Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Canlarim merhaba. Dogukan Arinimin kirkini ucurduk. Cok merak ediyorum sizleri ama yazamadim. Annemde kaliyorum. Evime gecince yazacam bol bol. Net yok burda. Hamisleri tebrik ederim, dogum yapanlarla minislerini öpüyorum cok

Maşallah diyin teyseleerrrr :nazar:
Amanıııınn hem de kırkbin kere maşallah,maviler içinde bir melek,benim oğlumda böyle olacak inş.,bir de hep soracağım unutuyorum,boyu kilosu nasıldı paşanın?görünüşe bakılırsa bayağı iyi..
Canlarim merhaba. Dogukan Arinimin kirkini ucurduk. Cok merak ediyorum sizleri ama yazamadim. Annemde kaliyorum. Evime gecince yazacam bol bol. Net yok burda. Hamisleri tebrik ederim, dogum yapanlarla minislerini öpüyorum cok

Hadi hayırlı olsun,nerden nereye kırkınız da çıktı demek,ah biz de görsek bu günleri,Doğukan Arın nasıl ? çok kokla bizim için....

Maşallah diyin teyseleerrrr :nazar:
oyyy maşallah bu sıpaya yaaaaa :nazar::nazar::nazar: :KK16:

maşallah size de ya, doğan büyüyor işte Allah ömür verdikçe :nazar: güle güle büyüt tatlım sen de :KK34:

Arkadaslar bze bi sorum olcak yardımcı olurmusunuz
bildiğimiz bir şeyse elbette yardımcı oluruz

oyy maşallahh büyümüş kuzucukk bizim yerimize miss kokusunu çekip kocaman öp annesi Rabbim c.c. hayırlı evlat etsin inş :KK16::KK16:
boyunu bilmiyorum canim da kilosu 3200du:nazar: çok güzel ya gözümü alamıyorum

hicranımmmm gözün aydın olsun paşann gelmiş resmini gördümm gerçekten cok cok cok güzel bir bebek :nazar::nazar::nazar: Rabbim c.c. nazarlardan uzak etsinn paşayı hayırlı evlat olsun inş :KK16::KK16::KK16:

Cok tesekkür ederim kizlar. Tek tek alinti yapamadim. Pasam büyüyo teyzeleri, buranin ikinci bebisiydi Dogukan Arinim. Canlarim size de hayirli dogumlar. Benim biraz zor oldu dogumum. Hicran kac günlük oldu minis? Adi ne?

boyunu bilmiyorum canim da kilosu 3200du:nazar: çok güzel ya gözümü alamıyorum

maşallah çok iyi kilosu,güzel olmaz mı kız melek işte adı üstünde,uyurken bakıp bakıp," bu benim bebeğim" diyosun değil mi?tarifsiz bir duygu Allahım tüm arkadaşlarımıza da nasip etsin.Kokla onu benim için annesi...:nazar:

lilimmmmm naber kisss

canımmm benimmm doğurdun mu kızzzzzz sennnnnnn :KK70:
topramm şimdi hastaneden geldım rentıpa gıttım bnm doktorum zaten rentıptaydı degerım 24.55 çıktı daha adetıme 7 gun var doktor ıgneye basla bugun dedı bıde cumartesı gel degerine tekrar bakalım dedi gunde ıkı katına çıkması gerekıyormus galıba demi canım

tatlımmm meltemim hayaırlısı olsun allah devamına erdirsinn
Oglusum yanımda şükürler olsun 6.30da normal doğumla kavustum darısı isteyen herkese

kuzummm benimm nasıl güzeldir demi o maşşallahhh canım benimm allah isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X