Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kızlar adetimi 9 ekimde bekliyordum gelen giden yok yani günüm geçti kocişe üzüldüm ama rabbim büyük belki de spoş az olmasına rağmen mucizemi göndermiştir...ben geçen ay doktora gittiğimde bidahaki ay adetin 3.gunu gel demişti normalde yarın olmam gerekiyordu bende düzenli olarak adet gördüğüm için yarına randevu almıştım 2 hafta kadar oldu :)sata göre yarın gebelik olsa 4+3 oluyo netteki hesaplamaya göre eğer varsa gebelik görünür mu :):):)NOLUR DUA EDİN BANA BELKİ MUCİZEM GELMİŞTİR :):)

bende seni soruyoruyordum inşallah gelmiştir mucizen inşallah hamile kalırsın canımmmm :KK16:

Telden girdigim icin halay kuramiyorum ama hepinize Allah kucaklariniza almayi nasip etsin ve geri kalanlarimiz.....
Hepiniz ANNE olasiniz insssss :)))))))))

daha çok yeniymişsin güzelim. araştırdın mı bu aşılama olayını? ya ümidini kırmak istemiyorum ama doktoruna güveniyor musun? burdan bir arkadaş sırf denememiş olmayayım diye aşılama olmuştu tutmayacağnı bile bile demişti ismini hatırlamıyorum ama. tutma oranı düşük falan demişti. bazen maddiyat için bu gibi işlemleri yaptırabiliyorlar canım onu demek istedim. umarım yanlış anlamazsın :26::26:

canım doktoruma güveniyorum neden dicen.. ben ona klomene başlamak için yalvardır resmen yazmamıştı bana hsg dedim hayır dedi.. hsgde ücretli biliyosun.. benim etik kurallarım var git başkasına yaptır derdi hep.. bende ama olmazsa gelirim yanınıza demiştim.. bu defa 5 aydan sonra arayınca ee hocam olmadı bakın deyince.. bunu önerdi sadece.. yapmamız lazım falan demedi.. bırakalım olur ama madem panikleyip stres yapıyosun azıcık el atalım dedi.. çok samimiydi inan ki..sagol bu arada uyarın için..

kızlar bugün doktorumu aradım.. hocam olmuyo bu ayda yok falan filan hsg yaptırsam mı ki dedim.. yok dedi sen hamile kaldın tüplerinde sorun yok.. gel sana aşılama yapalım demez mi..:KK28: tabi ben bi bocalım..hocam ya o kadar vahim mi durumum falan dedim.. olur mu hiç aşılama muayene süresi kadar birşey..sadece eşinin spermlerinden en saglıklı olanlarını seçip ilişkiyle degilde dışşardan veriyoruz..yine süreç aynı falan dedi teselli etti işte bayagı.. :nazar: kanka olduk resmen kadınla.. Kısacası ayın 22 sine randevum var AŞILAMAAAA yaptırıyoruzz :KK53:

:KK53::KK53::KK53::KK53: canım aşılamayı düşünmen için çok erken değilmi :26:

canım benim inşallah bebiştir :KK16: ama doktor reglinin 3.günü gel demiş yani sen olman gereken zamanın 3.günü degil oldugun zamanın 3.günü gidicen.. :) bi test yapsana
ama 3.gun randevu alamamki canım ya bayrama denk gelirse bide ben özele gidiyorum randevu almak zor oluyor en azından gebelik yoksa ne yapacağız onu konuşuruz ilaç verecekse verir bende adetin 3.günü başlarım dun yaptım test ama öğleden sonra negatif çıktı :)bakalım hayırlısı dua edin bana

canım doktoruma güveniyorum neden dicen.. ben ona klomene başlamak için yalvardır resmen yazmamıştı bana hsg dedim hayır dedi.. hsgde ücretli biliyosun.. benim etik kurallarım var git başkasına yaptır derdi hep.. bende ama olmazsa gelirim yanınıza demiştim.. bu defa 5 aydan sonra arayınca ee hocam olmadı bakın deyince.. bunu önerdi sadece.. yapmamız lazım falan demedi.. bırakalım olur ama madem panikleyip stres yapıyosun azıcık el atalım dedi.. çok samimiydi inan ki..sagol bu arada uyarın için..

anladım canım. hayırlısı olsun o zaman. vesile olur inşallah yavrucuğuna :KK16::KK16:

kızlar bugün doktorumu aradım.. hocam olmuyo bu ayda yok falan filan hsg yaptırsam mı ki dedim.. yok dedi sen hamile kaldın tüplerinde sorun yok.. gel sana aşılama yapalım demez mi..:KK28: tabi ben bi bocalım..hocam ya o kadar vahim mi durumum falan dedim.. olur mu hiç aşılama muayene süresi kadar birşey..sadece eşinin spermlerinden en saglıklı olanlarını seçip ilişkiyle degilde dışşardan veriyoruz..yine süreç aynı falan dedi teselli etti işte bayagı.. :nazar: kanka olduk resmen kadınla.. Kısacası ayın 22 sine randevum var AŞILAMAAAA yaptırıyoruzz :KK53:

Canim bende dusunuyorum artik asilama
Siz erken karar vermisinizz
Sen bi git bakalim hayirlisi ile bizede anlat
Insallah olur tatlim

ama 3.gun randevu alamamki canım ya bayrama denk gelirse bide ben özele gidiyorum randevu almak zor oluyor en azından gebelik yoksa ne yapacağız onu konuşuruz ilaç verecekse verir bende adetin 3.günü başlarım dun yaptım test ama öğleden sonra negatif çıktı :)bakalım hayırlısı dua edin bana

hmm anladım.. dilerim bebiş olurda hiçbişeye gerek kalmaz :21:

tesekkür ederim canım cevabın için....... bende gittim bugun sadece kan testi istedi benden ama testte sadece beta hgc degeri var.... tsh degerine baktırmamıs...acaba bu doktorun ilgisizliginden mi kaynaklanıyo?

Beta hgc hamile olup olmadigina bakmak icin ister
Sen doktora ne icin gittin kontrole mi yoksa gebelik varmi yokmu onu ogrenmeyemi

Canim bende dusunuyorum artik asilama
Siz erken karar vermisinizz
Sen bi git bakalim hayirlisi ile bizede anlat
Insallah olur tatlim

canım haklısınız bikaç arkadaş daha erken dedi ama.. 1 yıl sonrada olsa olacak şimdide olacak.. hiçbirşey yapmadan beklemek beni çok yoruyo.. bi zararıda yok zaten.. üstelik boş gebelik bozuk sperm yada yumoştan kaynaklıymış.. demekki döllenme oluyo bende ama bozuk oldugu için tutmuyo.. aşılamada spermin en iyisi seçiliiyo yumoşunda en iyisine koyuluyo :KK1: bakalım kısmet

Kızlar adetimi 9 ekimde bekliyordum gelen giden yok yani günüm geçti kocişe üzüldüm ama rabbim büyük belki de spoş az olmasına rağmen mucizemi göndermiştir...ben geçen ay doktora gittiğimde bidahaki ay adetin 3.gunu gel demişti normalde yarın olmam gerekiyordu bende düzenli olarak adet gördüğüm için yarına randevu almıştım 2 hafta kadar oldu :)sata göre yarın gebelik olsa 4+3 oluyo netteki hesaplamaya göre eğer varsa gebelik görünür mu :):):)NOLUR DUA EDİN BANA BELKİ MUCİZEM GELMİŞTİR :):)

inşallah bebiişin sneinledir seremcim :KK16:

canım doktorunla bir konuş istersen. adetinin 3.günü alttan bakıyorlar. o zaman herşey daha net görünüyor galiba. yani o gün bakması lazım illa. ilaç yazıp da o gün kullan demiyor. sen söyle olsun gel kan testi yapalım de rbelki. bir de test yapmışsın negatif çıkmış. belki bir ihtimal stresten gecikmiş olabilir mi? sen yine de bu ihtimali aklının bir köşesinde tutup öyle git canım. olur mu?

hmm anladım.. dilerim bebiş olurda hiçbişeye gerek kalmaz :21:

adet oldugun gunle beraber 12. gun ve 17. gun 2 gun arayla yap ve daha sonrasında yapma. ve kendini azıcık sakinleştir canım. çok stres ve panik yapıyorsun. aslında azıcık kafayı dagıtsan çok iyi olur biliyor musun? aslında kendine biraz zaman versen çok iyi olacak.

adet oldugun gunle beraber 12. gun ve 17. gun 2 gun arayla yap ve daha sonrasında yapma. ve kendini azıcık sakinleştir canım. çok stres ve panik yapıyorsun. aslında azıcık kafayı dagıtsan çok iyi olur biliyor musun? aslında kendine biraz zaman versen çok iyi olacak.

canım mik miki tamam dedigin gibi yapma deyince yapmıyosun.. ama stresi yapma deyince gitmiyo işte.. elde olab birşey olsa neden yapayım ki engelledigini bile bile yapar mıyım.. yumoş zamanı bat zamanı hep geriliyorum işte..

X