Biz İnandık Siz de İnanın! ⭐

Merhaba :KK54:🌺🌸
6 Mayıs, Salı günü
Menüm
Kahvaltı:
*1 haşlanmış yumurta
*6 siyah zeytin
*1 dilim beyaz peynir
*1 tatlı kaşığı tahin pekmez
*1 dilim tam buğday ekmeği
Ara öğün:
*filtre kahve
Öğle yemeği:
*1 haşlanmış yumurta
*2 dilim beyaz peynir
*yarım dilim tam buğday ekmeği
Ara öğün:
*1 nektarin
Akşam yemeği:
*sulu köfte
*3 y.k. biber yemeği
*2 y.k. yoğurt
Su:2 lt.
Adımlarım:3551 adım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Afiyet olsun canım adım yarışında var mısın😍

iyi aksamlar ,
Sabah 1d.ekmek ,ajvar ,peynir ,cay
Aksam bulgur pilavı ,yogurt ,patlican sote
1lt su
1kahve
4200 adim
Chocolita Chocolita
Yarın tartidan sonra ben izin alabilir miyim canim kızım hastalandi bir hafta okullarida yok pek aktif olamiycam ,hem bir hafta toparlansam adapte olmak icin iyi olucak

İyi Geceler 🌙

6 Mayıs Menü ve Spor Bildirimi

08.00 1 bardak kakaolu protein tozu

14.00 1 domates, kıvırcık salatası

18.00 4 yk menemen, 3 yk makarna, 1 dilim ekmek, 2 dilim kavun

2,5 litre su

8806 adım 🏃🏼‍♀️ Chocolita Chocolita 💕 Dutt Dutt
IMG_0472.jpeg

Merhaba :KK54:🌺🌸
6 Mayıs, Salı günü
Menüm
Kahvaltı:
*1 haşlanmış yumurta
*6 siyah zeytin
*1 dilim beyaz peynir
*1 tatlı kaşığı tahin pekmez
*1 dilim tam buğday ekmeği
Ara öğün:
*filtre kahve
Öğle yemeği:
*1 haşlanmış yumurta
*2 dilim beyaz peynir
*yarım dilim tam buğday ekmeği
Ara öğün:
*1 nektarin
Akşam yemeği:
*sulu köfte
*3 y.k. biber yemeği
*2 y.k. yoğurt
Su:2 lt.
Adımlarım:3551 adım
Chocolita Chocolita Dutt Dutt
Salı mı? 🙃

İyi akşamlar menümü yazayım.

Sabah
1 omlet ve peynir 1 dilim ekmek

Öğlen
Çorba
1.5 lahmacun

Akşam
meyveli kinoalı yoğurt

Bugün özel günüme girdiğim icin tatlı krizi yaşadım ve malesef biraz kaçamak yaptım.
Telafi etmek için 25 dakika toplamda 9 km kardio bisiklet ve 5 dakika da bel hareketi yaptım.

Yarın tartı fotosunu gönderirim.

Kızlar şu saate kadar çocuk odasını boyadım. Yine de bitmedi. Yarın devam edicem. Hangi akla hizmet koyu gri yaptıysam ben bütün evi. O zaman onu seviyorduk. Yok kapanmıyor. Mahvoldum her yerim ağrıyor. Çok geç bakabildim buraya da. Menü kontrollerini yarın yapabilicem herkes göndermiştir umarım. Sabah erkenden çocuğun kursu var ona uyanmam gerekiyor.
Yarın bildirimlerimi geç yapabilirim şimdiden kusura bakmayin olur mu 🥺 Bu boya işi tamamlanıp temizlik falan aradan çıkması lazım. Yere damlayanların da peşine düşemedim tellerim artık

Ben bugün kıymalı makarna yedim.
O kadar

1000 kalori yaktım cezamı da tamamladım
Bugüne cezalilar vardı yarın onun kontrolünü de yaparım.

Yarın grup yıldızları tartıları özelden atmayi unutmasin. Diğer herkes normal topiğe atıyor. Kevso yarın gönderecek. Diğer yeni gelen iki arkadaşın yarın tartı göndermesine gerek yok. Hayırlı geceler kızlar

IMG_20240507_011632.jpg

Kızlar şu saate kadar çocuk odasını boyadım. Yine de bitmedi. Yarın devam edicem. Hangi akla hizmet koyu gri yaptıysam ben bütün evi. O zaman onu seviyorduk. Yok kapanmıyor. Mahvoldum her yerim ağrıyor. Çok geç bakabildim buraya da. Menü kontrollerini yarın yapabilicem herkes göndermiştir umarım. Sabah erkenden çocuğun kursu var ona uyanmam gerekiyor.
Yarın bildirimlerimi geç yapabilirim şimdiden kusura bakmayin olur mu 🥺 Bu boya işi tamamlanıp temizlik falan aradan çıkması lazım. Yere damlayanların da peşine düşemedim tellerim artık

Ben bugün kıymalı makarna yedim.
O kadar

1000 kalori yaktım cezamı da tamamladım
Bugüne cezalilar vardı yarın onun kontrolünü de yaparım.

Yarın grup yıldızları tartıları özelden atmayi unutmasin. Diğer herkes normal topiğe atıyor. Kevso yarın gönderecek. Diğer yeni gelen iki arkadaşın yarın tartı göndermesine gerek yok. Hayırlı geceler kızlar

Eki Görüntüle 3423717
Canım sen niye kendini yoruyorsun? Altına astar atıyorlar önce. Boya yapmak kolay değil.

Ben her şeyde dipteyim adapte olamıyorum bu hafta da eksi gelmeyecek gibi :KK43: ara vermek istiyorum uygun olursa canım :/bu kadar emek veriyorsun kendimi daha da stresli hissediyorum
😔
Canım kendini öyle şartlama . Bende inan bayramdan bu yana adapte olmakta zorlanıyorum. Ara vermeyi de düşündüm ama dedim ara verirsem daha çok bırakırım kendimi. Olsun + da gelebiliriz ama elbet toparlayacak ve eksi geldiğimiz zaman da olacak .
Biz istiyoruz ki hep eksi görelim maalesef öyle olmuyor hep eksi görsek ne güzel olurdu 😂 ama olmuyor hepimiz öyleyiz yalnız değilsin . Bence bırakma ara verme

X