Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Herkese güzel bir hafta diliyorum. Malum bugün Pazartesi mesai başladı ve ben hala adet olmadım.

Bugün 30. günüm, Umudum iyice arttı ama test yapmaya korkuyorum.

Herkese güzel bir hafta diliyorum. Malum bugün Pazartesi mesai başladı ve ben hala adet olmadım.

günaydın canım dilerim hakkından hayırlısı olur inş.bebeğin seninledir...hadi bakalım mutlu haberlerle burada ol inş.:KK9::KK9::KK9:

bol bol dua ettim hepsine.bakalım ilk hamişimiz kim olacak.:)rabbim hayırlısını versin.herkesin gönlündekini hayırlı kılsın.AMİN

mavişş111hayırlı sağlıklı bir evlat diye dua ettim canım hadi bakalım inş bebişin seninledir güzel haberlerini bekliyoruz ve tabiki diğer tüm arkadaşlarımızın :)))

günaydın tatlışlar bugün nasılsınız bakalım....ben bu aydan ümitliyim nedense kısmet hadi bakalım....:KK9::KK9::KK9:

günaydın canlar nasılsınız

günaydıınn kızlaaaarrrr.... nasılsınızzz....???

canım günün geçti mi peki?

Herkese selamlar gunaydınlar kızlar.nasılsınız bugun?

Gunaydin canim
Iyiyim sen nasilsinn
Ayyy benim yum yum oldu sanirsam.haftasonu testim pozitifti .
Degerlendirdik tabi
Insallah bu sefer siposlar yumu yuma sarilir

süper :128:testini silikleşinceye kadar yapmaya devam et canım. koyuluktan sonra silikleşince çatlamış oluyor. inşallah sıkı sıkı tutunurlar canım benim

Teşekkür ederim arkadaşlar. evet 2 gün geçmiş durumda şu an da.

yaklaşık 15 ay önce 8+0 haftalıkken bebeğim düştü. O günden sonra hiç korunmadık olmadı maalesef.

Dr.um olacak diyor. Yaşımız çok fazla bizim geç evlendik çünkü. Bu ay adet olursam aşılama yapılacak

süper :128:testini silikleşinceye kadar yapmaya devam et canım. koyuluktan sonra silikleşince çatlamış oluyor. inşallah sıkı sıkı tutunurlar canım benim

Bugun testi yapicam dedigin gibi silik cikmasi lazim bakalimm
Insallah canim yaaa bu sefer olsunnn.cok istiyorummm:))

Teşekkür ederim arkadaşlar. evet 2 gün geçmiş durumda şu an da.

yaklaşık 15 ay önce 8+0 haftalıkken bebeğim düştü. O günden sonra hiç korunmadık olmadı maalesef.

Dr.um olacak diyor. Yaşımız çok fazla bizim geç evlendik çünkü. Bu ay adet olursam aşılama yapılacak

canım günün de geçmiş test yapabilirsin.. biliyorum korkuyorsun ama ya bu korkuyu birkaç gün daha çekeceksin ya da testini yapacaksın. hakkında hayırlısı olsun inşallah.....

Bugun testi yapicam dedigin gibi silik cikmasi lazim bakalimm
Insallah canim yaaa bu sefer olsunnn.cok istiyorummm:))

inşallaaahhhhhhhh canım benim... ben de çok istiyorum. inşallah tutar bu ay hayırlısıyla ama dediğimiz gibi kendimizi dinlemek, belirti aramak yok... bu günlerini değerlendir sonra akışına bırak canım olur mu???

X