dedi...19undada evlenmişler.. kaydirigubbakcemile2

:roflol: :roflol: kız yok ne darılacam..görünen köy kılavuz istermi...yok işte adamda boy... delikafadulden

:roflol:ay yazık böle güldüğümüzü görseler ya bi de benimki çok komik bi adam ..ama esprili değil tabiatı her yaptıgı dedıgı cok komık uc oğlu var adamla baya bı dalga gecıyolar...ama o da cok komık....hanı senersenın zıya karakterı var ya bıraz andırıyo...( neşeli günler)
:roflol:

valla benim birtane 8 yaşında kızım var bizde ikinciyi düşünüyoruz ama pek çalışma yapmıyoruz ben antidepresan ilaç kullanıyorum dr hamile kalma sakın dedi ama bizde istiyoz arada kaçamak yapıyoruz eşimle korunmuyoruz adetten sonraki ilk günlerde yani olursa eğer süpriz ama adetten hemen sonrada pek hamile kalma şansı yok

allah bağışalsın yoksa o fotodaki senin kızınmı?

evet gördüm yaa çok güzeldi yaaa elleri ni kullarını falan gösterdi doktor maşşallah hareket edip duruyo bebişim benimmmkaydirigubbakcemile2

maşallah sübhanallah :)

selam kızlar nasılsınızzz????

hoşgeldin şeker :)

çok sevindim ay-she sağlıklı bi hamişlik geçirirsin ve bebişini kucağına alırsın inşallah ne güzel yaaa!!allah bu duyguyu bizede yaşatsın!!

amin amin canım :) nasib olur inşallah hayırlsııyla sağlıkla :)

ayy sorma..adamda diyo hiç sevmiyo gibi bakmıyosunuz.. :1shok: asıldımı bana.. bilmiyorumkismile :mymeka:

asılmış pis şipşakçı :eek:lmaz:

k.valideme ARKADAŞLARI GÖSTERMİŞ İLK KAYINPEDERİ..oda demiş ay banada layık göre göre bu cüceyimi gördünüz.. delikafadulden büyük konuşmıycaksın dedi...19undada evlenmişler.. kaydirigubbakcemile2

ben görmedım kzı kayınvalidenı kayınpederını :ne ara gösterıem girdi de çıktı sempatiksalakcinni

:roflol:ay yazık böle güldüğümüzü görseler ya bi de benimki çok komik bi adam ..ama esprili değil tabiatı her yaptıgı dedıgı cok komık uc oğlu var adamla baya bı dalga gecıyolar...ama o da cok komık....hanı senersenın zıya karakterı var ya bıraz andırıyo...( neşeli günler)
:roflol:

AY ŞENER ŞEN YAZCAKTIM ANLAŞILMAMIŞ....:roflol:

k.valideme ARKADAŞLARI GÖSTERMİŞ İLK KAYINPEDERİ..oda demiş ay banada layık göre göre bu cüceyimi gördünüz.. delikafadulden büyük konuşmıycaksın dedi...19undada evlenmişler.. kaydirigubbakcemile2

AY BEN DE DALGA GEÇİYOM YA BENİM DE KARNIMDA Bİ OĞLAN VAR...YA BENZERSE BOYU BABA DEDESINE ....SÖZLERİMİ GERİ ALDIM ALLAHIM AFFET BENİ...TÖVBE:çok üzgünüm:

AY BEN DE DALGA GEÇİYOM YA BENİM DE KARNIMDA Bİ OĞLAN VAR...YA BENZERSE BOYU BABA DEDESINE ....SÖZLERİMİ GERİ ALDIM ALLAHIM AFFET BENİ...TÖVBE:çok üzgünüm:

:roflol: :roflol: :roflol:
noldu canım tırsmışa benziyosun... eyvahedigeldismile :jeyyar:

KIZ SARIŞIN OLUNCA TAM BENZERSİN PEYKERE...HADİ BAKEM BOYATTA GÖRELİM GÜZELLİĞİNİ:hulya:

evet öyle uçlarına röfle yaptırcam boyatıp....yada tek renk..düğünden beri saçlarıma bişey yaptırmadım..kötü görünüyolar...inş kuaför göstereceğim rengi tutturur..tek korkum o.. eyvahedigeldismile

X