Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN...

Beklenen Regl Tarihleri:

pcpca..........................11 ARALIK (Güzel haberini bekliyoruz :) )
burcuburcu..................16 ARALIK
Mestitosh....................15 ARALIK
smart_girl.................... 20 ARALIK
AnGELL.......................21 ARALIK
Pinkaya87....................24 ARALIK
ALeNAM.....................1 OCAK
Suozdek.....................2 OCAK

Hamile Kalan Arkadaşlarımız:

Topiğimiz çok yeni;henüz yok ama olacak :)

yardım edin profilime ekledim test yaptım ama negatif galiba lütfen bi bakın

Beklenen Regl Tarihleri:

Yeni topicimiz hayırlı olsun... bende Pkoluyum.. beklenen adet tarihim 29 Aralık. Aynı zamanda 2. evlilik yıldönümüm.. inşallah güzel haberlerle sürpriz yaparım eşime o güzel günde :Saruboceq:

merhaba arkadaslar benıde lısteye eklersenız sevınırım belkı ugurlu gelırkaydirigubbakcemile2
kendımı azcık tanıtayım 1.5 yıllık evlıyım ve bu zaman dılımı ıcınde 3 kere dusuk yasadım kan pıhtılasması var bende 3 aydır korunmuyoruz ama henuz hamıle kalamadım her ay bır umutla beklıyoruz esımle nsallah bu ay hayırlısıyla olmasını cok ıstıyorum
adet tarıhım 21 aralık 10 gun kaldı bende su anda sadece goguslerde acı ve sertlesme var baklaım beklıyorum baska belırtı gelcekmı?

Merhaba arkadaşlar..
ben 27 kasımda adet oldum... ondan önceki adetim 3 kasımdı... yani ben 3 gün kadar erken adet oldum.. genelde hiç şaşmaz.. 3 kasımla 27 kasım arasında rahim filmi çektirdim.. kanallarım açık çıktı... yani erken adet görmeme rahim filmi sebep oldu... 27 kasımdaki adetimin bitimiyle birlikte benim kocişle bebek çalışmalarına başladık... hemen hemen hergün birlikte olduk... doktor rahim filmi genelde kadınlarda gebelik olayını hızlandırıyor dedi... :eek:

yumurtlama takvimine göre 2 - 7 kasım tarihleri arası benim yumurtlama dönemimdi... 7 kasımdan itibaren çok şiddetli kasık ağrısı ve inanılmaz bir gaz yaşıyorum... ve günlerdir başım ağrıyor... gaz ve kasık ağrım öyle fazlaki 3-4 gündür işe bol giysilerle gidiyorum... yoksa patlarım... dün bütün gün koltuğun ucunda oturarak çalıştım... hiç akıntım yok... fakat göğüslerim şişti ağzıma giricekler nerdeyse... dünden itibarende batma başladı... daha çok erken diye test yapmak istemiyorum.. adetimi bekliycem...

bu arada adetim 21 aralık opuyorumnanaktan

Merhaba Angellll =)
Bende en son 29 Kasımda adet oldum.. 4 Aralıkta Hsg çektirdim. Yumurtlama dönemlerimde adet olacakmışım gibi ağrı hissederim. Hangi tarafta yumurta gelişiyo onuda bilirim. Bu ay çok çok erken başladı bu belirtiler. Adetimin 9. günü falan başladı. Normalde 16. günü başlardı. Adetlerim ise 30-32 günde bir olurdu..Bende acaba Hsg den dolayımı diye düşünüyordum. Bu konuda bilgin var mı? Erken adet olmaya mı sebep oluyor... Yumurtlamada erken oluyor mu acaba? pko olduğum için bazı aylar hiç yumurtam gelişmiyor benim.. bazı aylar ise gelişiyor.. şimdi acaba durumum ne çok merak ediyorum.
İnşallah sendeki belirtiler hamilelik belirtileridir.. Topicin ilk hamilesi sen olursun :KK66:

yükleyemedim olmuyo yaaa topiğede nasıl yükleniyo bilmiyorum yardım edin çatlıycam valla

günaydın kızlar beninde ekleyin listeye benimde beklenen adet günüm 16 aralık. umarım isteyen herkes hamiş olur ve 2010 senesine hamile olarak gireriz.hihoyyyt

kızlar bende bişey öğrenmek istiyorum adet tarihim 16 aralık ve benim göğüslerim çok sızlıyor özellikle sol göğsüm ve çok acıyor bu 3-4 gündür var sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi:CüvCüv:

kızlar bende bişey öğrenmek istiyorum adet tarihim 16 aralık ve benim göğüslerim çok sızlıyor özellikle sol göğsüm ve çok acıyor bu 3-4 gündür var sizce bu hamilelik belirtisi olabilir mi:CüvCüv:

canım sadece gogus sızlamasını tek basına hamılelık belırtısı sayamayız gogusler adetten oncede boyle oluyo bılıyosun baska belırtılerın yokmu?5 gunun kalmız hadı hayırlısı....

canım sadece gogus sızlamasını tek basına hamılelık belırtısı sayamayız gogusler adetten oncede boyle oluyo bılıyosun baska belırtılerın yokmu?5 gunun kalmız hadı hayırlısı....

canım kendimi çok yorgun hissediyorum ve sabahları yataktan kalkmak zor geliyor, kasıklarım ara ara ağrıyor. bide saat 3-4 den sonra çok uyku bastırıyor. çok düşünmemeye çalışıyorum yoksa hüsrana uğruyorum. 10 ay oldu artık ve çok sabırsızlanıyorum. evet canım hakkımızda hayırlısı.

selamlar kızlar hayırlı olsun topikimiz.. adet tarihim 14aralık. 10aralıkta sabah tesy yaptım negatif.
ama çıkmadık candan umut kesilmez dimi :)

günaydın arkadaşlar benimde beklenen tarihim 18 aralık
regl olmadan önce sadece göğüslerim şişerdi şimdi uclarıda acıyo,ara ara bi mide bulantısı var ayrıca belim ağrımaya başladı bugün,bi kaç gündürde baş ağrısı ve gaz sorunu yaşıyrm

arkadaşlar idrar testini sabahmı yapmak daha iii
aç yada tok farkedermi
ben akşam yaptımda

Sabahki idrar daha konsantre mi ne oluyomuş da sabah ilk idrarla yapmak lazımmış, ben doktorumun yalancısıyım

günaydın kızlar :)) hemen hemen hepinizin adetine az kalmış benimkine daha çook var işallah hamilesinizdir bakalım ilk hamilemiz kim olucak zemuszemus badegul arkadaşımız resim koymuş ama ben göremedim işallah çift çizgidir canım :ecrin_bebek:

arkadaşlar idrar testini sabahmı yapmak daha iii
aç yada tok farkedermi
ben akşam yaptımda

Sabah ilk idrar konsantre olduğu için daha sağlıklı sonuç verir diye biliyorum bende canım zaten testte de öyle yazıyor tercih sabah idrarı olmalı diye..ama günün her saatide çıkabilir tabikii..

Beklenen Regl Tarihleri:

pcpca..........................11 ARALIK (Güzel haberini bekliyoruz :) )
Mestitosh....................15 ARALIK
AnGELL.......................21 ARALIK
Pinkaya87....................24 ARALIK
Suozdek.....................2 OCAK

canımm günaydın nasılsın bakalım?

X