Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Oglusum yanımda şükürler olsun 6.30da normal doğumla kavustum darısı isteyen herkese

hicrancıımmm doğum haberi ni aldım .
çok çok tebrik ederim , gözünüz aydın .
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin .
darısı bizlere inşallah :KK34:

Zeycan da doğum yapmış , Zeycancım seni de tebrik ederim .

öpüldünüz :KK54::KK54:

Oglusum yanımda şükürler olsun 6.30da normal doğumla kavustum darısı isteyen herkese

:KK9::KK9::KK9::KK9:tebrikler canım Allah up uzun ömürler versin darısı hekese inşAllah:KK1::KK1::KK1::KK1: hoş gelmiş sefalar getirmiş Dünya'ya şansı bol yolu açık olur inşAllah her daim maşallah maşallah her ikinizede . . . .çok geçmiş olsun canımın içi . . . .

canımmmmm gözünaydın,çooook sevindim,ama dediydim kendikendime,bu sabaha gelir Berat Efe diye,hem de normal doğum,çok güzel,kolay olmuştur inşallah,gerçi zor da olsa bitti gitti,Allah bizlere de sağlıkla kavuşmak nasip etsin,Allah analı babalı büyütsün inşallah....:nazar:

CANIM beratın aline huzur sağlık bereket mutluluk getirsin inş çok sevindim ömürlü hayırlı olsun inş darısı sıradakilere ALLAHIM dileyen isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inş

canım bgun geldım doktordan degerım 84,33 e cıkmıs doktorada tatlı sordum yasak degıl dedı keseyı görelim bi dedi zaten 11 ınde 5 haftalık fln olcak kısmetse. yok canım hıc kımseye soylemedık bı surede soylemıcez canım ailelerde dahil
Maşallah canım, güzel artmış :nazar: Sen yine de yorucu bir tatil yapma, biliyorsun biz riskli gebeleriz. Allah korusun tabi. Ama dikkatli olmak lazım. Ben ilk 3 ay hiç ev işi yapmadım mesela, hep dinlendim.
Evet hemen söylemeyin ailelere, biz 9 haftayı geçince sadece anne babalara söyledik, 16-17 haftalarda da yakın çevremize söylemeye başladık.

Oyyyy hicranımmm gözün aydın, kavuşmuşsun paşaya :KK16: Hayırlı ömürleri olsun inşallah :nazar: Darısı başımıza :KK69:

Kizlarrr benden duanizi eksik etmeyin daha toparlanamadim

Allah acil şifalar versin canım,göğüslerin nasıl,tedbir al mutlaka emzirirken,susam yağı iyi geliyor diye duydum,tahinin üstünde biriken yağ da olur,ben doğumdan sonra en çok bundan çektim de aklıma geldi yazayım dedim.Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun.

Kizlarr bi sorum var canlarimm
benim adetim 4 gun gecti.ama hamile deglm.peki bugunlerde hamile kalabiliyomuyum ?adeti pas geçip gebelik olurmu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maşallah canım, güzel artmış :nazar: Sen yine de yorucu bir tatil yapma, biliyorsun biz riskli gebeleriz. Allah korusun tabi. Ama dikkatli olmak lazım. Ben ilk 3 ay hiç ev işi yapmadım mesela, hep dinlendim.
Evet hemen söylemeyin ailelere, biz 9 haftayı geçince sadece anne babalara söyledik, 16-17 haftalarda da yakın çevremize söylemeye başladık.

Oyyyy hicranımmm gözün aydın, kavuşmuşsun paşaya :KK16: Hayırlı ömürleri olsun inşallah :nazar: Darısı başımıza :KK69:

canımm yok canım hıc yorar mıyım kendımı bende ev işi yapmıorum sadece hafif bı toplama o kadar :) cnm evde olsam daha cok yorulurum yok yemek hazırla yok kahvaltı hazırla falan orda en azından yıcez gezcez yatcaz Allahın ıznıyle. bzde oyle yapcaz cnm tatıle gıdersek tatılden sonra soylucez ama gıtmezsekte yıne o aralar soylucez dıgerlerıde gobek çıkına anlasın hamiş oldugumu :) sadece eşimin abisi bılıor canım çunku eczacı ılacları ondan alcagımız için ona soylemek zorunda kaldk.

Canim artik hastane icin cantami hazirlamam gerek. Sen neler koymustun cantana, neler gerekli neler gereksizdi?

canımm yok canım hıc yorar mıyım kendımı bende ev işi yapmıorum sadece hafif bı toplama o kadar :) cnm evde olsam daha cok yorulurum yok yemek hazırla yok kahvaltı hazırla falan orda en azından yıcez gezcez yatcaz Allahın ıznıyle. bzde oyle yapcaz cnm tatıle gıdersek tatılden sonra soylucez ama gıtmezsekte yıne o aralar soylucez dıgerlerıde gobek çıkına anlasın hamiş oldugumu :) sadece eşimin abisi bılıor canım çunku eczacı ılacları ondan alcagımız için ona soylemek zorunda kaldk.
yol da yorar, o bakımdan dedim canım.
Eşinin abisi ağzını sıkı tutsun :KK9:

Kizlaaarrrrrr hu.huuu nerelerdesinizzz :KK3:
biz buralardayız, haberler sende walla :KK52:

X