Kekler - Pastalar Bisküvi Pastası-Ülker Sponsorluğunda

Ellerine sağlık miniğim 😍Çok güzel olmuş bence. Yarışmada bol şanslar ♥

vayyyyyy mozaik pasta ancak bu kadar güzel yapılabilirdi :KK15:
:
Ellerine sağlik canım guzel olmus
Ekran yalattı....
Ya yorum yapamiyorum tek tek herkese tşkler telefonumda problemi var fotoların tamamını o yuzden ekleyemedim :KK43:

Ellerine sağlık canım çok güzel olmuş bu şekli ile.
Başarılar 😍😘
Ellerine saglik kanka😍😍😍muhtesem olmus:rolleyes: ben hic denemedim daha once mutlaka denicem ama🤗🤗🤗
Ellerine sağlık canım. Yarışmada başarılar diliyorum 😍
Bir bisküvi ancak bu kadar güzel bir pasta olabilirdi hünerli miniğim benim 💚💚💚

Başarılar kuzum 🥰
Ellerine sağlık🤩😍🤩😍
Bisküvi pastasını ilk defa böyle gördüm ben bunu yaparım ki 😀😀 ellerine sağlık canım
Kızlar tşk edemedim telefondaki problemden topli tşk edeyim yarışma benim için daha heyecanli olacak bu sefer çünkü biraz uzak kalacağım :KK45:

Herkese başarılar tekrardan :))

Aay hem pratik hem nefis hemde görünüşü şahane ellerine sağlık minikim 🥰💕👌
:KK68: tşk ettim mi bilmiyorum ettiysem de tekrardan tşk ederim :KK70:
Ellerine sağlık miniğim 😍Çok güzel olmuş bence. Yarışmada bol şanslar ♥
:KK68: gel bebekim yapayım sana
vayyyyyy mozaik pasta ancak bu kadar güzel yapılabilirdi :KK15:
lütfen mozaik ile karıştırmayalım :eek:bu farklı :KK70:
Ekran yalattı....
çok tşk ederim beğenmene çok sevindim :KK68:
Ellerine emeğine sağlık canım çok güzel olmuş valla bisküvi pastası ancak bu kadar güzel sunulabilirdi harikasın ❤💐
:KK68:
Miniğimmm cok güzel olmus ellerine sağlık yarışmada başarılar ♥
Bisküvinin en tatlı haliii 😍😍 ellerine sağlık Kuzumm😘 rengarenkte süslemiş yiaa yerim o şekerlemeleri😍
Çok teşekkürler hepinize kızlar hepimize başarılar :))

Bende hep borcam üzerine kat kat yapıyor dum hiç aklıma gelmemişti böylesi yarışma için tarif arayınca farklı şeyler öğreniyorsun gerçekten :))
Bende burdan kopyaliyorum daha rahat oluyor hem takildigim birsey olursa direk yapan kişiye sormak ta farkli☺
etrafındaki süsleme de hem kolay hem çok güzel görünüyordu :confused:

Bende burdan kopyaliyorum daha rahat oluyor hem takildigim birsey olursa direk yapan kişiye sormak ta farkli☺
etrafındaki süsleme de hem kolay hem çok güzel görünüyordu :confused:
Bende onu ilk gördüğümde nasıl böyle bişey aklıma gelmedi görmedim daha önce dedim hep pasta kenarlarni meyve yada damla çikolata ile kamufle etmeye çalışırdım ben bunun görüntüsü hoş ve çok kolay bende o yüzden yaptım zaten zor olsa girmezdim bu topa :KK70:

X