Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
KARASUCUM YAZDIKLARINI OKUDUM CANIM CEVAP TA VERDIM AMA EPEY GERIDE KALMISTIR...RUYANI HAYRA YORALIM BARI OLE OLSUN...ASLINDA HAMILE GORMUSSUN BU HAYIRDIR YA....BU ARADA YINE YAZAYIM ESIMIN ADI M İLE BAŞLIYO SENIN Kİ....bilmiyorumkismile

Hımmmm :uhm: tutturamamışım demek ki yerimseniben benimki H ile başlıyo cicim yerimseniben

hoşgelin elif ayy bende hiç sevmem vesikalık çektirmek :)

ben de hıc sevmem düğün fotoğrafı çekilirken ne zorlanmıştım..adamda manyak gibi hiç doğal halimize bırakmadı ..o zaman zaten ınsan sapsal gıbı oluyo hayırda dıyemıyo bazıları cok komık cıkmıstı...sırnaşık şey

elif bu hafta ne yaptın yaa kayınvalideler rahat bıraktımı sizi

canım bırakıyolar sağolsunlar..eşimde dalga geçiyo..çocuk yapalım diye gidiyolar diyo... kaydirigubbakcemile3 cumrtesi kaynannm hemen çarşıya gitti biz eve gidince.. yalnız kaldık.. aklinialirimsmile akşam her hafta buluştukları arkadaşlarına gittiler yine yalnız kaldık.. aklinialirimsmile ama ben kızgındım ona.o tv izlerken yattım.. :dilcikar: baktım biraz sonra geldi sırnaşıyo... aklinialirimsmile sabahta kalkmışlar yürüyüşe gitmişler..e biz banyo yaparız diyede düşünmüşlerdir..normaldede gidiyo gerçi kayınvalidem..kahvaltı hazırladım bende.ayyy diyo ne güzelmiş gelininin olması..hazıra oturmak...
kaynanamo gösteriyimmi size..
sositososito

çok sevindim ay-she sağlıklı bi hamişlik geçirirsin ve bebişini kucağına alırsın inşallah ne güzel yaaa!!allah bu duyguyu bizede yaşatsın!!

bende sevmem resim çekinmeyi ama benim sebebim saçlarımdan :KK43:( bu hafta da vesikalık lazım mutlaka karakoldan bir form bıraktılar doldurup 3 adet foto yapışacakmış oyy oyyy oyyy

güzeldir kendisi...iyidirde kıııızzz..kaynanalığını gördüm desem yalan... zemuszemus

Son düzenleme:
siz ne zamandır deniyorsunuz mercan
valla benim birtane 8 yaşında kızım var bizde ikinciyi düşünüyoruz ama pek çalışma yapmıyoruz ben antidepresan ilaç kullanıyorum dr hamile kalma sakın dedi ama bizde istiyoz arada kaçamak yapıyoruz eşimle korunmuyoruz adetten sonraki ilk günlerde yani olursa eğer süpriz ama adetten hemen sonrada pek hamile kalma şansı yok

X