Bızde anne olacagız dıyenler buraya:)))

Hangimiz sabırlıyız ki..benim esimde 32 yasinda.ben onun için endiselenirken sizin daha panik olmaniz normal.Allah kolaylik versin.tüp bebek karari vermekte kolay değil.ben simdi direk tüp istiyordum dedim ama ciddi anlamda Dr tüp deseydi nolurdu bilmiyorum.maddi acidan bi şekilde ayarlarsin kendini ama manevi açı yok mu..sonucunun olumlu olcagindan emin değilsin o çok can sıkıcı iste..keşke hemen tüp bebek yaptirmadan hamile kalabilsek..bütün arkadaslarim akrabalarim tek tek doguruyolar..nasil imreniyorum bir bilseniz...:KK14::KK14::KK14:

Ben de öyle inan. Geçen eşim diyo bir arkadaşının karısı hamileymiş aramış söylemiş diğer ikinciye o da arayıp söylemiş . Bizim ki sevinmiş ama ben deliye dönüyorum işte . Bu sefer saçmalamaya başlıyorum kel alaka örnekler atıyorum ortaya... Ailesinde ateşleyenlerde bol bizi. Sürekli ya sürekli. Kesinlikle tüp kararı zor . Gecen yıl aman derdim ne var ki gider yaptırırız ama öyle olmuyormuş:KK43: zaten bi ton tahlil tetkit yapıldı. Şimdi hadi başa dön . Ben birgün hamile kalırsam normal olacağına inanıyorum o da olursa yani. Tüp falan benim için hüsran olacak. Hissediyorum ne yapayım:KK43: dr bile demiş zaten... Çok hasssas bir insanım ve güçlü bir karakterim yok, hemen dibe vuruyorum... İnan zaman geçsin istemiyorum korkudan. Dr lara inanılmaz sempatim varken artık cesaret edemiyorum ... Tüp yaptırırken de diyeceğim zaten konuşmadan yap yok o olur bu olur şu olur duymak istemiyorum

yok olmadım şmdi uayandm uyumuşum böyle rüyamda bi tencere zeytinle baklava gördm güzelmş mutlulukmuş ama inş hamileymdr test yapmadm

Hayirlisi olsunn yaaa :)))bnde hayir olsun insallah ruyamda kan testi ypyrdum ve pozitif cikiyordu hatta sayi bile vardi 200cikmisti bn kndme aaaaaa hamileyim dyrdum hakkimxda hayrlisi ins:))

Hayirlisi olsunn yaaa :)))bnde hayir olsun insallah ruyamda kan testi ypyrdum ve pozitif cikiyordu hatta sayi bile vardi 200cikmisti bn kndme aaaaaa hamileyim dyrdum hakkimxda hayrlisi ins:))

inş hamileyzdir ya bu güzel günler hürmetine inş. hamile kalmışızdr siz ne zamandr istiyosunz cnm

Yaa bn bsiokudum bu ay hamile kalmassam denemk idtyrm ama esim izin vermiyor ama pylasmak istyrm ...
bir kac enjektor alacaksnz ignesini cikaracaksniz ve esiniz bir plastik kaba veya bardaga bosalacak enjekterle hepsini cekeceksiniz ve siz esinizle yapmdgnz pozisyon durup oraya gecirip icine sıksın canim bi nevi asilama gibi oluyor böyle hamile kalanlar olmus

Yaa bn bsiokudum bu ay hamile kalmassam denemk idtyrm ama esim izin vermiyor ama pylasmak istyrm ...
bir kac enjektor alacaksnz ignesini cikaracaksniz ve esiniz bir plastik kaba veya bardaga bosalacak enjekterle hepsini cekeceksiniz ve siz esinizle yapmdgnz pozisyon durup oraya gecirip icine sıksın canim bi nevi asilama gibi oluyor böyle hamile kalanlar olmus

canım iyi akşamlar ben bugün regl oldum :KK14: başka aya kaldı çocuk özlemimiz send durum ne:26::KK14:

28 inde olmam gerekliydi 24 ünde oldum 4 gün önce :26:

vajinismusu yenmişsiniz tebrik ederim :KK9: sanırım daha yeni başladınız bebek çalışmalarına regl tarihinde ki değişiklikler hem mevsimsel olabilir birde yeni yeni giriyorsanız ilişkiye ondanda kaynaklanır tarih değişirmiş :26:

vajinismusu yenmişsiniz tebrik ederim :KK9: sanırım daha yeni başladınız bebek çalışmalarına regl tarihinde ki değişiklikler hem mevsimsel olabilir birde yeni yeni giriyorsanız ilişkiye ondanda kaynaklanır tarih değişirmiş :26:

Evet şükürler olsun yendim :KK16: kabus tu benim için :KK50: ama hala acım oluyor girerken zevk felan alamıyorum inşallah zamanla o da olur :KK1: haklısın ondan da olabilir ama düzenim şaştı belkide :26: ama ben çok umutlanmıştım hamileyim hamileyim diye ilk defa böyle belirtilerim oldu stres yaptım düşündüm düşündüm stresten ileri atması lazımken reglim geriye attı anlamadım bu işi:44:

Evet şükürler olsun yendim :KK16: kabus tu benim için :KK50: ama hala acım oluyor girerken zevk felan alamıyorum inşallah zamanla o da olur :KK1: haklısın ondan da olabilir ama düzenim şaştı belkide :26: ama ben çok umutlanmıştım hamileyim hamileyim diye ilk defa böyle belirtilerim oldu stres yaptım düşündüm düşündüm stresten ileri atması lazımken reglim geriye attı anlamadım bu işi:44:

daha çok yeni herşey acı olması normal ben olabildiğince kasmamaya çalışıyorum kendimi acı yok raki modunda :KK9: benimde mesela üzüldüğümde erken olur streslendiğimde geç olur şuna inanıyorumki beynimiz acayip oyun oynuyor bize umutlandırıyor işte hayırlı zamanda olsun inşallah bebişlerinizz :KK49:

daha çok yeni herşey acı olması normal ben olabildiğince kasmamaya çalışıyorum kendimi acı yok raki modunda :KK9: benimde mesela üzüldüğümde erken olur streslendiğimde geç olur şuna inanıyorumki beynimiz acayip oyun oynuyor bize umutlandırıyor işte hayırlı zamanda olsun inşallah bebişlerinizz :KK49:
Ay inşalllah canım benim Rabbim isteyen herekese içindede bizlerede nasip etsin bu güüzel duyguları :KK16: :KK16: :KK16: raki modu iyiymiş :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Ayy canimm yaa bidahi aya olur ins glck ayda ne ypcm doktor kur filan aklinda varmi bisey:)))))))

İnşallah canim her ay ayni şeyi umuyoruz zaten :) ya aslında bu adetimde Dr ye gitmek istiyordum ama 2.gunum cts.3.gunum pazara denk geliyo.arkasida bayram zaten.soğan kuru bide bal tarcin çörek otu yapmak istiyorum ama bakalim.ilk önce soğanla basliycam herhalde :KK1: bidahaki aya da bal tarcin çörek otu yaparim herhalde :KK16:

X