Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

merhaba arkadaslar bişey sorucam bilenler cevaplayabilir mi acaba.......

bu TSH degerini ölçtürmek için hangi bölüme gitmek gerek........yani kadın dogum doktorunda mı yaptırmak gerek?

Kiz sen calismiyonmu bunları hangi ara yaptinki

akşam eve gidiyorum 7 gibi yemek yapıyorum yiyoruz 8 gıbı bı kalkıyorum işlere yatana kadr işleri bitiriyorum dün kışlıkların hepsini yıkadım bugun ütüleyip yerleştircem cnm :KK1::KK1: gel yardımaaa yaa toprağımm :KK1:

kızlar benim yumurtlama tarihim geçti 2 gün oldu ama hala hem sağ hem de sol kasığımda ağrı var acaba hala mı yumurtluyorum ki ben :44::44::44::44:

Iliskiden 9-10 gun sonra cikar diyorlar istersen once bi idrar testi yap

eneeee maşallah :nazar::nazar: Rabbim kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah. çok güzel yaaaaaa :KK16: ben de istiyorum bunda :KK19:

idrar testi yapsan önce canım. boşuna deldirmiş olma kendini

idrar testi yapsam da güvenmem, ilkinde adetimi 4 gün geçtiği halde negatif çıkmıştı ama pozitifmiş. cumartesiye kadar bekliim en iyisi, sadece test yerine muayene de olmuş olurumm

saol canım benımm darısı basınaa olsuunnn...

lorammm sana küstüm benn :KK19::KK19: bebeşini gördüm hyrlı olsun RABBİM kucanı doldurtsun dedim çok şeyler söledim konuşmadın bnlee hıh çiçik anne nolcakk :KK35: şaka şaka annelik kutsaldır rabbim kucanı doldurdur canım bacım uzun ömürler versin inşş:KK54:

merhaba arkadaslar bişey sorucam bilenler cevaplayabilir mi acaba.......

bu TSH degerini ölçtürmek için hangi bölüme gitmek gerek........yani kadın dogum doktorunda mı yaptırmak gerek?

Canim ben kadin doguma hamile kalmak istiyorum diyevilk gittigimde kan testi ve tsh testi istedi
O sekilde yonlerdirdi ve yaptirdim
Direk ben tsh yaptirmak istiyorum diye gidebilirmisin bilmiyorum
Endokrin bolumu var hormonlara bakan

idrar testi yapsam da güvenmem, ilkinde adetimi 4 gün geçtiği halde negatif çıkmıştı ama pozitifmiş. cumartesiye kadar bekliim en iyisi, sadece test yerine muayene de olmuş olurumm

hımm... anladım canım. hayırlısı olsun. inşallah hamilesindir canımın içi

kızlar bugün doktorumu aradım.. hocam olmuyo bu ayda yok falan filan hsg yaptırsam mı ki dedim.. yok dedi sen hamile kaldın tüplerinde sorun yok.. gel sana aşılama yapalım demez mi..:KK28: tabi ben bi bocalım..hocam ya o kadar vahim mi durumum falan dedim.. olur mu hiç aşılama muayene süresi kadar birşey..sadece eşinin spermlerinden en saglıklı olanlarını seçip ilişkiyle degilde dışşardan veriyoruz..yine süreç aynı falan dedi teselli etti işte bayagı.. :nazar: kanka olduk resmen kadınla.. Kısacası ayın 22 sine randevum var AŞILAMAAAA yaptırıyoruzz :KK53:

Canim ben kadin doguma hamile kalmak istiyorum diyevilk gittigimde kan testi ve tsh testi istedi
O sekilde yonlerdirdi ve yaptirdim
Direk ben tsh yaptirmak istiyorum diye gidebilirmisin bilmiyorum
Endokrin bolumu var hormonlara bakan

tesekkür ederim canım cevabın için....... bende gittim bugun sadece kan testi istedi benden ama testte sadece beta hgc degeri var.... tsh degerine baktırmamıs...acaba bu doktorun ilgisizliginden mi kaynaklanıyo?

Canlarım bana bugün müsade edin ben akşam sakin kafayla düzeltmeleri yapayım şimdi sizden ricam hamile olanları ve ismi eklenecekleri bir kişi özel msj atsın ne olur tek tek okumak zor olacak,şimdi işteyim hemen düzenleyeceğim akşama olur mu hoşçakalııııııııın!!!!!!:KK3:

canım yaaa bi ricam var.. ekimle kalmasak hani herkes batını yazsa regli olanlar yeni batlarını yazsa.. listeyi ona göre yapsan..hem bizde kendimizi yabancı hissetmemiş oluruz :nazar:

insallah dolsun dolsun hamislerle... bende hafta hamis yazarsiniz.. :KK34:

Oy oy oy allah'im sen nelere kadirsin.. kucuk bisey yaa.. allah'im sag salim kucagina almayi nasip etsin canim.. darisi bize..:KK16::KK16:

monbebem senin haftasonu kontrolün yok muydu? gitmeyecek misin???

kızlar bugün doktorumu aradım.. hocam olmuyo bu ayda yok falan filan hsg yaptırsam mı ki dedim.. yok dedi sen hamile kaldın tüplerinde sorun yok.. gel sana aşılama yapalım demez mi..:KK28: tabi ben bi bocalım..hocam ya o kadar vahim mi durumum falan dedim.. olur mu hiç aşılama muayene süresi kadar birşey..sadece eşinin spermlerinden en saglıklı olanlarını seçip ilişkiyle degilde dışşardan veriyoruz..yine süreç aynı falan dedi teselli etti işte bayagı.. :nazar: kanka olduk resmen kadınla.. Kısacası ayın 22 sine randevum var AŞILAMAAAA yaptırıyoruzz :KK53:

bu ay gelmezse bende yaptırcam aşılama ya kafaya koydum yani :26::26:

hayırlısı olsun canım. sen ne kadardır deniyordun ki aşılamayı teklif etti sana?

X