Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

canım günün de geçmiş test yapabilirsin.. biliyorum korkuyorsun ama ya bu korkuyu birkaç gün daha çekeceksin ya da testini yapacaksın. hakkında hayırlısı olsun inşallah.....

Sağol canım benim.

Aslında çok fazla belirtim yok sadece akıntı çok fazlaştı. Çok bitkin hissediyorum kendimi. Cumartesi akşam sağ tarafıma şiş batıyor gibi zıplattı beni 8 kez oldu hayret bişey.

Birde namaz kılarken eğilince kasığın sol tarafında bir şişlik hissettim dünden beri, hala da var.

Diğer bebekte bunların hiç biri olmamıştı.
Bu farklı .....

Sağol canım benim.

Aslında çok fazla belirtim yok sadece akıntı çok fazlaştı. Çok bitkin hissediyorum kendimi. Cumartesi akşam sağ tarafıma şiş batıyor gibi zıplattı beni 8 kez oldu hayret bişey.

Birde namaz kılarken eğilince kasığın sol tarafında bir şişlik hissettim dünden beri, hala da var.

Bu farklı .....

canım senin en önemli belirtin adetinin gecikmiş olması. diğerleri doğru da olabilir psikolojik de. bunun cevabı sadece testte yazacak biliyorsun :KK34:

ALLAH'ım o güzel KABE-İ ŞERİFİNDe dua edenler hürmetine, bu ay da burda bulunan ve bulunmayan tüm bebek isteyenlerin hamilelik haberini verir de çifte Bayram yaparız inşallah !!!

valla enerjim tavan... birazdan biter merak etmeyin sizi gördüm diye geldi bu enerji... bir size bir kocişe... :KK1::KK53::KK53::KK53::KK53:

kızlar var mı önemli bir haber...

:KK52::KK52: önemli olan da bu zaten... valla yarın 1 ekim... heyecanlı bekleyişlerin sonuçlarını almaya başlayacağız inşallah!!!

günaydın tatlışlar bugün nasılsınız bakalım....ben bu aydan ümitliyim nedense kısmet hadi bakalım....:KK9::KK9::KK9:

günaydın canlar nasılsınız

günaydıınn kızlaaaarrrr.... nasılsınızzz....???

Herkese güzel bir hafta diliyorum. Malum bugün Pazartesi mesai başladı ve ben hala adet olmadım.

Bugün 30. günüm, Umudum iyice arttı ama test yapmaya korkuyorum.

Herkese selamlar gunaydınlar kızlar.nasılsınız bugun?

canım günün geçti mi peki?

Gunaydinn herkese
Bati yaklasan arkadaslar hayirli haberlerinizi bekliyoruzz

Nasılsınız arkadaslar

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.... canlarımmmmmmm özledim sizi beeeeeeeeeeee...:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Enerjiniz bol olsun ins

inşallaaahhhhhhhh canım benim... ben de çok istiyorum. inşallah tutar bu ay hayırlısıyla ama dediğimiz gibi kendimizi dinlemek, belirti aramak yok... bu günlerini değerlendir sonra akışına bırak canım olur mu???

Aynen oyle yapacagim.artik eskisi gibi belirti aramiyorum zaten
Umutluyum ama olmazsada Allah in takdiri napalim onumuzdeki maclara bakariz:)

Sağol canım benim.

Bu farklı .....

Gunun gecmis cnm test yap bencede
Korkacak bisey yok.kafani rahatlat.beklemek zor .bekledikce yipranacaksin

günaydıınn kızlaaaarrrr.... nasılsınızzz....???

günaydın canlar nasılsınız

Herkese güzel bir hafta diliyorum. Malum bugün Pazartesi mesai başladı ve ben hala adet olmadım.

Bugün 30. günüm, Umudum iyice arttı ama test yapmaya korkuyorum.

Herkese selamlar gunaydınlar kızlar.nasılsınız bugun?

Günaydın iyi haftalar... İnşallah canım bebiş seninledir.. Darısı hepimizin başına..

Günaydın canlarr nasılsınız :KK54:

X