Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Canim adetlrim duzenli vede 2 cocuk annesi oldugum icin yumurtlama gunlerimi kestirebiliyorum....
Ben genelde erken yumurtlayanlardanim herhalde....
Hersey kismet gec olsunda guc olmasin yeterki hayirlisi olsun.:::
Ahh bebeim ya bak rabbim sana 2tane nasip etmis ne kadar guzel biz 1senedir ugrasiyoruz bi arpa boyu gidemedik hic bi sorunda yok ama ortada bebisimde yok bende melegimi istiyorum ama gelmiyo sipa

Valla bacidan cok kardes cunki 19 yasindayim 1bucuk senedir evliyim vajinismus gecti basimdan sonra meliyat oldum ole karikoca olduk simmdi de 4 5 aydir deniyoruz ve kaynana ayni zamanda halam beela olmus basima malesef

Valla bacidan cok kardes cunki 19 yasindayim 1bucuk senedir evliyim vajinismus gecti basimdan sonra meliyat oldum ole karikoca olduk simmdi de 4 5 aydir deniyoruz ve kaynana ayni zamanda halam beela olmus basima malesef

Oyyy cok kucuk ewlenmissin canim sen ya dktora gidiyomusun tedaviye basladiniz mi hic bi kaynananlami oturuyosun ahh be kardesim def et basindan ezdirme kendini saygisizlikta yapma ama sok lafinida Allahtan gersey esin korumuyo mu seni

Doktora gittim test falan yaptirdim sorunim yokmus esimde gitti sonra islerden dolayi zaman bilamdi makina aldik bu ay iste yumurta catlamasi icin bakalim neolcak kasik agrilarim falan var basim dönmeye basladi bugun

Doktora gittim test falan yaptirdim sorunim yokmus esimde gitti sonra islerden dolayi zaman bilamdi makina aldik bu ay iste yumurta catlamasi icin bakalim neolcak kasik agrilarim falan var basim dönmeye basladi bugun

Adet tarihin ne zaman canim

Ahh bebeim ya bak rabbim sana 2tane nasip etmis ne kadar guzel biz 1senedir ugrasiyoruz bi arpa boyu gidemedik hic bi sorunda yok ama ortada bebisimde yok bende melegimi istiyorum ama gelmiyo sipa
Cok sukur canim iki oglum var biri 7 digeri 3 yaslarini doldurmak uzereler....
ama kiz bebegin sevgisine hasretim cok istiyorum bir kizim olmasini....
tabiki herseyden once saglik sihhat hayirli evlat....
her iki oglumda tum gun okuldalar hazir gencken belki kizimda olur zamanim gecer diyorum....
tabiki Allah once hic olmayanlara nasip etsin sonrada bizlere sizin durum daha zor....
Allah fazla hasret cektirmeden bebisiniz gelir...:

Cok sukur canim iki oglum var biri 7 digeri 3 yaslarini doldurmak uzereler....
ama kiz bebegin sevgisine hasretim cok istiyorum bir kizim olmasini....
tabiki herseyden once saglik sihhat hayirli evlat....
her iki oglumda tum gun okuldalar hazir gencken belki kizimda olur zamanim gecer diyorum....
tabiki Allah once hic olmayanlara nasip etsin sonrada bizlere sizin durum daha zor....
Allah fazla hasret cektirmeden bebisiniz gelir...:

İnsallah canim insallah gelir kiz erkek farketmez bizde istedigi gibi gelsin saglikli olsun da :-D :-D 1yildir hasretiz cok zor boylede canim bi bilsen doktorumda hic bi problem yok diyo rabbim ne zaman yazdiysa o zmn olcak diyoruz bizde insallah seninde guzwl bi kizcen olir insallah :-) :-)

Adet tarihim 18 iste. Ve cok sukur halamla yasamiyorum yoksa simdi kesin kanser hastasi olmustum herhwld ah ben neler cektim bu yasta hayat hikayemi yazsam varya kitap ur

Hamilelik kisiden kisiye degisir kiminin hemen kiminin aylar sonra olur....
kisinin hamileligi bile bir degil biri ilk ayda olur digeriide aylar sonra sans yani....
k.v birdaha kafani sisirirse deki oglunun spermleri supermendide bende engelliyorum....
yada her konustugunda gul gec hic kaaleye almaki kendi kendine catlasin....

Adet tarihim 18 iste. Ve cok sukur halamla yasamiyorum yoksa simdi kesin kanser hastasi olmustum herhwld ah ben neler cektim bu yasta hayat hikayemi yazsam varya kitap ur

Adet tarihini bekle canim sende nerden buldun halanin oglunu yaw :-D :p bozma hemen moralini umitsizligede kapilma en buyuk etken moral bu durumda

Hamilelik kisiden kisiye degisir kiminin hemen kiminin aylar sonra olur....
kisinin hamileligi bile bir degil biri ilk ayda olur digeriide aylar sonra sans yani....
k.v birdaha kafani sisirirse deki oglunun spermleri supermendide bende engelliyorum....
yada her konustugunda gul gec hic kaaleye almaki kendi kendine catlasin....

Hahahaaa ewet canim benim sposlar supermenmi lafini tuttum hahahaaa :-D

Napalim iste asik oldum sonra onj da istedigini duyuncq 3 sene sonra rdem sayesindde tanidtik vehalam hergun dedem bedua okuor nerden bu isi yapti diye. Bana seni istemiyorum dedi bana kufur hakaret ettigide olmustur iftira atigida hersey olmustur yani vajinismus varkende oglumu alip gidecem diyordu yada kuma getircek diodu

İnsallah canim insallah gelir kiz erkek farketmez bizde istedigi gibi gelsin saglikli olsun da :-D :-D 1yildir hasretiz cok zor boylede canim bi bilsen doktorumda hic bi problem yok diyo rabbim ne zaman yazdiysa o zmn olcak diyoruz bizde insallah seninde guzwl bi kizcen olir insallah :-) :-)
Inss canim inss saglikli olsunlarda....
benim bir arkadasim var 2,5 hic cocugu olmadi tedaviyle hamile kaldi onunda kalbi durdu....
kadin devamli tedavi gordu sonuc nedeni bilinmeyen kisirlik....
Tup bebek yapti bir oglu oldu ardindan kendiliginden hamile kaldi simdi bir kizi oldu...
Allahtan umut kesilmez umarim hayirlisiyla hemencecik guzel meleklerinizi kucaginiza alirsiniz...

Napalim iste asik oldum sonra onj da istedigini duyuncq 3 sene sonra rdem sayesindde tanidtik vehalam hergun dedem bedua okuor nerden bu isi yapti diye. Bana seni istemiyorum dedi bana kufur hakaret ettigide olmustur iftira atigida hersey olmustur yani vajinismus varkende oglumu alip gidecem diyordu yada kuma getircek diodu

Yuhh inanamiyorum ya terviyesiz siz iliskiye giremediniz mi esinle canim ne kadar zaman giremediniz kv keske soylemeseydiniz esinle halletseydiniz kufur ediyo he saygisiz kadin cok sinirlendim simdi ona daha sen kuccuksun bide sana yukleniyomu. Terbiyesiz

Inss canim inss saglikli olsunlarda....
benim bir arkadasim var 2,5 hic cocugu olmadi tedaviyle hamile kaldi onunda kalbi durdu....
kadin devamli tedavi gordu sonuc nedeni bilinmeyen kisirlik....
Tup bebek yapti bir oglu oldu ardindan kendiliginden hamile kaldi simdi bir kizi oldu...
Allahtan umut kesilmez umarim hayirlisiyla hemencecik guzel meleklerinizi kucaginiza alirsiniz...

Hep birlikte en kisa zamanda insallah bebegim benim anne olmayi ogretirsi bize hem :-* :-D

1 seneden fazla karikoca olamadik sonra ameliyat oldu. Iste. Ya varsi bana ole davransin esimi doldurup sjnirlerkni bozmasaydi umrumda olmazdi aslinda lkuor cok üzülüyorum cjnki o benim halam ve malesef cok sefkatsiz yapmadigim seyler ogluna soyluor banada solemiyor yani bu yuzdende tellerine cikmiyorum tel actim bi defa hala buyi arasana dedim arayipta ne dicem sanq dedi ve bende oglun konusmak istio ben bisey istemikm dedim ondan sonra konusmuyom onal. Ve allahim sirf o kadinin idani bqnq hayi bi evlat nasip etseydi vlallah dunyalar benkm olurdu ya vqllq sanki 10 senedir cocougum olmuyormus gibi bi hasret var icimde

Ya birseyi merak ediyorum gecenlerde ablam hafta sonu icin bana geldi...
daha once telde epilasyon lazerden bahsetti arkadasi almis memnun kalmis felan....
neyse ablam bana gelince bizim burdaki alisveris merkezini gezerken lazer mak indirime girince bir tane o birtanede ben aldim....
saticiya sordum hamilelikte kullanilirmi diye oda evet kullanilabilir dedi....
bende kullanma kulavuzunu okurken hamileler kullanmasin diyordu....
bugun test négatif cikinca kullanmaya basladim yuz bolgesinde....
mak kil koklerini yakiyor acaba kullanmasammi hic kararsiz kaldim....

Arkadaslar on gundur hap kullaniyorum 3.4gundur bi iki damla kan grliyordu bugun biraz daha artmis ne olabilir hapi bi iki defa unuttugum oldu ve daha once iki dusuk yaptim

Herkesi kendi e gore bir derdi var. Napalim iste kafam karisik surkli stressdeyim kafama cok takIom herseyi hamilelik meselesi cok sonra halam sonra esjm nebilim ya

1 seneden fazla karikoca olamadik sonra ameliyat oldu. Iste. Ya varsi bana ole davransin esimi doldurup sjnirlerkni bozmasaydi umrumda olmazdi aslinda lkuor cok üzülüyorum cjnki o benim halam ve malesef cok sefkatsiz yapmadigim seyler ogluna soyluor banada solemiyor yani bu yuzdende tellerine cikmiyorum tel actim bi defa hala buyi arasana dedim arayipta ne dicem sanq dedi ve bende oglun konusmak istio ben bisey istemikm dedim ondan sonra konusmuyom onal. Ve allahim sirf o kadinin idani bqnq hayi bi evlat nasip etseydi vlallah dunyalar benkm olurdu ya vqllq sanki 10 senedir cocougum olmuyormus gibi bi hasret var icimde
Oyle dusunme herseyin hayirlisini iste.... Dogru birde yakin akraba olunca insana dahada koyuyor...
ama takma sen 3.kisiler icin evini huzursuzluk sokma....
hersey esinde biter.... Onemli olan o...
Boyle kaynanalari gorunce iyiki k.v binlerce km uzaklikta diye sukur ediyorum....

X