Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

aranıza yeni katıldım.. anne adayı olmak istiyorum eşimle 1 yıllık evliyiz 6 aydır da cocuk sahibi olmak istiyoruz ama halen beklemedeyiz. ve benim en büyük korkum ya bebeğimiz olmazsa :KK43: bu ay doktora gitcez bakalım nedicek :KK43:

Ablam brni kaynanamda uzak benden ama basima neler getiriyor. Ya esime dirdir ediyor esimin morali bozuluo dolaysiyla banada yansiyor siniri

Arkadaslar on gundur hap kullaniyorum 3.4gundur bi iki damla kan grliyordu bugun biraz daha artmis ne olabilir hapi bi iki defa unuttugum oldu ve daha once iki dusuk yaptim
Daha once hap kullanmadim... Oyle aylarca... Kendime guvensizligimden spiral rahat geldi....
belki regl oluyorsundur yada rahimde bir problem vardir.....
ilk oglumda dogumdan sonra cok az sûre emzirenler icin hap kullandim oda devamdi 15 gunde bir regl yapiyordu biraktim spirale dondum

Daha once hap kullanmadim... Oyle aylarca... Kendime guvensizligimden spiral rahat geldi....
belki regl oluyorsundur yada rahimde bir problem vardir.....
ilk oglumda dogumdan sonra cok az sûre emzirenler icin hap kullandim oda devamdi 15 gunde bir regl yapiyordu biraktim spirale dondum
Yarin test alip yapacam acaba hspi unuttugum gunlerde gebemi oldum diye adet kansmasi olamaz on gun once oldum hapi kullanmaya basladim anlamadimki bende

Kizlar size iyi gclr....
erken kalkmam lazim....
sabah 9 da discide randevum ordanda oglumun basket kursu var 19.30 da nasil yetistirecem Allah bilir....
hepinize bol sohpet bol bebis diliyorum....

günaydın cnm
ben bugün çalışmıyorum ama alışkanlık sabah sabah uyandım bidaha da uyuyamadım:KK50:

Evt calisinca alışkanlık oluyo ben de evde olsamda uyuyamam cok. Sen ne is yapiyodun canim? Bu arada durumlarin nasil gelicek gibimi kirmizilar? Az gunumuz kaldi malum

günaydıınnnn güzellerr :KK3::KK3::KK3::KK3:

bebeğim hayrola neyin var???????????

ben de çalışıyorum ben de !!!!!! :KK14::KK14:
Günaydın bitaneeeemhg
Evt calisinca alışkanlık oluyo ben de evde olsamda uyuyamam cok. Sen ne is yapiyodun canim? Bu arada durumlarin nasil gelicek gibimi kirmizilar? Az gunumuz kaldi malum

Bende çalışan gruptayim hatta yarjn bile çalışıyorum :KK43:( ve 7senedir çalışıyorum hala erken uyanmak için birine ihtiyacım oluyo alışamadım erken kalkmaya eskiden annem kaldiriyordu simdi kocişim kaldırıyor :KK66:)

Hoşgeldin tatlim. Bayamin 4. Gunuyle öbür cumartesi de çalışıyorum ben off:KK43:

benim bugün normalde yarım gündü arefe çalışmıyoruz diye bugünü ve haftaya c.tesiyi tam gün yaptılar. şaka gibi :KK47::KK47:
evde olsam önce çalırken uyandığım saatte uyanırdım sonra hoooop geri yastığıma :KK1::KK1:

Bende çalışan gruptayim hatta yarjn bile çalışıyorum :KK43:( ve 7senedir çalışıyorum hala erken uyanmak için birine ihtiyacım oluyo alışamadım erken kalkmaya eskiden annem kaldiriyordu simdi kocişim kaldırıyor :KK66:)

Kocamla ben kurulmus saat gibiyiz.hafta ici kacta kalkiyosak hafta sonu da ayni.ama bazen uyumak istedigimde kalkip kahvalti yapiyoz sonra gidip bi daha yatip uyuyoruz o da 12 - 1 i buluyo kalkmamiz

Günaydın bitaneeeemhg

bebeeemm naptın akşam? eşinin moralini düzeltebildin mi?? yoksa sen gelene kadar atlatmış mıydı? :KK1:

Kocamla ben kurulmus saat gibiyiz.hafta ici kacta kalkiyosak hafta sonu da ayni.ama bazen uyumak istedigimde kalkip kahvalti yapiyoz sonra gidip bi daha yatip uyuyoruz o da 12 - 1 i buluyo kalkmamiz

bu da iyiymiş :KK1::KK1: biz de 9 gibi falan uyanıyoruz en fazla 10a kadar dayanabiliyoruz yatakta döne döne. sonra kalkıyoruz akşama doğru da uyku basıyor bakmışız koltukta uyuyorz ikimiz de :KK1::KK1:

bu da iyiymiş :KK1::KK1: biz de 9 gibi falan uyanıyoruz en fazla 10a kadar dayanabiliyoruz yatakta döne döne. sonra kalkıyoruz akşama doğru da uyku basıyor bakmışız koltukta uyuyorz ikimiz de :KK1::KK1:

Onu demeyi unuttum:)) biz erken uyuruz baya.10 dedinmiydi ben dayanamam kocam da pesimden damlar hemen zaten:)

X