Bızde anne olacagız dıyenler buraya:)))

Merhaba kızlar bende 4 aydır deniyorum malesef ilk ay hemen olacak sanmıştım ama olmadı. Bende 2 senelik evliyim 24 yaşındayım ayın 25inde de doktora gideceğim bi kontrol olayım sonrası Rabbime kalmış reglimede 15 gün var. Ama kızlar şunu söyliyim Stresten uzak durmalı neden olmuyor diye kendimizi yememeliyiz akışına bırakmalıyız çığu yerde okudum Ben çokta takmıyorum ne zaman olursa başımın üstünde yeri var :))) sizde stres yapmayın kızlarr.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar bende 4 aydır deniyorum malesef ilk ay hemen olacak sanmıştım ama olmadı. Bende 2 senelik evliyim 24 yaşındayım ayın 25inde de doktora gideceğim bi kontrol olayım sonrası Rabbime kalmış reglimede 15 gün var. Ama kızlar şunu söyliyim Stresten uzak durmalı neden olmuyor diye kendimizi yememeliyiz akışına bırakmalıyız çığu yerde okudum Ben çokta takmıyorum ne zaman olursa başımın üstünde yeri var :))) sizde stres yapmayın kızlarr.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hos geldin canim benim daha 4 aydir deniyorsunuz o yuzden stres yapmaman normal ins hic yapmassin ben 2 sene deneyip olmadigindan sonra insan strese giriyor inan ♡♥♡♥

Meraba canimm topigin hayirli ugurlu olsun benimde 7 aydir bebisin olmuyor ins birbirimize destek olaalimmm hamisss kalaliimmm :)

" aşk-ı sehadet "

Merhaba kızlar bizimde 3 senedir bebeğimiz olmuyor.25 yaşındayım 27 si adet tarihim.ama hiç bir belirti yok o gıcık sivilceler yine çıktı :KK43:

Merhaba kızlar bizimde 3 senedir bebeğimiz olmuyor.25 yaşındayım 27 si adet tarihim.ama hiç bir belirti yok o gıcık sivilceler yine çıktı :KK43:

Benim 26 si aramizda bir gunlukcuk var anne oluruz ins bnde 3 girecem ama daha var :KK1:asilama yaptin mi? Ben yptim negatif tup bebek dusunuyrm ama oda esimi ikna etmeyw ve iyi bir yer bulmm lazim:)))

Benim 26 si aramizda bir gunlukcuk var anne oluruz ins bnde 3 girecem ama daha var :KK1:asilama yaptin mi? Ben yptim negatif tup bebek dusunuyrm ama oda esimi ikna etmeyw ve iyi bir yer bulmm lazim:)))

Yok canim biz daha yaptirmadik.aslında benim esimdeydi sıkıntı.2 sene önce varikosel ameliyatı oldu.o zamandan beri ilaçlar kullaniyor.sperm sayi hareket normale dondu bu sefer sperm DNA hasari cikti.o da düzeldi simdi morfoloji %2.dun Dr deydik.hersey normal hicbir sıkıntı yok morfolojiye takilmayin dedi.6 ay daha dogal yollardan deneyin olmazsa asilamayla baslayalim dedi.ramazan bitince bende tekrardan gideyim diyorum kist iltihap vs.var mi diye.en son mart ayinda gitmistim bi sıkıntı yoktu.gecen senede hsg cekildim tuplerimde acik.dr ye gittigimde bisey yok derse artik beklemekten baska caremiz kalmayacak..

Yok canim biz daha yaptirmadik.aslında benim esimdeydi sıkıntı.2 sene önce varikosel ameliyatı oldu.o zamandan beri ilaçlar kullaniyor.sperm sayi hareket normale dondu bu sefer sperm DNA hasari cikti.o da düzeldi simdi morfoloji %2.dun Dr deydik.hersey normal hicbir sıkıntı yok morfolojiye takilmayin dedi.6 ay daha dogal yollardan deneyin olmazsa asilamayla baslayalim dedi.ramazan bitince bende tekrardan gideyim diyorum kist iltihap vs.var mi diye.en son mart ayinda gitmistim bi sıkıntı yoktu.gecen senede hsg cekildim tuplerimde acik.dr ye gittigimde bisey yok derse artik beklemekten baska caremiz kalmayacak..

Eger doktorlara bakarsinz oooooooo cok bekleriz valla bnce asilamaydi tup bebekti hmn basliyalim:)))

Ewet arkadaslar bn 2 yildir bebek icin ugras veriyorum denemdigim kurler 2 asilama negatif bu topigi acma sebebim ugurlu gelecegini hissediyorum tanisalim konusalim akil verelim bir birimize bnm adetime 3 gun kaldi adet agrilari cekiyorum cocuk sahipi olmak istyn herkesi dertlesmek sohpet etmk icin topigime bekliyorum :KK16::KK16:16::KK16::KK16::KK16:

benmde adetime 1 gn kaldı gerçi düzensizim ama nolr olmıym allahm bi mucize bebiş glsn:emir_bebek::18:

Benimde 3 yıl oldu. 31 yaşındayım. Eşim varikosel ameliyat ı oldu ama ameliyattan sonra dr a götüremedim.ilaçlarını içti sadece... Tüp bebeğe başlayacağız ama işte korkuyorum. Dr önermişti zaten varikosel ameliyatından önce..hayırlısı artık ne desem boş. Ameliyat olalı 7 ay oldu ama artık yaştan dolayı beklemek istemiyoruz. Zaten bekle bekle sıkımtı başka birşey değil:KK43:

Benimde 3 yıl oldu. 31 yaşındayım. Eşim varikosel ameliyat ı oldu ama ameliyattan sonra dr a götüremedim.ilaçlarını içti sadece... Tüp bebeğe başlayacağız ama işte korkuyorum. Dr önermişti zaten varikosel ameliyatından önce..hayırlısı artık ne desem boş. Ameliyat olalı 7 ay oldu ama artık yaştan dolayı beklemek istemiyoruz. Zaten bekle bekle sıkımtı başka birşey değil:KK43:

Aslında bana kalsaydi ben de direk tüp istiyordum.ama Dr inşallah doğal yollardan olacak dedi.Esim ilaç konusunda çok titiz.ot cöp ne versem yer hiç itiraz etmez.Şükür 2 senede biz anca toparlayabildik şuan bile morfoloji %2 ama dr ye göre sorun değil doğal yollardan olabilirmiş.benim yaşım 25 adetlerim düzenli dr birazda bu yuzden direk tup demedi.ocak ayina kadar olmazsa asilamayla basliycaz bizde bakalim..beklemek gercekten cok sıkıntılı benle evlenenler 2.cocugu dogurdu bile..hayirlisi hakkimizda..Allah dogru zamanda dogru tedavilere ve dogru doktorlara yonlendirsin bizi insallah :)

Aslında bana kalsaydi ben de direk tüp istiyordum.ama Dr inşallah doğal yollardan olacak dedi.Esim ilaç konusunda çok titiz.ot cöp ne versem yer hiç itiraz etmez.Şükür 2 senede biz anca toparlayabildik şuan bile morfoloji %2 ama dr ye göre sorun değil doğal yollardan olabilirmiş.benim yaşım 25 adetlerim düzenli dr birazda bu yuzden direk tup demedi.ocak ayina kadar olmazsa asilamayla basliycaz bizde bakalim..beklemek gercekten cok sıkıntılı benle evlenenler 2.cocugu dogurdu bile..hayirlisi hakkimizda..Allah dogru zamanda dogru tedavilere ve dogru doktorlara yonlendirsin bizi insallah :)

Maalesef . Varikosel ameliyatı iki ya da üç yıla kadar sonuç veren bir ameliyatmış. Bizimki olduktan bir ay sonra bile çok umutluydu ama olmadı. Yaşı genc olsa ben de beklerdim ama 36. Ama tüpten de çok korkuyorum. Dr çok gerçekci tutmayanilir demişti. Bilemiyorum ya kafam çok karışıyor. Çok kilo almıştım ben sıkıntıdan öyle kilo vermişim ki:KK43: sadece duygularımı değil herşeyi etkiliyor bu durum. Hiç sabırlı değilim hiç

Maalesef . Varikosel ameliyatı iki ya da üç yıla kadar sonuç veren bir ameliyatmış. Bizimki olduktan bir ay sonra bile çok umutluydu ama olmadı. Yaşı genc olsa ben de beklerdim ama 36. Ama tüpten de çok korkuyorum. Dr çok gerçekci tutmayanilir demişti. Bilemiyorum ya kafam çok karışıyo. Çok kilo almıştım ben sıkıntıdan öyle kilo vermişim ki:KK43: sadece duygularımı değil herşeyi etkiliyor bu durum. Hiç sabırlı değilim hiç

Hangimiz sabırlıyız ki..benim esimde 32 yasinda.ben onun için endiselenirken sizin daha panik olmaniz normal.Allah kolaylik versin.tüp bebek karari vermekte kolay değil.ben simdi direk tüp istiyordum dedim ama ciddi anlamda Dr tüp deseydi nolurdu bilmiyorum.maddi acidan bi şekilde ayarlarsin kendini ama manevi açı yok mu..sonucunun olumlu olcagindan emin değilsin o çok can sıkıcı iste..keşke hemen tüp bebek yaptirmadan hamile kalabilsek..bütün arkadaslarim akrabalarim tek tek doguruyolar..nasil imreniyorum bir bilseniz...:KK14::KK14::KK14:

X